Бої в Одесі – рівненський слід

«Вот иногда думаю: может я неправильно живу. Может надо отбирать деньги у багатых и отдавать их бедным, а таких как ты – бить по морде». – так говорив одеський карманнік Фіма до фальшивомонетника Роді, який допомагав ворожим диверсантам у серіалі «Ліквідація». Ці слова спливли у пам'яті коли читав новини з Одеси. Та переглядав фото вуличних боїв у південній столиці бандерівської України. До речі, саме наприкінці того ж таки серіалу у кадрі з'являються бандерівці. Тоді ще сміялись, мовляв: «які могли бути бандерівці в післявоєнній Одесі». У післявоєнній може й ніяких, але сьогоднішня Одеса в очах російської пропаганди має виглядати бандерівсько-чорно-червоною. І в цій палітрі не обійшлось без рівнян.

Російській чарівники пропаганди зможуть знайти для себе в цій статті кілька зачіпок для своїх сюжетів про «агалтелых бандэровцев». Для початку білборди із зображенням карикатури на Володимира Путіна.

На рекламніх щитах в Одесі був зображений хлопчик дуже схожий на російського президента, з танком і автоматом, на фоні пам'ятника Дюку Рішельє та написом: «Вова! Не делай маме нервы». Цей малюнок авторства рівненського художника і музиканта Юрка Журавля став вже хітом і не раз використовувався для висміювання російського диктатора.

Окрім того, це не єдина участь рівнян в одеських подіях. Як повідомив у себе в «Фейсбук» Юрій Шадий? у вуличних боях в Одесі взяли участь й активісти з Рівного.

«Наші хлопці з об'єднаного здолбунівсько-рівненського рою Самооборони Майдану, тільки приїхали сьогодні до Одеси, одразу потрапили у вир боротьби. Всі живі, здорові. Наш Тарас Українець у бою з російськими диверсантами здобув калаша, шкода здав органам. Сашко Онищук зараз перебуває у лікарні разом з нашим другом одеситом Андрієм, котрий був у 15 сотні(Борис-2). У Андрія важка відкрита рана плеча і ключиці, ніби вогнепал, життю не загрожує. Помоліться браття і сестри за наших побратимів, щоб живими і здоровими вернулися до своїх сімей». – повідомив рівнянин.

Навіть не сумніваюсь, що російська пропаганда використає це, як доказ того, як українські патріоти «нищать» проросійське населення півдня України. Але навряд чи та ж пропаганда згадуватиме, що це «населення» чомусь виявилось з паспортами Росії та Придністров’я. Як повідомляє сайт «Цензор.нет» саме громадяни цих країн опинились серед загиблих і затриманих проросійських бойовиків.

"Из погибших в пожаре - 15 граждан России 10 из Приднестровья. Ни одного одессита. Найденное в доме профсоюзов оружие - из России и Приднестровья" – повідомило інтернет-видання з посиланням на поінформовані власні джерела.

Вочевидь не згадають російські ЗМІ й про те, на допомагали сепаратистам в Одесі й представники місцевої міліції. Так на проросійських бойовиках та на міліціонерах чомусь були однакові пов’язки, а керівник одеської міліції був помічений серед самих бойовиків ще перед початком зіткнень. Ось це про це пише місцевий очевидець.

«А вот вам фото о том, как сепаратам дают указания и проводят инструкции. Присмотритесь в толпу! Там сам начальник ментов одесских! Класс? Это уже было тогда, когда шли первые столкновения и летели гранаты, петарды и кирпичи. мы отбежали к памятнику и увидели, как с Дерибасовской движется толпа колорадос с ментами вперемешку. Потом они уже на площади стали в кружок, выслушали всё внимательно, построились и двинулись куда-то... чуть позже уже через дорогу им менты отдавали свои щиты и дубинки».

