На Рівненщині знищать легендарний "Тунель кохання"?

Незабаром найромантичніша місцевість Рівненщини - клеваньський "Тунель кохання" може зникнути. Його вирубують через залізничну колію, буцімто дерева заважають проїзду потягу. Про це, журналісту сайту "ВСЕ" розповіла очевидиця подій.

 

- У неділю я приїхала у Клеванський тунель кохання, - розповідає панні Інна. – І побачила, майже 700 метрів зрізаних під корінь дерев у шахматному порядку. Я далі не ходила. Там їздить потяг і очевидно дерева йому заважають.

За коментарем ми звернулися  у Рівненську дистанцію колії. Там підтвердили факт проведення певних робіт у Клеванському "Тунелі кохання". Проте, як виявилося все керівництво знаходиться на нараді у Львові, тому прокоментувати більше нічого нам не змогли.

Клеванський "Тунель кохання" -найромантичніше місце усіх закоханих

Рік тому заступник голови Рівненської обласної адміністрації Олексій Губанов розповідав, що у рамках проекту «Волинь туристична» була підписана угода з Рівненською районною адміністрацією щодо упорядковувати «Тунелю кохання» у Клевані. Ми поцікавилися, як просувається реалізація проекту. Чиновник розповів, що триває розробка відповідних документів.

- Ми проводили кілька толок, встановили вказівники, але це дрібниці. Зараз ми намагаємося з’ясувати, що там у чиїй власності, щоб якось все закріпити і організовано там працювати.

На запитання журналіста чи відомо йому про вирубку дерев у «Тунелі», Олексій Губанов відповів, що нічого про це не знає, але до завтра з’ясує:

- Я не так часто там буваю, тому я не в курсі. Але з’ясую.

Про події навколо одного з найпопулярніших туристичних об’єктів Рівненщини читайте надалі в наших новинах.

Довідка:

Туне́ль Коха́ння — пам'ятка природи місцевого значення. Розташована біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області.
Являє собою ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель точної арочної форми.
Тунель Кохання розташований на відрізку (близько 4-х кілометрів) залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів.
Тунель є місцем паломництва туристів та пар закоханих. Є ряд повір'їв щодо тунелю та його властивостей. Дехто з молодят саджає тут квіти, які символізують їхні почуття.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.