Депутат Рівнеради через "тітушків" приніс до суду каністру

У Рівному триває скандал навколо будівництва заправки в мікрорайоні Басів Кут. На вихідних забудовники руками "тітушок" намагатись силою відбити земельну ділянку. А 5 листопада вирішили добиватися правди в суді.  У відповідь рівняни прийшли під стіни суду з плакатами і... каністрою для бензину. 

Як писав раніше сайт "ВСЕ", вранці 2 листопада півтора десятка «тітушків» атакували  палатку та мешканців мікрорайону Басів Кут. На спірній земельній ділянці забудовники вирішили нібито розпочати будівництво фундаменту магазину.  На заваді "тітушкам" не змогли стати ні мешканці мікрорайону, ні рішення міської ради про заборону будівництва. 

У наслідок конфлікту одній жінці зловмисники розбили голову об асфальт, штовхали і ображали навіть депутатів міської та обласної рад. Силове протистояння змогли припинити тільки представники обласної міліції, які вивезли "тітушків" за межі міста.

Сьогодні, 5 листопада  відбувся пікетування Рівненського міського суду. На засіданні суду власники всеукраїнської мережі АЗС намагаються скасувати мораторій до 2020 року на будівництво АЗС по вул. Соборній і Басівкутській.

"Ми хочемо дихати чистим повітрям," - під таким гаслом прийшли мешканці Басового Кута під стіни суду.

Пікетувальники зауважили, що підтримують рішення Рівненської міської ради про накладання мораторію на будівництво автозаправки, купили навіть і каністру для бензину, яку збираються подарувати адвокатам ПП "АГАТА".

- Вартість каністри складає 168 гривень, а вартість оренди землі під забудову АЗС - всього 125 гривень на місяць, - розповів депутат Рівнеради Олександр Лащук. - Ми подаруємо цю каністру предствникам ПП "АГАТА". Хай наливають до неї бензин і дихають усім цим. Рівняни не повинні травитись парами бензину у себе під вікнами! Громадськості і рівнянам дуже важливо зараз об’єднатись на захист мораторію, тому що це честь Рівного та не допустити побудови олігархами двох АЗС. 

У підсумку  міліція намагалась не впустити депутата до зали засідання через каністру, яку він ніс у руках. Він хотів подарувати її представнику позивача, проте міліція запідозрила депутата у злих намірах. 

- Рівненська міська рада наклала своїм рішенням мораторій на будівництво АЗС по вулиці Соборна та Басівкутська у зв'язку із рядом порушень. Низку зловживань і порушень у рамках перевірки виявила прокуратура та юристи громадської організації, - розповідає депутат Анатолій Чугуєвець. - Предствники ПП "АГАТА" оскаржують в суді рішення Рівненської міської ради про заборону. На суд прийшли юристи, які нам відомо працювали і є представниками  "Галнафтогаз" (АЗС - "ОККО"), місцеві жителі та активісти.

На судове засідання громаді Басового Кута довелось прориватися через кордон міліції. У підсумку через маленьку залу судового засідання, суддя Сергій Наумов вирішив перенести засідання у велику залу. За словами Анатолія Чугуєвця, чи не вперше суддя ухвалив рішення дозволити фото-відеофіксацію журналістами судового засідання. Мешканці Басового Кута також хотіли долучитися до справи третьою стороною, проте суд забажав вислухати лише двох депутатів Рівненської міської ради: Чугуєвця і Лащука. Депутати подали клопотання про перенесення судового засідання для ознайомлення із матеріалами прави. Суддя клопотання задовільнив, тому засідання відбудеться 26 листопада о 15:00 годині.

Віта РИЖУК, Юрій ДЮГ

 

Читайте також: 

Рівненська міліція розбирається з "тітушками"

Чотири автобуси «тітушок» атакують Рівне. ФОТО

Депутат Рівнеради: "Приїхали півсотні "тітушок" і б'ють людей на Басовому куті"

Жорстоко побиті «тітушками» рівняни – в хірургії

Як "тітушки" б`ють рівнян. ВІДЕО

Мікрорайон Рівного атакують десятки "тітушок". 28 ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

То на тебе ще й обов"язки і задачі покладенно) смішно звучить, напевно коментатор на цьому сайті позаштатний.

Та всі без виключення твої коменти пишуться на підтримку влади, в основному на її відбілювання в інет-мережі.

ПС. те, що я в інтернеті коментарі пишу в вільний від роботи час, ніяк не впливають на те, що я працюю інженером і виконую покладені на мене обовязки і задачі.

Як ти можеш інженером працювати , коли ти постійно в неті на багатьох сайтах строчиш?? Я не на чию підтримку не пишу,а пишу правду, не залежно чи це про ПР чи про Бют чи свободу іде мова,Так що не роби таких висновків,

Образи - це те, чого вас там данєцкі понаучували? Хто б сумнівався. Я принаймні чесно працюю і заробляю гроші інженером, а от як заробляєш свої гроші ти? ригокоментами на підтримку ПР. підписуючись сам чи з колегами всякими ніками типу Зоряна Щира, Житня, Залізняк, Українка ітп ітд) тому висновок про діагноз - роздвоєння особистості, можна якраз ставити тобі. Не даремно вас народ не любить і рейтинги у вас нульові.

Чувак та в тебе діагноз, не даремно в тебе нік доктор юра, мабуть палата №6 чехова, читав таке?

Одні і ті ж айпішники ригоботів.
Скажіть риги, ви "за" побудову заправки чи "проти"?

Ви "за" людей чи "проти" громади?

Ти БОТ- паскудний піарщик, який крім пустих слів і коментів в житті нічого не робив.

Лащук піарщик, який крім пустих слів і заяв в житті нічого не робив. Він своїм іміджом скоро стане у всіх хороших справах негативом. Питання полягає в іньшому. Якщо ціна оренди така мала як сказав Лащук то чому по документах заявляють що за 10 років АЗС сплатила біля 100 тисяч гривень. Хто бреше? АЗС чи Лащук? Якщо влада дурить то вона працює на АЗС.

Ціна на земельну ділянку відома вже давно ще два роки тому коли залили бетон на "Ювілейному" Лащук оприлюднив ці данні. Четверта влада про це писала і " Рівне Вечірнє" якщо я не помиляюсь. А де наша прокуратура ? То вірне питання ...

Ну сьогодні з каністрою в руках, а завтра ще палитися почнуть.Хоча лащук ради піару скрізь встигає, і в суд посудитися із своєю дружиною , і з каністрою походити по місту, краще взяв б лопату і якісь старенькі бабці грядку сскопав б на зиму.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.