Сузір'я Рівного: "Набережний квартал" та "Ріверсайд"

Сьогодні особливо актуальним є питанням придбання житла. Воно стосується не лише рівнян, а й біженців із Донеччини та Луганщини, де тривають бойові дії. Люди не чекають на активну допомогу від держави, адже згідно із Конвенцією ООН та українським законодавством, офіційний статус біженців та відповідну допомогу вони не можуть отримати, оскільки є громадянами України. Виходить, що нічого не залишається, аніж їхати до Західної та Центральної України, купувати нове житло та розпочинати нове життя із чистого листа.

Якщо із пошуком роботи проблем майже не виникає (місцеві підприємці приймають на роботу братів зі Сходу), то при поселенні в орендовані помешкання їх ошукують ріелтори, штучно завищуючи плату за квартиру. Не бажаючи бути обманутим, деякі сім'ї роблять серйозний крок – і купують житло у новобудовах. Хоча й таке рішення кожен ретельно обдумує та зважує, щоб знову не потрапити до чергової пастки.

Як у рівнян, так і у біженців зі східних областей платформою для обговорень та пошуку пропозицій від забудовників є Інтернет. Зокрема, на місцевих форумах люди цікавляться, у першу чергу, цінами, варіантами розміщення будинків, комунікаціями тощо.

На форумах часто обговорюють і самих забудовників. Наприклад:

Отож, як Ви вже зрозуміли, у сьогоднішньому матеріалі ми дізнаємося про "невідомий" "Ріверсайд", його зв'язки із "Набережним кварталом" та загальними планами на майбутнє.

Надзвичайно приємно, що на Рівненщину "виходять" великі компанії та корпорації. Яскравий приклад – "Набережний квартал". Компанія давно асоціюється з якістю житла і швидкістю будівництва у жителів багатьох міст України.

Історія "Набережного кварталу" розпочалася у 2012 році. Саме тоді одна мрія перетворилася в найбільший будівельний проект міста Хмельницький. Дванадцятисекційний будинок недалеко від річки став справжньою окрасою міста. Через декілька місяців розпочалося будівництво "Набережного кварталу" у Вінниці, потім і в Рівному. Зараз, через півтора року, більше тисячі сімей гордо називають себе жителями "Набережного кварталу", а забудовника – виконаним обов'язком. Команда працювала у три зміни задля того, аби збудувати "будинок мрії" із краєвидом на міський парк.

Нову історію для українських родин будує "Сузір'я Набережного кварталу": ЖК "Барви", ЖК "Чайка", ЖК "Пушкінський" тощо. Нещодавно до сузір'я приєднався ще один успішний проект – "Ріверсайд".

Говорять, скільки на небі сяє зірок – стільки на землі живе щасливих людей. Із допомогою "Сузір'я Набережного кварталу" вже побудовано 1465 квартир, де живуть щасливі сім'ї, будується – 1617 квартир та розпочалося будівництво 3445 квартир. "Щасливих людей повинно бути багато" співається у пісні, мабуть, такий принцип і у "Сузір'я НК".

Якщо Ви були уважними, то вище зазначено, що "Ріверсайд" – це новий успішний проект "Набережного кварталу". Тоді виникає питання, а чим же він такий успішний?..

Забудовники, які залишилися на ринку новобудов, подолавши рецесію і кризу, вийшли на доволі непогані показники надійності та зростання. Рівненські новобудови від провідних операторів ринку знову почали здавати вчасно, а іноді – навіть із випередженням графіку (приклад – здача новобудови від "Набережного кварталу"). Разом з активізацією будівництв у Рівному відновлюється й довіра до "первинки" з боку рівнян. І хоча будівництво нового житла у сучасній суспільно-політичній ситуації не є легким, рівняни вже бачать найнадійніших і найстабільніших забудовників. До прикладу, пригадаємо, як всі хвилювалися за будівництво "Набережного кварталу", за вкладені гроші та пакети документів. Однак вже за декілька місяців, отримавши ключі від квартири та переступивши поріг нового житла, нові мешканці відчули, що усі їх хвилювання розвіялися та зникли.

