На що здатні керівники силових структур Рівного?

Особливості характеру, тип темпераменті та схильності людини можна визначити за тим, як вона пише. Зокрема, за почерком можна дізнатися, обманює людина чи говорить щиро, відповідальна чи схильна до авантюр. Кожен гачечок, нахил і навіть відстань між літерами мають своє значення і відображають внутрішню суть людини.

 

 

У світлі останніх подій, що розгорнулися в Україні та у Рівному, журналіст сайту «ВСЕ» вирішила поцікавитися у графолога Сергія Гонгало, що можуть розповісти підписи керівників правоохоронних органів та військових структур Рівного. Для аналізу було взято зразки підписів із спільної заяви керівників силових структур Рівного та президії облради.

На що здатні люди, від яких залежить мир, нормальна життєдіяльність та громадський порядок у Рівному, та, що приховує їх підпис читайте у нашому матеріалі.

Начальник ОК ЗСУ «Північ» Ігор Колесник

Начальник ОК ЗСУ «Північ» Ігор Колесник є відкритою людиною, його потреби врівноважені з можливостями. Спостерігаються діловитість та відповідальність, вміє працювати. Також він енергійний та оптимістичний, має розвинене раціональне мислення, можливо, є романтиком. Вміє стримувати гнів.

Начальник УСБУ Рівненщини Віктор Козлов

Начальник управління служби безпеки України в Рівненській області Віктор Козлов має дещо завищену самооцінку, не проникає у глибину проблем. Не зовсім відкритий для оточуючих.

Начальник УМВС Рівненщини Дмитро Лазарєв

Начальник УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв ймовірно, має розвинену раціональну функцію (мало матеріалу для дослідження). Також він дещо замкнутий, має схильність до ускладнення проблем та може проявляти різкість у певних ситуаціях для захисту.

Прокурор Рівненської області Олександр Черепаха

Прокурор Рівненської області Олександр Черепаха є ймовірність, що має розвинену раціональну функцію (мало матеріалу для дослідження). Також у нього дещо завищена самооцінка, є ознаки скритності. У роботі він все зважує перед прийняттям рішення.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов

Не менш цікавою є інформація й про голову Рівненської облради Михайла Кириллова, адже зараз він фактично координує всі питання в області. Його підпис теж стоїть під спільною угодою із силовиками та правоохоронцями, тож попросили графолога проаналізувати і його.

Відтак його підпис розповів, що він є відкритою людиною, його потреби врівноважені з можливостями. Також він усидливий та вміє працювати. Проте дещо зажатий і його простота може зіграти проти нього. 

Проте за словами Сергія Гонгало, варто зважати на те, що схильність людини до чогось не завжди говорить про те, що вона це зробить і графологи теж люди та їм властиво помилятись.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.