До Рівного приїде короткометражне кіно

Якщо у вас є мрія спробувати себе у одній з кінематографічних спеціальностей, тоді вам варто відвідати зустріч з молодими, проте вже досить досвідченими та відомими українськими кінорежисерами та сценаристами Мариною і Оксаною Артеменко. У їх послужному списку вже є значна кількість відзнятих короткометражних фільмів, відзначених на багатьох кінофорумах, чотири з яких будуть детально розібрані під час проведення майстер-класу. 

15 червня о 14:00 у кіноклубі GONZO при підтримці рівненського представництва міжнародної організація “CinemaHall” відбудуться покази короткометражних фільмів та майстер-клас під назвою «Кіно зсередини» від членів спілки кінематографістів України сестер Артеменко.

Сестри Артеменко поділяться з усіма присутніми секретами кіновиробництва. У вас буде можливість ознайомитись з основними практичними навичками та правилами, якими повинен володіти кожен член знімальної групи. Ви також отримаєте професійні поради та відповіді на всі питання, що стосуються процесу зйомок кіно та всього, що з цим пов’язано. Режисери готують і спеціальні подарунки для слухачів майстер-класу.

Отож, якщо ви бажаєте зняти свій перший фільм або ж плекаєте мрію стати учасником знімальної групи у якості режисера, актора, сценариста, художника, гримера, оператора чи бачите себе на знімальному майданчику у будь-якому іншому амплуа, тоді цей майстер-клас саме для вас, і саме він може стати першим кроком до вірного розуміння процесу кіновиробництва та вашої заповітної мрії  - розвинути й реалізувати свої здібності і заявити у майбутньому про себе на повний голос, увірвавшись у багатогранний, різнобарвний та шалений світ кінематографу.

Фільми, які будуть представлені під час зустрічі:

«ТІМКА»

(15 хвилин, без слів, Україна, 2011 рік)

Режисери-постановники: Марина Артеменко, Оксана Артеменко

Автор сценарію: Тетяна Будівська

Оператор-постановник: Валерій Мішиєв

Художник: Наталя Степанова

Композитор: Ярослав Джусь

В ролях: Тимофій Антропов

Виробник: Київський міжнародний кінофестиваль, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого

Фільм про те, що безпритульний хлопчик у пошуках м і сця для сну випадково потрапляє до філармонії і відкриває для себе прекрасний світ музики.

Фільм було створено за 4 дні в рамках Майстерні талантів Київського міжнародого фестивалю. На сьогодні фільм "Тімка" є учасникос 42 міжнародних кінофестивалів, завоював 12 нагород.  

 

«ВАНЯ»

Режисер: Оксана Артеменко

Сценарій: Оксана Артеменко за участю Івана Тимченка

Оператор: Іван Тимченко         

Монтаж: Денис Некрот

Музика: Ярослав Джусь        

Актори: Микита Івченко, Ганна Александрова, Тимофій Антропов    

Продюсер: Ольга Журженко     

Художник: Тетяна Гусева

Звукорежисер: Марія Басс

Ваня - сирота. В нього є будильник. Він вірить, що коли прийде його мама, вона впізнає його по цьому будильнику. Але хлопці з дитячого будинку вирішують зіграти злого жарта з Ванею...

Фільм став учасником понад 70 фестивалів у 30 країнах світу та отримав десятки нагород.

 

«НЕ МЕНШЕ 50 кг»

(12 хвилин, Без слів, Україна, 2013 рік)

Художні керівники: Олесь Санін, Володимир Войтенко

Сценарій: Марина Артеменко

Режисер: Марина Артеменко

Оператор: Іван Тимченко

Художник: Марія Кузнєцова

Композитор: Ярослав Джусь

Продюсер: Ігор Савиченко

В головній ролі: Вікторія Кулик

В ролях: Валерій Астахов, Ірина Рождєствєнська, Леся Липчук, Ярослав Герус, Руслан Никоненко, Ніна Радкевич, Сергій Бєсєдін

Фільм розповідає про те, як дівчина Леся, щоб постати проти стереотипів суспільства, починає боротися з власною вагою - набирати кілограми.

На сьогодні фільм є учасником 72 міжнародних кінофестивалів, має 15 нагород. Вийшов у прокат в складі альманаху «Українська нова хвиля» (грудень 2013)

«АБОНЕНТ» 

Фестивалі і нагороди:Канський кінофестиваль - Short Film Corner Festival de Cannes (2014), 25-й Открытый Российский кинофестиваль «Кинотавр» (2014).

Довідки за телефонами:  0637988896, 0980299455, 0662865385

Резервування місць – 0636343130, 0362 405-405 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.