На Рівненщині шкільні автобуси топляться в бездоріжжі

На Рівненщині для Іскрівської загальноосвітньої школи подарували автобус, проте дітей він не возить через погані дороги. Водій заїжджає лише у ті села, де дороги облаштовані краще. Майже двадцять дітей села Новостав-Дальній змушені у дощ та холод добиратися самі до школи п’ять кілометрів. Батьки благають про допомогу.

- Нам сказали, що дорога до нашого села аварійна і дітей не можна возити, - скаржаться батьки дітей з села Новостав-Дальній. - Нашим дітям сказали ходити в інше село, куди автобус заїжджає, а це далеко. Зрозуміло, що вони не підуть, тому змушені добиратися громадським транспортом. Добре, що водій пошкодував нас і не бере з дітей гроші. Але діти змушені вставати о шостій ранку,  бо маршрутка їде в 6.40, а о сьомій ранку діти вже в школі. Уроки ж  починаються лише о 8.30 годині. Тобто діти півтори години мають чимось займатися.

Догога у селі Новостав-Дальній

Директор Іскрівської загальноосвітньої школи Руслан Петух підтверджує, каже, що дороги справді жахливі:

- Дорога до того села справді дуже погана і ніхто її не ремонтує. Якщо автобус буде туди їздити – він поламається. Я звертався до голови району. Мені навіть у ДАІ не захотіли через таку дорогу погоджувати документи. У районі про нашу проблему знають. Це не правда, що діти зранку без нагляду. Наша школа працює із сьомої години ранку. Приїздить заступник директора школи. Діти не самі у школі до початку уроків. Невже вже так важко дітям пройти кілометр до автобусу? Невже це така велика відстань?

До слова, громадський транспорт у село їздить це і рятує дітей, проте не вирішує проблеми, адже їде маршрутка набагато раніше потрібного. 

Дорога від села Новостав-Дальній до Іскрівської школи

Голова Радухіської сільської ради Ольга Полюхович каже, що вже звернулася і відповідні інстанції та чекає відповідь:

- Більше тижня тому ми звернулися в УКБ і відправили лист заступнику голови Рівненської обласної адміністрації Володимиру Новаку. Ми просимо, щоб нам допомогли і зробили хоча б ямковий ремонт від села Іскра до Новоставу-Дальній. Через відсутність коштів ремонт не проводять.   Ще поки відповіді не отримали.  Якщо я не помиляюся, то дорогу ремонтували востаннє років двадцять тому. Дякуючи нашому районному голові адміністрації Карпенчуку, ми отримали автобус. Я хотіла б, якщо будете писати, напишіть, що він дуже нам багато поміг. Дякую Юхименку і Карпенчуку! У нас робляться комунальні дороги, а ми хотіли б щоб ще зробили ямковий ремонт. Нам би трішки кращу дорогу.  

Коментарі

То не дорога, а повна ж..а. Туди ж яник не їде, тому і не хоче влада для півторадесятка дітей напрягатись. То чи будуть хотіти батьки народжувати в такому селі дітей.??? Скоро вся молодь звідти утече.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.