Рівненський суд зробив пенсіонерку безпритульною

Рішенням апеляційного суду – пенсіонерка залишилася на вулиці. Після того, як колегія суддів заборонила фото-відео фіксацію для журналістів судового процесу, слухання усіх сторін відбулося дуже швидко. Як результат: ухвала про відмову скасування поперднього скандального судового рішення. А це значить, що право власності на квартиру визнали за іншою особою - Богданою Євтух. До слова, ця жінка жодного разу не з'являлася на судових засідання. Її ніколи не бачили сусіди померлих власників квартири, яку унаслідувала ця пані. 

Майже півроку, після смерті родичів пенсіонерка Валентина Гуріна у судовому порядку намагалася довести право власності на квартиру, у якій проживала зі своєю тіткою та дядьком. Жінка є найближчою родичкою померлим Боляєвим та доглядала їх до смерті, про що свідчать не тільки документи, а й сусіди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто забрав у рівнянки квартиру?

Після смерті родичів, як того вимагає закон, пані Гуріна звернулась в Рівненський міський суд, щоб встановити право власності на квартиру. Проте, за словами представника позивачки, суддя який повинен був розглядати справу, вимагав від власниці хабар у 50 % вартості житла. Коли позивачка відмовилася, він взяв оригінали документів для нібито ознайомлення та… забрав собі. Після цих подій, з’явилася нова "родичка" - Богдана Євтух. У якої дивним чином, опинилися зниклі у кабінеті судді документи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський суд знову взявся ділити квартиру пенсіонерки

Варто зазначити, що усі сусіди померлих Боляєвих зазначають, що такої "родички" ніколи не бачили. Ба, більше, навіть мати Євтух, також підтвердила журналістам, що ніколи у них не було родичів із прізвищем Боляєв. Матір щасливої власниці квартири дуже здивувалася, коли журналісти їй розповіли, що її донька у суді встановила право власності на квартиру доглянутих до смерті "родичів". Нова власниця виселила Валентину Гуріну з квартири. Тим часом прокуратура та міліція відкрили за цим фактом низку кримінальних проваджень. Кілька десятків людей на знак підтримки жінки навіть пікетували міський суд, але вимоги протестувальників так і не були почуті.

Фото здійснене до заборони фото-відео фіксації судового процесу

Судове засідання розпочалося з того, що колегія суддів заборонила фото-відео фіксацію судового процесу. Суд тривав недовго. Заслухавши коротко усі сторони, попри величезну кількість запитань, і неув’язок у цій справі, апеляційний суд Рівненської області відмовився скасувати попереднє скандальне рішення, яким суд визнав право власності за невідомою особою на ім’я Богдана Євтух. До слова, цю жінку жодного разу ніхто на судових засіданнях не бачив – її інтереси представляв адвокат Андрій Сенчук, який каже, що Євтух через нерви почувається зле.

Адвокат пенсіонерки Володимир Сокаль

Таке рішення апеляційного суду адвокат пенсіонерки Володимир Сокаль називає незаконним:

- Суто з формальних причин суд ухилився від прийняття рішення по справі. Родинні відносини, на мою думку, явно недоведені з одного боку – позивачки по справі, а не моєї довірительки. Більше того, за текстом заперечення, жодного разу ніде Богдана Євтух не доводить родинних зв’язків, на підставі якого прийняли рішення.

Юрист Валентини Боляєвої розповіла, що клопотання, яке подав юрист виконавчого комітету Рівненськоі міськоі ради слово у слово однакові із клопотанням Богдани Євтух.

- Або Богодана Євтух писала клопотання для юриста викоавчого комітету міськоі ради, або ж юрист писав клопотання для пані Євтух, припускає юрист Ліана Діновська. - Дані клопотання ми передаємо до УБОЗу, оскільки подали заяви про перевірку законності дій юристів міськоі ради та виконавчого комітету міськоі ради,

Адвокат нової власниці квартири Андрій Сенчук

Тим часом, адвокат нової власниці квартири Андрій Сенчук ухвалою апеляційного суду задоволений. Проте і пенсіонерка обіцяє не здаватись і каже, що буде оскаржувати судове рішення.

Захисники Валентини Гуріної зазначають, що готові довести: пані Валентина стала жертвою шахраїв.

- Нова власниця квартири лише з допомогою фіктивних свідків переконала суд, що мала родинні зв'язки з попередніми власниками житла і таким чином отримала право власності. Але жодних документальних доказів вона не надала, - запевняють юристи.

Варто зазначити, що справу про дачу неправдивих свідчень в суді вже три місяці розслідує Рівненський міськвідділ міліції. Окрім цього, правоохоронці встановлюють, чи мала нова власниця квартири родинні зв'язки з попередніми власниками житла, які вже померли. Проте і досі правоохоронцям сказати нічого.

Начальник СВ Рівненської МВ міліції Ігор Гай

- Допитані родичі Боляєва - попереднього власника житла, подані запити в загси з метою отримання інформації про наявність родинних зв'язків з Боляєвим, - зазначає начальник СВ Рівненської МВ міліції Ігор Гай. - Проводяться експертизи по листах та інших текстах, які були направлені нею Боляєвим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У квартирній справі судді нові потерпілі. Звинувачують рівненську міліцію

Окрім того, прокуратурою Рівненської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом винесення суддею завідомо неправосудного рішення. Підозра у вчиненні злочину поки що не оголошувалася.

