Новорічний Євромайдан у Рівному. On line

У новорічну ніч сайт «ВСЕ» проведе пряме включення з майдану Незалежності в Рівному. Тут чимало рівнян готуються зустріти Новий Рік. Єксклюзивно для вас прямий репортаж та коментарі рівненських патріотів. Початок включення о 12:20. 

Грандіозне новорічне святкування відбудеться і на майдані Незалежності у Києві. Тут опозиція та громадські активісти проведуть масштабний концерт. Також планують встановити світовий рекорд з виконання національного гімну. 
Крім того, Народ України підготував новорічне звернення до президента держави зі своїм баченням майбутнього держави. У записі звернення взяло участь понад 50 українців з різних регіонів та соціальних верств. У своїй промові до президента громадяни торкнулися найбільш знакових моментів року, що минає. (відео) Трансляція звернення народу України до президента відбудеться 31 грудня о 23:55 на сайті "ВСЕ", в ефірі hromadske.tv, сайті kraplya.com та інших медіа-ресурсах.

Дивіться тут:

Анонс звернення:

 

Після звернення українського народу до президента, сайт "ВСК" розпочне пряму трансляцію з новорічного Євромайдану Рівного. Тут чимало рівнян готуються зустріти Новий Рік. 
Початок включення о 12:20. У наметовому містечку на майдані Незалежності новий 2014 рік зустрічатимуть активісти майдану. Загалом планується, що у заходах візьмуть участь кілька тисяч рівнян. 

Video streaming by Ustream

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.