У Рівному власники аварійного будинку звинувачують Хомка і Берташа. ВІДЕО

30 жовтня мешканцям аварійного будинку на вулиці Соборна, 257 увірвався терпець. Вони пішли пікетувати офіс асоціації "Рівнеагробуд", на балансі якої й перебуває дев'ятиповерхівка.

 

 

 

 

Нагадаємо, що епопея з відомчим будинком на вулиці Соборна, 257 триває вже більше двох років. Влада змушена була звернути увагу на багатоповерхівку тоді, коли там почали валитися бетонні пожежні сходи.

Пізніше чиновники встановили, що будинок знаходиться в аварійному стані, його не ремонтували з дня будівництва. Тому на доведення його до пуття потрібен не один мільйон гривень. Їх, за логікою, мав би виділити балансоутримувач будинку – асоціація "Рівнеагробуд". Тільки тоді міська влада готова прийняти будинок на баланс. У підсумку асоціація спробувала передати будинок на баланс ВАТ "Полісся". Однак прокуратура встановила, що таке підприємство не існує. То ж цілий рік ні мешканці, ні депутати не могли знайти крайнього в питанні власності будинку.

Тим часом будинок знову сколихнули скандали, коли рейдерським способом власники почали переділ квартир. Питання навіть довелось розглядадати на спецкомісії міської ради.

Щоб припинити беззаконня, мешканці багатоповерхівки вирішили пікетувати офіс асоціації "Рівнеагробуд" на вулиці 16 липня, 10. Після 20 хвилин пікетування, керівник асоціації "Рівнеагробуд" Сергій Новосад запросив людей в кабінет "поговорити". Компанію мешканцям будинку склали депутат Рівнеради Олександр Нестерук та Марія Конощук, а також депутат обласної ради Михайло Кириллов.

Після півгодинної розмови Сергій Новосад зауважив, що ніколи не був проти передати будинок місту, однак міська влада не захотіла його приймати. Натомість на раді в голови Рівненської ОДА Василя Берташа вирішили передати будівлю іншій органызації. А зараз "Рівнеагробуд" відношення до будинку немає, оскільки передав його ВАТ "Полісся".

На що Михайло Кириллов зауважив, що цього підприємства не існує і це підтвердила прокуратура.

У підсумку Олександр Нестерук запропонував вже наступного тижня зібратися на нараді з представниками "Рівнеагробуд", ВАТ "Полісся", депутатами та мешканцями.  Таким чином мешканці хочуть домогтися передачі будинку місту, адже міська рада обіцяє цьому посприяти. Якщо ж ситуація не вирішуватиметься, то люди обіцяють перекривати вулиці міста. 

Коментарі

Дійсно де тут пред"яви до Берташи чи Хомка? Ситуація неоднозначна, вважаю, що обласна та місцева влада все з"ясує і допоможе жителям цього будинку!А пікети і пусті звинувачення навряд чи принесуть користь!

А це й тому, що й предявляти немає чого. Чого безпосередньо звинувачувати в цьому губернатора, коли Рівнеагробуд заарило кашуі і разом з муніципальною владою не можуть розібратись в існуючій проблемі!

Ну, і де тут пред'ява мешканців Берташу і Хомку? В чому мешканці їх звинувачували? Заголовок мабудь не від цієї статті...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.