Представники Валентини Гуріної ще сподіваються, що пенсіонерка зможе повернути собі житло, проте прогнозують, що справа може затягнутися на роки. Тим часом безхатька приютила сусідка.

Коментарі

З таким беззаконням треба бути дуже уважним з документами, і в жодному разі оригінали нікому не надавати "для ознайомлення". Якби оригінали були в Гуріної, то судді було б набагато важче зробити власницею Євтух. Пенсіонерка сама дала карти в руки шахраю. А найстрашніше те, що шахрай і суддя в нас в одній особі.... За такі оборудки треба довічне ув"язнення давати представникам судової гілки влади, щоб іншим не кортіло.

Я прошу кожну не байдужу людину відгукнутися і допомогти. На допомогу стали деякі народні депутати, в даний час правоохоронними органами майже нічого не зроблено , а потрібно лише з'ясувати чи Євтух Богдана родичка померлому, чи підтвердити що дана рієлтор просто не законно отримала дану квартиру. Я була присутня коли нашу бабусю виселяли з квартири, і саме цікаве те, що Євтух Б. в суді доводила що з 15 років проживала в цій квартирі, але шановні працівники міліціі, та шановні не байдужі громадяне- близько 22.00 вечора Євтух Богдана разом з 4 молодиками вибили в бабусі двері та захопили квартиру, на такі діі було викликано дільничного, і Євтух Богдана тикала дільничному рішення суду,що вона нова власниця цієі квартири і має право тут проживати, також Євтух захопила всі бабусині речі, ганьба цій молодиці вона продала холодильники, телевізор, коври, посуд.... продала вже і цю квартиру... Так і хочеться сказати- Владо!!!! - Зупиніться!!!! Подивіться рапорт дільничного про незаконне виселення Гуріноі, вам прямий доказ хто там проживав!!! Євтух в суді брехала що живе в даній квартирі з 15 років, а як брехухі повірили в суді вона прийшла і вишвирнула бабусю і не через те, що вона там живе а " тикала" рішення суду що вона нова власниця!!! Сусіди вийшли та до ночі давали пояснення що Євтух бачать вперше!!! Подивіться передачі ... вже прокуратурою з'ясовано що Євтух використала документи, які є в переліку тих, що забрав Тимощук, та надала іх в суд для встановлення права на спадщину, цей документ- свідоцтво про смерть Боляєва, і цей документ виписувався Гуреній Валентині . Чому не з'ясувати де рієлтор Євтух взяла даний документ????? Міський голова Хомко В. що юрист Калинський діяв в суді в інтересах викокому Міськоі ради протиправно!!!! Як з цим усім не розбиратися ??? , більше того клопотання написане Євтух Б. повністю буква в букву едентичне з клопотанням юриста виконкому.... Як думаєте хто кому пише клопотання Євтух виконкому, чи виконком Євтух????? Корупційні діі чи випадковість ??? Можливо магнітні бурі чи зірки так на небі розташувались що в цих ...., думки співпали?????

Що і потрібно було довести)

боти боти, ви получаєте брудні гроші за свою писанину, яка, доречі ніякого ефекту не дає - критичні настрої серед суспільства тільки посилюються. А гроші вам дають саме ті, які відберуть в таких бабусь продавши квартири.
Вся влада корупційна і суди втч.
ГАНЬБА!

Зоряна чи Олександра - яка різниця, все одно такої людини не існує. А те що ви - Зоряни Щирі, Іринки Українки, Іванки Сидорук та Сидори Іванюк ( фантазії в вашого шефа точно нема) ригоботи з ОДА тут діяльність імітуєте - то це всі знають, можете не виправдовуватись. Заставили на роботі, відпрацьовуйте свої копійки, Бог вам суддя.

аферистку и суддю посадити, бабусю заселити назад. Як же за*бала ця гнила з середини краина.
п.с - вибачте, немае укр мови на данному компи.

"Виконавська гілка влади" - немає такої гілки влади, у нас є виконавча гілка влади. Судді і правоохоронці - це не виконавча гілка влади. Судді, якщо так говорити дуже приземлено входять до окремої гілки влади - судової, яка має бути бути незалежною.
У таких питаннях потрібно розібратися, а потім вже щось писати. ІМХО
Особисто мені здається, що рішення не справедливе і не законне. Думаю, що пенсіонерці, яка стала жертвою аферистів потрібно допомогти.

Шановний пане Юрій!Вибачте але по перше я не Зоряна а Олександра Житня, а по друге нормативну, ділову лексику інтернет-листування ще ніхто не відміняв!Якщо ж Ви її на жаль не знаєте, чи призабули, то будьте ласкаві повторіть, а слова типу "Ригоботи" в мою адресу прошу не вживати!!!Що ж до долі пенсіонерки та її квартири, то запевняю Вас, що відповідні органи і структури зясують все ретельно, і якщо дійсно ця квартира належить їй а не пані Євтух, то вона буде її. А кидатись такими репліками ретельно не зясувавши деталей справи не варто!Доречі, судді, правоохоронці - це виконавська гілка влади, яка керується Законами України, і не Вам вирішувати кому сидіти у тюрмах, на це знову ж таки є компетентні органи!Сподіваюсь я вдосталь задовольнила Ваші запитання?Всього найкращого!

Суддя Тимощук ще не в тюрязі? Де наша влада, правоохоронці? Ей ригоботи типу Зоряни Житньої ітп, що скажете? Повернете жінці квартиру і посадите суддю до вязниці?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.