Чому рівненські діти стають інвалідами після щеплень? Частина 2

Налякані повідомленнями про страшні поствакцинальні наслідки батьки масово відмовляються від щеплень своїм дітям. Дехто відкрито заявляє про свою позицію, проте більша частина так званих «відмовників» купують печатку у картці щеплень своєї дитини, у чому зізнаються не під «запис».  Чому? З'ясовувала журналіст сайт "ВСЕ".

ПЕРША ЧАСТИНА: Чому рівненські діти стають інвалідами після щеплень?

Ми знайшли у Рівному сім'ю, яка відкрито заявляє про свою позицію, не ховає лиця і не купує печатки про щеплення. 

Мама чотирьох дітей Олександра Макогон своїм діткам не зробила жодного щеплення. Думками з цього приводу вони поділилися із журналістом сайту «ВСЕ».

- Багато батьків, що мали поствакцинальні ускладнення не мають адмінресурсів для боротьби із системою, - розповідає Олександра Макогон. -  Вони не можуть впливати на статистику поствакцинальних ускладнень. Лікарі реально бояться звільнень, позбавлення премій та інших стягнень від свого керівництва. Також, адміністрації поліклінік та лікарень бояться санепідемстанції. Іншими словами, система охорони здоров’я  то є закрита система, що контролює сама себе і яка дає сама собі оцінку. Так,  «страшні десь почуті історії»… А де вони їх можуть задокументувати? Припустимо, зробили дитині «безпечне» щеплення від поліомеліту (між іншим серед задокументованих поствакцинальних ускладнень - параліч). І раптом у дитини параліч. Що ви будете робити? Ви думаєте, що так легко довести зв'язок між проведенням щеплення та захворюванням? Авжеж, в рідкісних випадках це можливо якщо, наприклад, параліч настав миттєво, але на статистику поствакцинальних ускладнень це ніяк не впливає. Не всі батьки вперті як танк. І бігати по судам та медичним комісіям вони не будуть, через горе. До всього лікарі  постійно брешуть! Вчора дивився сюжет «Здоровья с Малышевой», де вона каже відверту брехню, що вакцинація перемогла чуму! Достатньо подивитись в будь-яку енциклопедію щоб знати: ніхто не знає чому чума, викосивши половину Європи, перестала поширюватися. Можна багато дискутувати, наприклад:  про неправильну діагностику дитини перед вакцинацією і про те, що тримісячних діток, після практично тепличних домашніх умов приносять для щеплення в поліклініку, де вони різко та несподівано контактують в великою кількістю інфекцій. До слова,  два останніх твердження належать лікарю Комаровському.

Олександра Макогон розповіла, що особисто знає про поствакцинальні ускладнення у дітей: глухота, параліч, ДЦП, гідроцефілія. Також, особисто знайома з лікарями, які відмовляються від проведення вакцинації своїх дітей.

Багатодітна мама заявляє, що  вакцино-профілактична діяльність медичних закладів суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров'ю пацієнта може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення. Це Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006, що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”.

Тим часом, батьки чиї діти постраждали від щеплень, самі викладають у соціальні мережі фото і розповідають про своє горе відкрито.

У Катрусі атопічний дерматит почався після щеплень зроблених у пологовому будинку.

Це Діана. Вона народилася абсолютно здоровою. Дівчинці у вісім місяців зробили щеплення на фоні ОРЗ - почалися судоми. Після лікування, дитина у три роки перестала розмовляти та сприймати оточуючий світ.  У Діани тяжкі приступи епілепсії і вона саме себе не обслуговує.

Після щеплення в пологовому будинку від гепатита-В у дитини ДЦП.

Кароліна народилася здоровою і до двох років добре розвивался, а після щеплення ККП, за словами мами, стала інвалідом у неї аутизм. Дівчинка не розмовляє, забула навіть те, що вміла  і тепер повністтю залежна від мами.  

В  3,5 місяців хлопчику зробили щеплення АКДС, після цього: реанімація, кома, енцефалит. Зараз хлопчику 10 років  і він не може навіть тримати голівку.

З словами мами, це наслідки щеплення проти грипу - дитині вже зробли три операції на голові.  

Дівчинці після щеплення АКДС в три місяці паралізувала очні м'язи. Дитина майже не бачить. Фото відразу після операції. 

