Як рівняни відпочивають на VIP-грядках та дачах

У Рівне повертається мода на екологічно чисті і дешевs продукти власного виробництва. Не цураються взяти лопату в руки, виростити свою городину і рівненські політики та чиновники. Враженнями від трудових вихідних на дачі вони поділились з сайтом "ВСЕ". 

 

 

 

Місцеві депутати та бізнесмени. як і більшість простих смертних вирощують картоплю і цибулю, доглядають за фруктовими деревами. В результаті погнувши спину, частують своїх рідних смачною домашньою городиною, яблучками-грушками.

Директор ВАТ "Рівень" Мар'ян Года:

- У нас є дача. Вирощую традиційні для нашої місцевості овочі: помідори, огірки. А ось від картоплі відмовився - невдячна справа. Докладаю зусиль, щоб наш город був гарний та доглянутий. Є садочок. Ростуть яблука, груші, черешні, абрикоси, різні горіхи. Я більше часу приділяю садку, проводжу обрізку, обробку від шкідників, а дружина - на городі. Ми розуміємось на цьому, тому і врожаї хороші. Коли яблука достигнуть, можу і вашу редакцію пригостити.

Секретар Рівнеради Андрій Грещук:

- У нас город біля хати, тож він невеличкий. Всього - три сотки. Росте петрушка, огірки. У садку вирощуємо яблука, вишні.

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук:

- У мами є будинок, біля якого півгектара землі. Там і садочок, і город. Регулярно їздимо до мами, де я борюсь із бурянами. Вирощуємо все по трохи: картоплю, кабачки, цибулю, полуниці, огірки. Постійно на вихідні їздимо туди із дружиною та сином.

Директор ТОВ "Ефект Україна" Людмила Корницька:

- Я на городі вирощую абсолютно все: помідори, огірки, болгарський перець та різноманітну зелень. Маю сад, там переважно молоді дерева. Також в мене багато квітів посаджених, найбільше люблю тюльпани та гладіолуси. Я дуже люблю садівництво і отримую задоволення від цього, радію кожній ягідці. Я дуже тішусь від того, що це посадила я. Приділяю багато часу садівництву, два-три рази на тиждень пораюсь на городі.

Ведуча "Радіо Трек" Алла Ліхачова:

- Єдиний мій досвід садівництва був тоді, коли я була вагітна - посадила яблуню у дворі. Проте через кілька років її хтось викопав. Але я не засмутилась, тому що мій чоловік на дачі у свекрухи посадив яблуню, за нашого сина, і вишню - за дочку.

Громадський діяч, керівник продюсерського центру "Мегаподія" Роман Яворський:


- Я народився у селі Лішня на Демидівщині, виріс у Млинові, тож землеробство для мене - річ не чужа. Пам'ятаю як у дитинстві любив допомагати мамі сапати городину. Приходив із тренування, а я у підлітковому віці займався баскетболом у спортивній секції, і мало мені було набігатися, я ще й на полі гарцював із сапкою. І все це було без примусу, мені просто подобалося рятувати садженці від зілля. Нині змушений констатувати, що вже багато років нічого не саджав через темп життя, бо постійно знаходжуся в роз'їздах по всій Україні, організовуючи різні масові заходи та концерти. Тож нині моїм городом є супермаркет або ж ринок. Щоправда, із сапкою там не повправляєшся.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.