Взагалі до працівників правоохоронних органів в Одесі дуже багато питань. Ось як описує події, що вчора відбувались одесит Олександр Славський:

«СЕГОДНЯШНИЕ столкновения в Одессы были спровоцированы. Это сделали проРоссийский активисты, которые в явном меньшинстве (200-300 человек) напали на Ультрас, которые ВСЕГДА перед матчем ходят по одному маршруту и кричат свои кричалки. До этого Ультрас особо не принимали участие в политических событиях в Одессе: кричали, шли на футбол, дрались друг с другом и расходились.
Ультрас были не сами, на шоу из кричания "Путин ху@ло" пришли посотреть простые граждане, поклонники подобного творчества. Была и самооборона ЕвроМайдана.
Об этом марше знали все за несколько дней, о желании напасть на марш я знал не меньше суток до нападения. Это желание они декларировали достаточно открыто. Но обычно их желания заканчивались ничем.
Нападение было с использованием камней, дубин, цепей, огнестрельного (наверное) оружия. Нападение было отбито, а проРоссийские активисты жёстко разогнаны. После чего колона пошла на Куликовое поле, к лагерю тех кто объявлял независимость. Те вместо того что бы разойтись (как это делал ЕвроМайдан, кстати, несколько раз), разбили двери и захватили Дом Профсоюзов. Попытались там оборонятся, используя и коктейли молотова, и камни, и взрывпакеты, и оружие. Неудачно.
Я не пытаюсь сделать самооборону и ультрас белыми и пушистыми. С их стороны также были котейли молотова, камни, дубинки. Огнестрельное оружие (или что-то похожее на него) применялось в сторону обоих сторон. Но в этих столкновениях в куда большей степени виновны те кто любит Путина и милиция (которая, кстати, СОВЕРШЕННО не сработала)».

Бездіяльність одеської міліції підтверджує й київський журналіст, родом з Рівного, Роман Лебедь: «Проходили повз центральне одеське управління МВС. Міліціонери п'ють чайок, сидять на балконах. До Дерибасівської приблизно кілометр».

Попри масовану російську пропаганду, бездіяльність правоохоронців та велику кількість проросійських і навіть російських бойовиків, одесити довели, що Одеса справді українське місто. В якому живуть не малороси, а справжні жидо-бандерівці, в хорошому розумінні цього вислову. І що тут по справжньому розуміють суть гасла: «Слава Україні! Героям слава!». А Путін… ну ви вкурсі… 

Коментарі

Обязательно к прочтению:

http://napaki.livejournal.com/100072.html

а ти українець??генетичне сміття,покруч незрозумілого походження....

Всі вже знають, що цензор, як і завжди, бреше-бреше-бреше й ніколи не вибачається. То підробка й докази вже є на всіх нормальних сайтах.
А мені соромно! Якщо люди вважують вбивць в Одесі й на Донбасі українцями, то я не хочу бути українцем.
Що з вами стило, люди?! Як ви змогли перетворитися в звірів, що радіють чужим смертям?!

дик,і енкаведисти шапку з тризубом одягали,коли мирних жителів вирізали...нічого нового путлєр не придумав,ті ж кгб-ешні методи..

холоп бацькі,поїш бульби, запий самогоночкою і ненавидб далі своє нікчемне існування,помилка природи:))а,швидше всього ,ти упатрєбляющій стєкламой,проплачений трололо:))

Мрази жёлто-синие, я, житель героического Бреста, гражданин Беларуси ненавижу вас всем сердцем. Душить вас, грязные, ленивые, голожопые голодранцы надо по всем фронтам- Беларусь не должна остаться в стороне! Фашисткие выродки, вы должны сгореть в огне как горели мои предки от ваших конченных юродивых дедов. Юг и юго-восток, держитесь! Белорусы и Бог с вами!!!

Ровеньский Пиздун автор !!
на фотографии у пацанов какие повязки? - красно -черные а не полосатые !!
на второй фотографии кто со щитами стоит ? -где там хоть одна георгиевская лента!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.