Чи робити щеплення своїй дитині - вирішувати кожному окремо. Проте, варто пам'ятати, що гарантії абсолютної безпеки немає ані в одному, ані в іншому випадку. У випадку ускладнень ніхто не нестиме відповідальність, та скоріш за все, довести прямий наслідок ускладнення із щепленням не вдасться. Ми не станемо переконувати у необхідності щеплювати дитину, так само не будемо радити абсолютно відмовлятися від цього відмовитися. Єдине, мабуть, правильне рішення - це детально проаналізувати всі "за" та "проти" і якщо, все ж, ви вирішили робити щеплення дитині, слідкуйте, щоби у момент щеплення дитина була абсолютно здоровою і ретельно перевіряйте виробника вакцини.

 

Мабуть варто знати деякі відомості про токсикологію речовин, що входять до складу вакцин. У своїй книзі "Безжальна імунізація", автор Олександр Коток про це детально розповідає. Ми візьмемо лише дещо у скороченому вигляді.

Отже, у складі деяких вакцин є:

Формальдегід  за допомогою якого здійснюється хімічна інактивація вірусів і блктерій, що використовуються у вакцинах, є відомим канцерогеном (речовиною, що викликне рак). Проникнення формальдегіду в травний тракт викликає симптоми важкого отруєння - сильні болі в животі, блювоту кров’ю, появу білка й крові в сечі, ураження нирок, результатом чого стає припинення виділення сечі, гіцидоз, запаморочення, а інколи й смерті.

Фенол - високотоксична речовина, яку отримують з кам’яновугільного  дьогтю, здатна викликати шок, слабість, конвульсії, ураження нирок, серцеву недостатність, смерть. Фенол є відомою протоплазматичною отрутою, вона токсична для всіх без винятку клітин організму. Він придушує фагоцитоз і, відповідно, первинну імунну реакцію. Таким чином, вакцини, що містять фенол, насправді не підсилюють, а послаблюють імунітет, причому найважливішу його ланку - клітинну. Фенол міститься також у препараті проби Манту.

Алюміній - солі алюмінію застосовуються у вакцинах у якості адювантів (речовин, що підсилюють і продовжують імунну відповідь на введення антигенів). Вважається, що саме наявність солей алюмінію відповідає за розвиток 5-10% місцевих реакцій на введення вакцин, а підшкірні вузлики, що залишаються понад шість тижнів, у місці ін’єкції вказують на розвиток сенсибілізації до алюмінію. При цьому підшкірні вузлики й сильна сверблячка можуть тривати роками, фактично перетворюючи дитину в хронічно хворого. Відкладення алюмінію й сенсибілізація до нього може стати причиною системних реакцій, наприклад, хронічних міалай, що важко піддаються лікуванню й потенційно пов’язані з розсіяним склерозом.

Ртуть - одна з найтоксичніших з існуючих у світі хімічних речовин. Використовується у вакцинах і сироватках як консервант (тобто покликаний захищати біологічні препарати від забруднення мікроорганізмами), знаходиться в складі складних солей. Особливо токсичною е ртуть для тканин мозку, нирок і печінки. Докладніше про ртуть див. розділ даної книги про коклюш і кір.

Ключові слова: 

Коментарі

Пані Вікторіє, дуже ціную вашу працю і намагання вас, а також інших журналістів, зробити дослідження такої складної тематики як вакцинація і наслідки після неї. Справа в тому, що є ряд причин, які насправді не дозволяють це зробити не тільки в Україні, але й у світі вцілому. Ви правильно сказали у матеріалі, що усі проблеми дітей, про які ви розповіли, почалися після вакцинації, однак це не означає, що внаслідок вакцинації. Тому що в Україні немає жодного експерта, який зробив би дослідження і дослідив вплив різних хімічних речовин на клітини дитини, якій вводили вакцину. Це дослідження дуже дороге і обладнання в нас немає. Натомість таке обладнання є за кордоном, але нема експертів, які б працювали у сфері медицини і отримали дозвіл на проведення такої експертизи від свого керівництва. Тому усі наведені приклади ваші, багатьох ваших професійних колег і колег міжнародних ЗМІ не мають наукового доведення. А речовини, які назвав пан Коток, на якого ви посилаєтесь, вони містяться в харчах, повітрі, воді. Тому, де більша шкода, від вакцини чи кисню, сказати важко. Ми заручники такої ситуації. Я особисто як за, так і проти вакцинації. Просто хотілося б, щоб після усіх нещасних випадків, які були після вакцинації, була справді чесна інформація: прививка це чи збіг обставин. Зараз же, і вам це відомо, в світі медицина не готова визнавати помилки медицини як науки, а в Україні і потому.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.