Мер Рівного на екзамені запропонував зробити «бомбу»

Міські чиновники вирішили перевірити себе на знання української мови та творчості Тараса Шевченка. До Дня писемності мер Рівного з підлеглими влаштували публічний самоекзамен. Впорались із завданням непогано.

Сьогодні, 7 листопада в сесійній залі Рівнеради відбулися урочистості до Дня української мови та писемності, який відзначатиметься 9 листопада. Під час заходу кілька десятків працівників виконкому та журналісти перевірили себе на знання поезії Т. Шевченка та вміння розмовляти українською мовою.

Організатори поставили чиновникам два завдання. У першому треба було дописати пропущені фрази у віршах Шевченка, а у другому - правильно написати українські словосполучення.

Начальник управління культури Валерій Марченко постійно закривав своє завдання руками. Мабуть, боявся, щоб інші не списували. А керівник апарату Рівненського міськвиконкому Святослав Власюк, щоб виконати завдання, позичив єдину ручку в колеги. На підмогу з запасною кульковою ручкою чиновнику прийшла заступник начальника управління освіти Катерина Сичик. 

Катерина Сичик теж виконувала завдання. 

Заступник мера Галина Кульчинська працювала дуже зосереджено.

Володимир Хомко не відставав. А на загал зізнався: якби знав, що завдання будуть складними, то готував би "бомби", тобто заздалегідь написані відповіді. Втім, і без них очільник міста впорався непогано - допустив лише дві помилки. 

Коментарі

Добре що наші посадовці володіють Українською мовою. Значить наша держава поступово зміцнює свою незалежність, і все більше громадян почанають оволодіювати державною мовою.

Котли з білого золота))) OLOLO, podarunok?

Прогіб-ЗАСЧІТАН!!!!

Добре що не бояться, заслуговують на повагу.

Хомко "припустився лише двох помилок", якщо бути точним... :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.