На Рівненщині у легендарному "Тунелі кохання" вирубали дерева

У клеванському "Тунелі кохання" вирубують дерева. У цьому переконалась журналіст сайту "ВСЕ".

 

 

 

 

 

Нагадаємо, очевидиця подій - пані Інна розповіла, що майже сімсот метрів дерев, знищили у шахматному порядку. Буцімто, дерева заважають проїзду потягу через те, що ростуть занадто близько до колії. Залізничники називають це "профілактикою".

- Я спілкувався із залізничниками, - розповів заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов. - У них зараз йдуть профілактичні роботи на гілці. Як мене запевнили, це не стосується безпосередньо "Тунелю кохання".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині знищать легендарний "Тунель кохання"?

На наше повідомлення, що багато дерев вже вирубили, чиновник відповів:

- Так, на тому все, певно і закінчиться.

За словами Олексія Губанова, раніше у "Тунелі кохання"  проводили толоки та навіть встановили вказівники, які вказували мандрівникам місце розташування природнього дива. Журналіст намагалася знайти вказівники, проте їх там вже немає.

Місцеві мешканці розповідають, що  вказівники й справді були встановлені ще наприкінці липня цього року. Один - у селі Зоря, на трасі Рівне-Луцьк, а інший - у Клевані, на перехресті вулиць Центральної та Слов'янської. Однак прослужили вони не довго. Перший - зламали за тиждень після встановлення. А другий викопали через два тижні, коли почали ремонт тротуарів. Вказівник кілька днів лежав на паркані одного з будинку по вулиці Центральній, а потім зовсім зник. Тепер знову туристи розпитують у місцевих жителів, як доїхати до "Тонелю кохання".

Не у кращому стані знаходиться і сам тунель: занедбаний та брудний

Очевидно, що впорядковувати потрібно будь-яку місцевість, але вся краса "Тунелю кохання" полягає у густоті дерев. Якщо їх вирубати у "шахматному порядку", ліс стане рідким. Через дерева буде пробиватися сонце. Відтак, зникне весь ефект подарованої природою краси тунелю.

Ключові слова: 

Коментарі

Нами вже керував "не матеріаліст, пам"ятникі наліво і направо валив" цілу націю ледь не винив, хватитить захмарників треба господарники такі як зараз є.

Чому воно було? Воно є, правда, в якому стані! Залізничники винні, Губанов і ще й ще й ще.... А хто вказівники понищив? Теж вони? Хто там сміття гори понакидав? Як там - теж "риги"?

Жодного разу там не був, хоча хотілось би. Всі ми знаємо, що дерева ростуть і якщо зробили профілактичну вирубку, то лише для того, щоб інші дерева могли рости. Впевнений, що ніякого знищення не проводилось і ми це побачимо наступної весни

якого транспорту, перепрошую? за день там раз або і ні разу - їде собі просто паравозік.

не плутайте з залізчними коліями поряд

Не забудь написати третю серію про темноту на твоєму хуторі.

Фу, аж бридко не буду продовжувати цю нікому непотрібну дискусію, я думаю таких недолугих у своїх висловлюваннях як ви у нас не так багато.

БОТ, вкрутили тобі дві лямпочки,чи даремно лижеш дупу всім начальничкам?

Лиже кіт тарілку, а я реально оцінюю ситуацію, і якщо вам платять за ці наклепи на сторінках то будьте хоча б вічливі у висловлюваннях

То купив ліхтарик,чи-ні?:)))))))))))

Боже, які ви боти всі дауни, при тому клінічні!
Дибіли спортили тунель кохання, який можна було б зробити туристичною меккою України, а ви ще тут шось тявкаєте? Ти - бот і бєздарь і нічого в цьому житті не робиш, крім як гадиш в неті.
Худобина ти і твої риги!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.