Мешканці мікрорайону образились на мера Рівного через дев’ять дерев

Мешканці вулиці Олексинська, що у Рівному, трішечки розлючені на міського голову Володимира Хомка. Адже міський гарант перед минулими місцевими виборами пообіцяв їм вирішити головну проблему цієї вулиці – зрізати велетенські аварійні тополі, трухляве гілля з яких постійно падає на проїжджу частину і тротуари. На переконання мешканців, очільник Рівного не робить цього, оскільки вибори закінчилися і обіцяне для мера вже не має ніякого значення.

- Навпроти кладовища на вулиці Олексинській у Рівному росте вісім могутніх аварійних тополь, а дев’ята на тій же вулиці розташована неподалік від тринадцятого будинку, - повідала сайту «ВСЕ» мешканка вулиці Катерина Фінчук. – Ми вже шість років просимо у міської влади зрізати ці дерева. Проте стабільно отримуємо відписки.

2007 рік

2013 рік

- Звертаємося  не лише до міської, а й до обласної влади. Чи не щодня телефоную до Рівненської ОДА. Нещодавно сказала, що буду дзвонити їхнім начальникам у Київ, щоб там знали як вони тут «гарно працюють». Мені відповіли, що зі столиці все одно їм перетелефонують, тож дзвоніть, якщо хочете. Словом, нікому нічого не треба, - обурюється жінка.

За словами Катерини Василівни, минулого понеділка до мешканців вулиці приїхали із Тресту зеленого господарства, пообіцяли, що у понеділок почнуть зрізати. Проте, до сих пір «ріжуть».

- Вже шість років ріжуть. Якби у пана Хомка ці дерева росли під хатою, думаю, що їх зрізали б за шість хвилин. А нам ріжуть шість років. Гілляки з тополі, що росте біля будинку №13, пролежала на електропроводах більше тижня, перш ніж  міськсвітло зреагувало на наші дзвінки і їх зняли, - скаржиться на міську владу мешканка вулиці Олексинська.

Вона розповіла, що тополі ростуть лише з одного боку дороги. А ті, що росли з іншого - з боку кладовища, зрізали… за тиждень до місцевих виборів у 2010 році.

- Тоді одна з мажоритарних кандидатів у депутати Рівнеради, ваша колега-журналістка, просила мешканців вулиці проголосувати за неї. Вона йшла від тої ж партії, від якої йшов мер Хомко. Ми попросили зрізати нам тополі, тоді проголосуємо. І що ви думаєте, приїхали і зрубали ті дерева, гілля з яких вже падало на пам’ятники на кладовищі руйнуючи їх, та на проїжджу частину. За тиждень перед виборами відсутність вишки довжиною 28 метрів вже не становило проблеми. Тої вишки, на відсутність якої посилаються комунальники, відмовляючи нам у зрізанні аварійних тополь.

До речі, за цю журналістку ми проголосували, бо вона ж таки посприяла частковому вирішенню головної проблеми нашої вулиці. Проте вона до міськради не пройшла. Вибори закінчились і Володимир Хомко забув про свої обіцянки, які озвучував навіть в телеефірі каналу «Рівне-1» перед виборами. Не зрізав аварійні трухляві дерева на нашій вулиці. Проте ми на цьому не зупинимося. Ми зверталися не лише до влади, а й до громадськості, зокрема до громадської ради при Рівненській ОДА. Також якщо нам не допоможуть місцеві ЗМІ, будемо звертатися  з криком про допомогу й до всеукраїнських, - пообіцяла Катерина Фінчук.

Старі тополі на вулиці Олексинська у Рівному

Як з’ясував сайт «ВСЕ», у 2010 році депутатом від цього мажоритарного округу №8 став викладач НУВГП Любомир Гладун. В Рівнераді він відомий тим, що полюбляє з’ясовувати подробиці левової частки питань порядку денного сесії, затягуючи її перебіг і дратуючи цим своїх колег. Можливо, пану Любомирові варто було б направити свою енергію у більш практичне русло і спробувати з’ясувати у міського голови Володимира Хомка чому той досі не виконав свою обіцянку зрізати старі тополі на цьому окрузі?

А Володимирові Євгеновичу, мабуть, слід пригадати тих, хто його обрав до влади, і те, що він їм пообіцяв. Адже в цьому випадку свою бездіяльність важкувато буде аргументувати, посилаюсь на казначейство, як це любить робити пан-голова. Якщо мер ці обіцянки забув, це не означає, що їх не пам’ятають мешканці вулиці Олексинська. І навряд чи Володимиру Хомко сподобаються результати їх волевиявлення на наступних місцевих виборах. Звісно, якщо міський гарант не планує знову зрізати тополі перед черговими виборами у Рівному.

Демотиватор до теми

Коментарі

отак виконуються обіцянки. БЛБЛ звичайний

Уявіть що буде,якщо відписки Вашої челяді за останні 10 років рівняни вивісять на цьому сайті!!!!!!

Вірно, теж пам'ятаю його обіцянку по телебаченню щодо цих дерев, Євгенович обіцінка- ціцянка :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.