Як зазначають експерти, криза навчила забудовників і девелоперів раціонально планувати свою діяльність. Після початку рецесії на ринку "вижили" лише найсильніші – компанії з достатніми можливостями, які у змозі фінансувати повний цикл своїх проектів як за рахунок власних ресурсів, так і за рахунок стабільних грошових вливань із боку своїх же великих акціонерів. Ринок рівненських новобудов відновився – хай і не до колишніх темпів і ажіотажу, але до стабільності вже точно. Завдяки нарощуванню обсягів новими лідерами ринок у своїх статистичних даних цілком заповнив наявні і, як раніше здавалося, непоправні втрати у вигляді виходу багатьох відомих і стабільних забудовників. Одним із них і є "Ріверсайд", він займається масштабним будівництвом не лише в Україні, а й за кордоном.

Жителі Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Києва, Черкас, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Львова знають його, як надійного забудовника, якому можна довірити свої гроші та побудову власного житла. У Рівному будівництво житлового комплексу "Ріверсайд" розпочав у кінці весни за адресою: вулиця Кіквідзе, 66. На рівнян очікує велика забудова із мальовничим краєвидом на річку Устю та власною інфраструктурою. Погодьтеся, мати власне житло у центрі міста зі всіма комунікаціями за привабливою ціною вже на початковому етапі будівництва – це круто. І це реально разом із "Ріверсайдом".

Будівництво відбувається згідно з усіма законодавчими нормами. Тому хвилюватися немає причин, адже земельна ділянка відноситься до земель житлової забудови (на сесію міськради винесено рішення про передачу землі під забудову). Всі будівельні роботи ведуться відповідно до Декларації.

Ми завжди боїмося чогось нового та невідомого. І питання купівлі нового житла є дуже серйозним кроком, адже це не у супермаркет сходити. Але з іншої сторони, і у супермаркеті ми можемо витратити гроші "на вітер", придбавши неякісний продукт. У сьогоднішньому матеріалі ми фактологічно продемонстрували специфіку роботи забудовників, які будували та будуються на теренах нашого міста. Це не є спонуканням до купівлі квартири чи розхвалювання роботи, швидше це стаття для роздумів. Замислимося, якщо будівництво проектів сім'ї "Набережного кварталу" принесло щастя українцям, які живуть у десяти областях країни, то чому тоді боятися жителям Рівненської області?

На правах реклами

Коментарі

Зараз починає будуватися друга секція, мені сказали, що квартир тут достатньо, але чекати місяців 8-9

Повністю згодна з Вами, Анно, якщо мені щось не подобається, я просто на це не звертаю увагу. Тим більше, це місце, де я буду жити. Головне, щоб мені подобалось!

Яка вам взагалі різниця.? Не подобається,не купуйте! Таке враження шо вам нічого робити лиш обсирати!

Вже більшість квартир продана, люди живуть. Не розумію, чого тут боятися?

а власні будинки на всіх попадали з неба даром!

Я так зрозуміла, що всі коментарі написали люди, які живуть у своїх власних будинках і на всіх решту їм нас..ть. Я реально хочу купити там квартиру і сподіваюся, що наші депутати зрозуміють наскільки Рівному потрібний такий будинок і передадуть земельну ділянку під забудову.

Тішать лише коментарі під цією маячнею від продажних покидьків! Люди не лохи!
Вигнали вас із Меморіалу Слави - виженемо і з Кіквідзе, скільки б ви тут перед нами не розливали заказухи!
Ведете себе як ті кляті москалі, що все лише б вкрасти та обдурити...
П.С. А сайт "чесних" новин обмурзався у лайно!

Сайт чесних нових пише заказні статті :) Ололо, стидно має бути... стидно...

Натуральна заказна стаття. Продажним журналістам має бути соромно. А особливо головному редактору, якому відкат також потрапив у карман, бо з його дозволу статті виходять у "світ". А ти більше, якщо вірити білбордам, що останнім часом з'явилися у місті то компанії - забудовника ВЗАГАЛІ немає ніяких дозвільніх документів на будівництво. ПИТАННЯ:- куди дивиться інспекція з архітектурно - будівельного контролю? Чи вони "бабло" можуть тільки з простих людей здирати????

Шановна редакціє сайту "ВСЕ"! Як ви можете брати гроші за рекламу у покидьків з "набережного кварталу"? Ви ж чудово розумієте, що те будівництво - незаконне. Ви підтримуєте корупцію та злочинність. А як же високі ідеали Майдану, за які ви типу боретесь?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.