Рівненські закохані відпочиватимуть у Карпатах. ФОТО

Четвертого березня в урочистій святковій атмосфері  відбулося нагородження переможців масштабного фотоконкурсу «Щастя на двох!», організатором якого є турагеція «Каравела». Впродовж двох місяців близько сорока рівненських пар змагалися за неймовірний подарунок – подорож на двох до Карпат. Сам конкурс складався із кількох етапів, проте найцікавішим виявилося онлайн-голосування читачів на сайті «ВСЕ». За його результатами і було визначено переможців.

Зокрема, за результатами голосування закохані рівненські пари розмістилися наступним чином:

1 місце – Мошинська Галина та Кузьмеко Павло

2 місце – Ігнатюк Олена та Кравчук Олександр

3 місце -  Юлія та Олексій Михасик

Нагородження переможців відбулося в офісі туристичної агенції «Каравела», що знаходиться за адресою: проспект Миру, 11, офіс 4

Навіть під час вручення подарунків щасливі пари до останнього не вірили у те, що вони здобули перемогу у конкурсі.

Кожна закохана пара отримала від організатора конкурсу різні подарунки - розпочинаючи сувенірами та закінчуючи подарунковими сертифікатами зі знижками на подорожі.

- Надзвичайно приємно, що багато рівнян взяло участь у фотоконкурсі. Особисто мені, як організатору імпонувало чимало конкурсних фотознімків, але зауважу, у онлайн-голосуванні обрано дійсно найщиріші фото. Дякую кожній парі за щирість емоцій та радість почуттів, - зазначила директор турагенції «Каравела» Надія Бондарчук та вручила переможцям подарунки.

- У нас в руках сертифікат на подорож до Карпат, але нам ще досі не віриться, що ми перемогли, - хвилюючись, розповіла переможниця Галина Мошинська. - Ми радимо всім брати участь у подібних конкурсах, оскільки це все відбувається дійсно чесно. Чудеса трапляються. Дякуємо туристичній агенції "Каравела" за те, що подарувала нам свято. Ми з Павлом неймовірно раді, по-більше б таких конкурсів у майбутньому.

Традиційно, урочиста частина завершилася банкетом у неформальній атмосфері, де учасники ближче познайомилися та розповіли про свої враження від конкурсу.

- Взяти участь у конкурсі нам порадили друзі. До цього в подібних заходах ми участі не брали. Але, коли дізналися, що приз конкурсу – подорож до Карпат, всі вагання відійшли на другий план, - пригадують срібні переможці Олена та Олександр. – У фотоконкурсі ми трішки зкреативили, та надіслали не одну фотографію, а цілий колаж. На нашу думку, саме такий варіант найбільше підходить для того, щоб передати ідею – «любов до подорожі» і безперечно бути оригінальними серед інших учасників.

Про свій креатив розповіла і третя пара переможців – Юлія та Олексій. Їхня конкурсна фотографія із великим синім крабом набрала не один десяток захоплених коментарів читачів сайту «ВСЕ». При виборі світлини для конкурсу пара, у першу чергу, хотіла зробити акцент на щирості власних емоцій, адже не випадково конкурс має назву «Щастя на двох!».

Під час святкування виявилося, що у фотоконкурсі має місце і справжня містика чисел та дат. Оголошення результатів, нагородження переможців весь час співпадає із чиїмось Днем народження. До прикладу, офіційне оприлюднення переможців випало на День народження переможниці 1 пари (Галини Мошинської), а вручення подарунків відбулося на День народження Олексія Михасика (переможець 3 пари).

По завершенню свята, директор турагенції «Каравела» Надія Бондарчук зазначила, що «Щастя на двох!» - це далеко не останній фотоконкурс. Адже підсумки першого показали, що у світі є багато куточків, які варті того, щоб їх сфотографували та достатньо закоханих сердець, які можуть це зробити.

Сайт «ВСЕ» також вітає переможців фотоконкурсу «Щастя на двох!» та бажає лише позитивих емоцій та приємних життєвих сюрпризів!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.