Де рівненським студентам шукати роботу на літо

Кожного літа перед студентами стоїть запитання: де можна знайти підробіток на літо? У цей період стає актуальною робота офіціанта, кур’єра, охоронця, вожатого у таборі, продавця, касира, консультанта, репетитора, няні. Ми  спробували, з’ясувати на які вакантні посади у Рівному можуть претендувати студенти влітку.

Студенти провідних вузів Рівного розповіли як вони збираються шукати підробіток. Студентка Рівненського державного гуманітарного університету Ганна Юрим, хоче знайти роботу по спеціальності:

— Оскільки, я хочу стати вчителем початкових класів планую цього літа підробити вожатим у таборі. Це дозволить мені більше зрозуміти психологію дітей.

Тим часом студентка  національного університету водного господарства та природокористування  Наталія Полелюк з досвіду знає, що знайти роботу студенту не просто. Тому іноді доводиться брати за зовсім просту роботу.

— Минулого літа вирішила знайти роботу, так як щасливе літо - це достатньо грошей. За тиждень пошуків нічого так і не знайшла, а загалом шукала роботу офіціанта. Але доля випадку все вирішила. Мій товариш, який уже працював в кафе запропонував спробувати і так я потрапити туди. Я пройшла триденне стажування і вже була повноправним членом команди одного з кращих кафе Рівного. Цього літа пошуком роботи я ще не займалась, але сподівається що це буде простіше, маючи досвід.

Студентка РДГУ Іванна Крук шукатиме роботу через оголошення. Планує працювати офіціанткою або промоутером в місті. Кореспондент сайту "ВСЕ" вирішила поцікавитися які пропозиції пропонують роботодавців через газети безкоштовних оголошень. З'ясувалось, що у студента тут теж вибір невеликий.

Так, без досвіду роботи та з неповною вищою освітою у Рівному пропонують вакансії фінансового радника, касира торговельного залу, перекладача у шлюбному агентстві, фінансового консультанта, страхового агента, консультанта, оператора call centre, перекладача-консультанта, анкетера. До майбутніх працівників в основному ставлять вимоги: креативність, бажання навчатися, комунікабельність, вчасне виконання роботи. Заробітна плата договірна. Для отримання бажаної роботи потрібно надіслати резюме.

У деякі компанії з приводу роботи можна звертатися безпосередньо. Так,  наприклад, у багатьох мережах ресторанів швидкого харчування нові люди завжди потрібні. Там є можливість одразу заповнити анкету. У таких закладах до великої плинності кадрів звикли, так що той факт, що ви влаштовуєтеся на роботу на кілька місяців, проблемою стати не повинен.

З пошуком роботи може допомогти Державна служба зайнятості. Про вакантні посади нам розповіли фахівці відділів, які працюють з надання послуг роботодавцям. Так, на літо по області набирають вихователів у дитячі табори  та оздоровчі санаторії, інструкторів з фізичного виховання, організаторів заходів, діджеїв. Переваги надаються учням і студентам з педагогічною освітою.

Отож, хто шукає, той знаходить. Тому не байдикуйте і не сидіть у батьків на шиї, прикладіть максимум зусиль і робота знайдеться.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.