У Рівному колишній "Беркут" хотів виселити сім`ю на вулицю

Ще десять років тому будинок родини Наумчуків за адресою вул. Мірющенка, 32 вщент згорів під час пожежі. На відновлення будинку сім’я була змушена взяти кошти у кредит. Проте, через підвищення процентної ставки він зріс і став просто нереальним для погашення. Представники виконавчої служби вже два тижні намагаються виселити людей та відсутність  представника органів опіки заважала їм це зробити. Сьогодні ж виконавча служба взяла з собою силове підкріплення.

З самого ранку під будинком Наумчуків багато люду. Небайдужі громадяни прийшли сюди аби завадити примусовому виселенню родини та припинити несправедливість.

Цього разу задля підвищення ефективності примусового виселення представники виконавчої служби привезли з собою міліцію.

-  Люди які тут зібралися також є або були боржниками. У нас така робота, що хтось залишається незадоволеним. Хоча ми діємо згідно закону. Коли ми приїжджали сюди вперше - боржник привів кримінальних авторитетів, вдруге – депутата Чугуєвця, тепер тут уже Правий Сектор. Що тут буде відбуватися на наступний раз я не знаю, - зазначає заступник начальника відділу державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції Павло Якобчук.

Громада, яка зібралася підтримати сім’ю вкрай незадоволено відреагувала на присутність хлопців у формі. Було складено акт проти виконання рішення суду, під яким підписалося чимало людей.

До того ж депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець звинуватив представника виконавчої служби у корупції.

- Така людина, як Руслан Полюхович, не повинна працювати у виконавчих органах. У мене на флешці є докази, які підтверджують, що Руслан Полюхович  ще в березні зустрічався з власником будинку  і вимагав хабар у розмірі 1 500 доларів, - розповідає депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець.

Рішення суду родина Наумчуків оскаржує в суді, уже подана апеляція.

У підсумку виконавча служба Рівного навідається до родини ще раз. За словами заступника начальника відділу державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції Павла Якобчука, - проводити примусове виконання рішення суду при такій кількості людей немає сенсу.

Коментарі

і з моєі матері Полюхович взяв штраф замість50грн., потребував100грн

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.