Як десятки "тітушок" тероризували Рівне. РЕПОРТАЖ

Бойові ранкові події на Басовому куті у суботу, 2 листопада, не на жарт злякали та "поставили на вуха" усе місто. Загін "тітушок" жорстоко познущався над рівненським громадським об'єднанням, яке виступає проти забудови АЗС по вул. Басівкутська.

О сьомій ранку до палатки, де вже не першу ніч чергували активісти, підійшов наряд молодиків у спортивних костюмах. Вони заявили, що мають усі дозволи на будівництво та хочуть розпочати заливати фундамент для магазину. Таку заяву рівняни сприйняли обурено, невдовзі і розпочалась сутичка із бійкою, де "тітушки" не задумуючись жорстоко знущались над жінками та бились із чоловіками. Загалом район атакувало майже 25 бойовиків. 

Прибувши на місце події журналіст сайту "ВСЕ" стала свідком запеклої вже словесної перепалки між депутатом Анатолієм Чугуєвцем та "главарем" "тітушок".

- Ми бачили, як він їх строїв у рядочок і давав усім вказівки, - розповів журналісту пан Анатолій.  - Один із молодиків рівнянку Наталю просто кинув головою об асвальт. Зараз її обстежують у нейрохірургічному відділені. Бійці приїхали двома бусами із київськими номерами - Mersedes Sprinter та Mercedes Vito.

У ході розмови депутат зазначив, що за чутками координатор ранкового нападу займається супроводом та координуванням охорони приватних фірм "Київміськбуду". Неодноразово вже проходили схожі, як у Рівному акції та бійці фізично впливали на людей. Їздять останні по всій Україні.

- Він мені доказував, що на цьому місці хочуть будувати вже не АЗС, а магазин, - продовжує далі депутат рівнеради Анатолій Чугуєвець. - Все місто знає, що тут планують будувати заправку, а зараз вже переключають мову на магазин. Вони хотіли вчинити шахрайським способом дуже хитро: зробити фундамент, далі піти у "БТІ" і зареєструвати право власності на нерухомість. Якщо є маленький відсоток виконання робіт (наприклад залитий бетон) і вже є право на реєстрацію нерухомості.

Координатор нападу для рівненської громади не представився, хоча обличчя його для багатьох є знайомим. Наразі дані вищезгаданої особи зареєстровані у відділі міліції, так само як і інформація про чоловіка, який побив учасницю громадського об'єднання.

Журналістка зв'язалась із потрепілою у ранковому нападі  Наталією Мельник:

- Зранку мене розбудила моя мама і повідомила, що на майданчик приїхали будуватись робочі. Коли я прийшла, то на території було багато людей. Я почала фотографувати розвиток подій на мобільний. Мабуть мої дії не сподобались "тітушкам", оскільки один із них підійшов до мене та сильно штовхнув. Як результат - у мене струс мозку. 

- Вже два роки наша громада Басового Кута бореться проти побудови заправки. Ми використовуємо усі і юридичні механізми, громадський опір, - розповів адвокат громадського опору. - Відповідно сьогодні зранку приїхала група бійців для того, щоб зробити розмітку і  почати заливку бетону на ділянці. Її підприємство "Агата" отримало незаконно для здійснення будівництва. Оскільки тут вже два роки цілодобово громада стоїть і чергує, щоб не допустити будівництво, ми відразу зібрали усіх людей, які живуть поруч. На жаль, частина людей постраждала фізично. Оскільки окрім будівельників приїхали і хлопці спортивної зовнішності, які по суті і почали розкидати людей.

Станом на сьогодні є чинним рішення міської ради, яким впроваджено мораторій на будівництво АЗС по вул. Басівкутській. Хоча "Агата" і оскаржує це рішення, справа перебуває на розгляді Рівненського міського суду і у вівторок, 5 листопада о 14:00 у суді, суддя Наумов буде розглядати чергове засідання у цій судовій справі.

Громадське об'єднання вірить, що суд вімовить ПП "Агата" щодо визнання нечиності рішення Рівненської міської ради. До слова, міськрада аналогічно виступає, що рішення законне і міська рада мала право ухвалювати такі рішення. Відтак, у вівторок відбудеться юридична частина протистояння.

Рівняни  вважають, що застосування забудовником професійних бійців, які їздять по всій Україні і професійно б'ють людей - це просто неприйнятно.

- Якщо "Агата" хоче силового варіанту, то басівкутчани зможуть і силою постояти за свою рідну землю - повідомила громада.

Як розвиваються події, та якими будуть наступні дії рівняни-захисників своєї землі - читайте вже у наступних матеріалах сайту чесних новин "ВСЕ".

Читайте також: 

Рівненська міліція розбирається з "тітушками"

Чотири автобуси «тітушок» атакують Рівне. ФОТО

Депутат Рівнеради: "Приїхали півсотні "тітушок" і б'ють людей на Басовому куті"

Жорстоко побиті «тітушками» рівняни – в хірургії

Як "тітушки" б`ють рівнян. ВІДЕО

Мікрорайон Рівного атакують десятки "тітушок". 28 ФОТО

Коментарі

http://okko.ua/ru/we-and-society
Мы и общество
С момента создания «Концерна Галнафтогаз» и акционеры, и менеджмент Компании имеют общее видение относительно предприятия: «Концерн Галнафтогаз» – это прогрессивная, современная, открытая и прозрачная компания, которая в своей деятельности ориентируется на лучшие европейские и мировые стандарты. Эффективно работая на украинском нефтепродуктовом рынке, «Концерн Галнафтогаз» кроме бизнес-интересов, одновременно реализует ряд важных социальных проектов и программ:
Сеть АЗК под брендом «ОККО» расширилась до более 360 объектов. Компания укрепила свои позиции в восточных и южных регионах Украины."
Главные капиталовкладчики":Подписан пакет соглашений по финансированию на общую сумму 190 млн USD с ЕБРР, МФК, ЧБТР, ING-Банк и FMO"
http://www.galnaftogas.com/press/2013/2444/
«Концерн Галнафтогаз» формуватиме стратегію соціальної відповідальності.
«У світі діалог з громадою є важливим інструментом прозорості та підзвітності компаній. В Україні ця практика ще не є загальноприйнятою. Саме тому, дуже тішить, що «Концерн Галнафтогаз» організував такий діалог. Це демонструє високий рівень прозорості компаній та бажання дослухатися думки своїх зацікавлених сторін.Разом з тим компанія активно інвестує значні кошти у впровадження енергоощадних технологій, захист довкілля, програми безбар’єрності,
Принципи корпоративного управління
http://www.galnaftogas.com/ua/governance/code

Дай заявку ОККО на будівництво АЗС під своїми вікнами, І БУДЕ ТОБІ ЩАСТЯ!!!

Я рахую, раз влада, силові структури не можуть навести порядок в місті, то громада повина сама організовуватись в добровільні дружини (навть воєнізовані), так як безпридєл помаленьку підкрадається до наших з вами осель і при не обхідності силою захищати своє місто та свою землю

))хах..навіть жодного разу не сувмнівався, що хтось так напише)) передбачуваність - це теж ознака кризи про яку я написав вище))

ти бачу щн одна "тітушка"

мда, криза жанру..немає про що писати - давайте створимо сенсацію))...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.