Хто і як допомагає рівнянам охороняти їхнє майно?

Виходячи з дому чи лягаючи спати людина переживає, аби за час її відсутності не трапилося нічого поганого. Один із засобів охорони майна є відеонагляд. Сучасні системи спостереження допомагають бути в курсі всього, що відбувається у будинку та навколо нього. Вже більше року у нашому місті спеціалісти магазину El-ROI підбирають саме ті системи відео нагляду, які успішно охороняють майно рівнян.

 

El-ROI пропонує Вам сертифіковану продукцію для відеоспостереження від провідних фірм світу. В асортименті також домофони, системи контролю доступу по пластиковим перепусткам та відбиткам пальців. Якщо Ви хочете контролювати усе, що відбувається у будинку, то у магазині El-ROI можете придбати систему "Розумний дім".

- Ми продаємо протипожежні сигналізації та співпрацюємо із фірмою, яка встановлює їх, - говорить директор магазину El-ROI Андрій Петренко. - Нашими покупцями є приватні клієнти, які хочуть бути спокійними за свої домівки. Також до нас звертаються керівники супермаркетів, фінансових установ, СТО, кафе та ресторанів. Ми надаємо послуги продажу та встановлення обладнання, яке у нас наявне в широкому асортименті.

У магазині El-ROI можна придбати обладнання для відеоспостереження, яке за якістю зображення поділяється на три типи: аналогове, IP, HD-SDI.

- У нас можна придбати реєстратори, які надають аналогову якість зображення та HD-зображення. А так звана, золота середина, серед різноманіття обладнання – це IP, яке є оптимальним співвідношенням ціна-якість. Ми модернізуємо старі аналогові системи відеоспостереження, довстановлюючи ІР-камери. Тобто це дає можливість використовувати старе обладнання у поєднанні із сучасним, яке дає чітке зображення, - пояснює продавець-консультант магазину El-ROI Олександр Ахмедов.

В асортименті магазину El-ROI великий вибір відеокамер, які забезпечують аналогове зображення. Це фірми: PARTIZAN, TECSAR та OLTEC. Зображення у IP-якості Ви отримаєте, встановивши обладнання GAZAR, OPTIVISION, OLTEC. Ці ж фірми-виробники пропонують обладнання для зображення у HD-SDI-якості.

Магазин El-ROI також працює на замовлення: Вам привезуть саме те обладнання, яке бажаєте. При потребі працівники магазину оновлять обладнання, яке було встановлено раніше.

Працівники магазину El-ROI чекають на Вас від понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 години. Обідня перерва - з 13:00 до 14:00 години. У суботу магазин працює з 9:00 до 14:00 години, без перерви. Неділя - вихідний день.

На Вас чекають за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 326. Отримати більш детальну інформацію можна за телефонами: (096) 096-21-10 та (066) 500-90-24.

У місті Кузнецовськ також працює відділ замовлень магазину El-ROI за телефоном: 097 580 00 14. Електронна пошта: el-roi@el-roi.com.ua.

Більше цікавої інформації можна знайти на сайті магазину El-ROI (http://el-roi.com.ua/)

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.