За війну з шахрайством рівнянка отримала 5 років тюрми

Якщо Ви, після відпустки приїдете додому і помітите, що у вашому будинку з’явився другий поверх, або у вашій квартирі добудували балкон – не дивуйтеся. Таке самочинне будівництво сторонньою особою, нині суд може визнати законним. Ба, більше, зобов’яже вас сплатити будівельній фірмі усі затрати, а у разі вашої відмови, вас посадять за грати.

Щось подібне відбулося з підприємцем із Рівного Маргаритою Вологіною. Звісно, все щойно описане вигадка, але дуже схожа на ту правду, яка трапилася із жінкою, проте із більш серйозними наслідками: позбавленням волі на п’ять років із конфіскацією усього майна.


Підприємець Маргарита Вологіна

У п’ятницю, 20 грудня відбулося засідання Рівненського апеляційного суду по справі підприємця Маргарити Вологіної, яку звинувачують у шахрайстві. Колегія суддів, вирок першої інстанції залишила без змін. Таким чином, жінка може "сісти" на п’ять років.

 

Прокурор Рівненської обласної прокуратури Тарас Салайчук

Прокурор Рівненської обласної прокуратури Тарас Салайчук вимагав позбавити жінку волі на сім років. Захисники Вологіної кажуть, що вирок не справедливий, а суд не врахував багато фактів, які свідчать на користь підприємця. Адвокати мають намір подавати касаційну скаргу.

Через те, що сторона так званих потерпілих відмовилася спілкуватися із журналістами, далі подаємо розповідь зі слів лише підприємця Маргарити Вологіної.

 Потерпілий у справі Євгеній Салько

Проте, нагадуємо, якщо потерпілий у цій справі Євгеній Салько захоче виловитися, ми опублікуємо і його позицію.

Конфлікт виник через цю будівлю

Все розпочалося з того, що влітку 2008 року Маргарита Вологіна вирішила зробити ремонт у своєму магазині ритуальних послуг. Подруга порекомендувала Євгенія Салька, як професійного будівельника та завірила, що його люди ремонт зроблять швидко та якісно. За словами Маргарити Вологіної, Євгеній Салько розповів їй, що має фірму "Вільне житло України", яка виконує будівельні роботи на багатьох об’єктах, в тому числі будує розважальний центр у Хмельницькому. Чоловік зробив їй ремонт у магазині і з того часу, почалася їхня співпраця. Через те, що пані Вологіна мала намір розширити свої складські приміщення, вона у кредит придбала приміщення по вулиці Сірка,11, яке у подальшому і стало предметом спору.

Інша сторона придбаної будівлі

Через те, що у вересні-жовтні 2008 року настала світова фінансово-економічна криза жінка відмовилася від будь-яких ремонтних робіт у складському приміщенні. Саму ж будівлю передала в іпотеку банку.

На початку літа 2009 року Маргарита Вологіна поїхала у відпустку. У серпні отримала травму, а потім їй зробили операцію і через довгий реабілітаційний період на роботу вийшла аж у жовтні. З’ясувалося, що за цей час Євгеній Салько самовільно, без будь-яких договорів, добудував у її приміщенні другий поверх та виставив рахунок у більше ніж 100 000 доларів.

За словами підприємця вартість виконаних робіт була суттєво завищена. Приміром ось ці вхідні двері вартістю 23 000 гриввень.

Звісно, жінка відмовилася сплачувати такі кошти, тим більше, що, як вона запевняє: не замовляла їх. Підприємець Вологіна каже, що коли почала з’ясовувати, хто такий Євгеній Салько, то виявилося, що "нав’язливий сервіс" - це для Салька метод "збивання" коштів для відбирання майна у людей. Салько ж вимагав віддати йому приміщення Вологіної, як плату за надані послуги.

- Перед Новим роком Салько приїхав ввечері до мого магазину по вулиці Гагаріна. Викликав мене та моїх працівників на вулицю, дістав автомат з машини та почав стріляти вгору, - розповідає Маргарита Вологіна. - А потім каже «ну што, сукі, абасцалісь ат страха?!». Ми були в шоці. На другий день вранці гільзи двірник підмів, а решту знайшли як відтанув сніг. Я писала заяву, гільзи відправили на експертизу. Салько не заперечує факт стрілянини. Але слідча Михальчук вважає, що це не погроза. Типу, постріляв, ну той що, холостими же. Тим часом, Салько самовільно, рейдерським методом захопив моє приміщення і встановив свої замки. Другого березня 2010 року ми пішли звільняти моє приміщення, зрізали замок.  Приміщення в той же день здали під охорону. Після цього пішли нові погрози та порушення кримінальних справ.

Ремонт на мільйон гривень (через те, що сума виставлених рахунків Маргариті Вологіній постійно змінюється ми пишимо середнє між ними число - мільйон, - прим. авт.)

Ремонт на мільйон гривень

Постає багато питань. Наприклад, як можна засудити Вологіну до п’яти років позбавлення волі, якщо жінка навіть договорів ніяких не підписувала із Сальком? Або, чому податкова не поцікавиться, чому пан Салько не сплачує податки на той мільйон гривень, який він "виставив" Вологіній, адже згідно із законом він повинен сплатити податки, незалежно від того, оплатили його роботу чи ні. Виникає ще багато і інших запитань, які мали б задавати не ми, а податкова та прокуратура, а також правоохоронні органи.

Маргарита Вологіна переконана, що суд підкупили. А як інакше пояснити такий жорстокий вирок?

Коментарі

А ще у Салька є сестра - Оксана, яка входить у довіру і виманює у людей гроші. Вона винна, мабуть половині міста і рахунок іде на сотні тисяч доларів (якщо не більше). То хто шахрай - Вологіна чи Сальки?

Вся ця стаття і цей коментар в "подлом репертуаре"! Кому це вигідно? - Відомій в місті Рівне аферистці Маргариті Вологіній.

Салько типичный аферист-проходимец со своей сожительницей «Ровнохолод» Валентиной Мартынчук решили устроить шоу-балаган с пристрастием, судья (Полихович тоже полюбовник Мартынчук) и прокурор-взяточник Тарас Салайчук организовали этот подлый спектакль, теперь посмотрите предыдущий комментарий, Салько в своем подлом репертуаре...

Ага. В ЖЕКИ АВТОМАТ Е. А я его мурану на дорозі підрізав. Уважнише буду

Сценарій розроблений пані Вологіною М.О.щодо скоєння шахрайства і уникнення від відповідальності може бути сюжетом для досить звабливого художнього твору, навіть кінострічки.Адже в цьому механізмі ( спроби уникнення від відповідальності )були задіяні практично всі держані органи ,включаючи ДПІ м.Рівне, прокуратура , суд, Рівненська обласна адміністрація , Адміністрація Президента України , народні депутати України куди вона зверталась зі скаргами.Однак не допомогло., суд поставив крапку.
Більш детальні і цікавіші моменти з життя Вологіної М.О.за період, що охоплює термін розслідування кримінальної справи відомі багатьом співробітникам правоохоронних органів і жителяи м.Рівне, які стали такою ж жертвою як і Салько Є.П.від діяльності "підприємливої" Вологіної М.О.

«ну што, сукі, абасцалісь ат страха?!». ХАХАХАХАХА

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.