Найпопулярніші пляжі та водойми Рівненщини

У звязку з окупацією Криму,  багато українців вирішили проігнорувати свій традиційний відпочинок на півдні України. Сайт "ВСЕ" вирішив запропонувати для рівнян хорошу альтернативу дорогому окупованому Криму.  10 найбільш популярних пляжів для відпочинку рівнян та гостів міста.
 
 
1. Біле озеро

Знаходиться у Володимирецькому районі Рівненської області,  поблизу села Рудка. Доїхати сюди можна маршрутками та власним автомобілем. Глибина озера 10 м -  це друге за величиною озеро в Рівненській області.  Біле озеро — єдине в Україні з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що, має надзвичайні цілющі властивості. Партизани та вояки УПА, що воювали в цих болотах, також згадували про цілющу воду Білого озера. 
 

2. Хрінницьке водосховище

Знаходиться у Демидівському районі. Відстань за маршрутом "Хрінники–Рівне" 86 км, на цю відстань ви витратите приблизно 1 год 38 хв. Перебування на пляжі буде коштувати – 15 гривень за людину. Площа водосховища 2500 га, глибина  3 до 7 метрів. Також, в Хрінниках розташований оздоровчий санаторій. 

 

3. Червона калина

Знаходиться в селі Жобрин Рівненської області. На цій території знаходить 2 цілющі джерела з мінеральною водою. Доїхати можна  маршрутками: "Рівне – Деражне", "Рівне – Злазне" та "Рівне - Жобрин". Також, тут можна відпочити в санаторії «Лісова пісня» та в здравиці «Червона калина».  
 
4. Басів Кут

Штучно створена водойма в результаті побудови греблі на р. Устя.  Якість води не завжди відповідає стандартам, річка Устя страждає від забруднення внаслідок негативної та тривалої діяльності людини. Однак цього року за висновками екологів в Басовому Куті купатися можна. 
 

5. Обарів, Ставки

Доїхати з Рівного можна безліччю маршруток: "Рівне-Клевань",  "Рівне- Городок", "Рівне-Карпилівка", "Рівне-Оржів",  "Рівне –Метків". Загалом, пляж чистий, з переодягальнями та туалетами. Якщо, ви не маєте обарівської прописки, то вхід на пляж для вас буде коштувати 25 гривень, натомість,  для місцевих вхід вартує 15 гривень. Також, тут можна ловити рибу, звичайно не безкоштовно, за день потрібно заплатити 150 гривень, місцевим на половину менше.

 

6. Козлин. 

Добиратись можна як маршруткати, так і власним авто. Також, тут знаходить закрита база відпочинку, де купання платне. Одразу, за базою відпочинку є озеро де відпочити можна безкоштовно.

 

7. Хотинь 

Одне з улюблених місць відпочинку рівнян.  В цьому селі протікає річка Горинь.  Доїхати сюди від залізничного вокзалу, можна маршруткою "Рівне-Хотинь", або власному авто. Купатись тут можна безкоштовно. 

 

8. Здолбунів

Має кілька ставків, три водойми. Ставок в районі «селища», Старомильський ставок та Здолбунівська «вісімка». Дно піщане, вода не дуже чиста та й кабінки для переодягання не на вищому рівні, проте, чудова природа компенсує ці недоліки.

 
9. Бичаль

Озеро для любителів автостопу. Озеро знаходить над  дорогою та має місця для засмагання. У 2010 році лівий берег річки тонув у смітті та на даний момент там досить чисто.

10.  Бочаниця

І закриває нашу десятку, село Бочаниця Гощанського району рівненської області. Яке займає одне з найбільш вдалих місць для риболовлі на Рівненщині.  Вартість відпочинку з людини становить 15грн. Збирати дрова на острові категорично заборонено, та їх можна придбати у охоронців. За один мішок вони пропонують ціну 15 гривень. 

Ми запитали одній із соцмереж: «Куди ви плануєте поїхати цього літа?». Результати були такі:

   

Ключові слова: 

Коментарі

Вот, классика правильного заезда от понимающих ребят: https://www.youtube.com/watch?v=sAgG29ykV1g
Мы в своё время ещё и остальных бесплатно пропускали, не давали закрыть проезд :-)

А де ж вони взяли таку послугу, як "в`їзд на територію"? Що написано в квитанції? Зрозуміло що про парковку там не може йти мова, тому що діє постанова кабміну №1342, але такої послуги як "в`їзд" також бути не повинно. І знову таки виникає питання - а яким чином ця дівчина з пивом може заборонити Вам в`їзд, тим самим обмеживши Вас у праві на свободу пересування (ст. 33 Конституції України, ст. 13 Загальної декларації прав людини, ст. 2 Протоколу N 4 Конвенції про захист прав і основних свобод людини і т.д.). Доречі це визначає і ваше право вільно визначати місце свого перебування, обирати способи і ЗАСОБИ пересування.
Ще можна було б зрозуміти якщо б це був офіційний державний збір, на зразок екологічного. Але ж ці кошти йдуть не в бюджет, а у кишеню якомусь місцевому підприємцю/рішалі, і за них він не надає жодної послуги. Натомість намагається вчинити злочин, не пропускаючи Ваш автомобіль без оплати. Якби там був облаштований туалет, проводилось прибирання території, були впорядковані дороги - ну ще можна було б зрозуміти, а так ...
Просто прикро, що 99% людей продовжує платити усі ці побори, забираючи нехай і невеликі, але кошти в своєї родини. Доки так триватиме - в державі нічого, нажаль, не зміниться.

Я заплатив гроші за в'їзд авто на територію, а якщо без авто, то вхід безкоштовний! Обурює те, що на території стоїть безліч автомобілів і НІЯКОГО сервісу(

Шановний, а чому Ви дорікаєте комусь іншому?Чи у вас насильно видирали кошти? Ви віддали їх незрозуміло за що, добровільно, а тепер незадоволені. Почніть з себе, не платіть грошей там, де це незаконно. А на білому озері, та й на усіх інших водоймах, це саме так.
Є Стаття 13 Конституції: "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону."
Також водний кодекс встановлює типовий договір оренди водойм, в якому ОБОВ`ЯЗКОВО зазначається, що громадяни мають право вільного доступу для водойм для відпочинку та риболовлі. Також, обмеження такого права є підставою для розірвання договору оренди водойми. А ще почитайте статтю 189 КК - Вимагання, і ніколи більше не платіть здирникам. От тоді і почнеться вільна і незалежна держава. А платити усім підряд, бо "так усі", не отримуючі жодної послуги за свої кошти - це нонсенс, але ви самі дозволяєте так з вами вчиняти.
P.S. І так, я ніколи не плачу жодної гривні за доступ до водойм чи лісу чи таке інше.

Повернулись ми з відпочинку на Білому озері і крім самого озера, ніяких плюсів там більше немає( Люди, тікайте від того озера десятою дорогою! Там купа п'яноти, яка матюкається, розпуста, брехуха молодиця, яка дає чеки за в'їзд, взагалі не дала нам чек, бо так хлептала своє пиво, що нібито "забула", а коли ми її чемно попросили чек, то дала із простроченою датою! Біотуалетів ми там так і не знайшли, а до звичайного колишнього туалету за кілометр підійти не можна! А дорога до озера - це взагалі мрія працівників авторемонту! Суцільні ями! Куди ж ідуть гроші за в'їзд??? За легкову машину беруть 20 грн, а за бус 30-40 грн! З такими відкатами ми ще доооооовго будуватимемо нашу вільну незалежну державу!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.