Чи буде у Рівному патріотичне графіті-панно?

Патріотичне графіті у Дніпропетровську

На хвилі патріотичного піднесення, яке триває вже не один місяць, у декількох містах України з’явилися патріотичні графіті – картини і панно.

Наприклад, це було намальовано у Сімферополі під час подій окупації Криму:

У Кривому Розі зобразили Небесну сотню (малюнок згодом попсували невідомі):

На закинутому довгобуді готелю у Дніпропетровську місцеві ультрас за підтримки обласних чиновників намалювали найбільший герб в Україні:

Цей витвір мистецтва із назвою «Відродження України» на стіні будинку на Андріївському узвозі у Києві створили севастополець Олексій Кіслов і француз Жюльєн Маллан.

Сайт «ВСЕ» поцікавився у деяких рівненських рейтерів (так називають тих, хто малює графіті) чи виникала думка зробити щось подібне й приєднатися до своєрідного загальноукраїнського флешмобу.

– Сьогодні теж виникла думка, щодо цього. Уже, навіть, не вперше. Було би цікаво спробувати, але необхідно враховувати рівень рівненського графіті. У будь-якому випадку спробувати намалювати на патриотичну тему уже і так є дуже патріотичним ділом, – каже райтер Степан.

– У думках щось таке було. Сам таке не створю. Добре було би усіма нашими райтерами десь намалювати на тематику «Україна», але конкретних планів не маємо. Потрібне місце, добре, щоб дозвіл був, фарби багато, – говорить графітчик із псевдо «Reos Vandal».

Місцева влада зі свого боку обіцяє сприяння у цій справі.

– Звичайно підтримаємо! Головне, щоб зображення гарно вписувалося у простір. До речі, недавно у мене була дівчина з проектом розпису українською вишивкою стіни будинку, що знаходиться одразу за пам’ятником Петлюри. Досить цікавий проект. Але, на мій смак, малюнок самої вишивки є настільки яскравим, що на його фоні зовсім губиться сам Симон Петлюра. Тому порадила дівчині проконсультуватися з художниками – тоді будемо думати. Тож чекатимемо, – запевняє заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

Утім, дехто підтримки з боку влади не потребує. Зокрема Рівненський осередок автономних націоналістів України, які уже відзначилися у місті трафаретними зображеннями.

– Задуми є, але ми не збираємося робити це за кошти чиновників. У нас є строго членські внески і строга конспірація, – прокоментував на умовах анонімності представник організації.

Таким чином сподіватимемося, що окрім розфарбовування мостів і стел у місті кольорами українського прапору, у Рівному з’явиться справжній витвір мистецтва, який прикрасить обласний центр.

Ключові слова: 

Коментарі

та власне вже написали http://vse.rv.ua/news/1404727341-chinovniki-rivnogo-tyagnut-iz-dozvolom-dlya-rozmishchennya-grafiti-z-shevchenkom

Я також підписаний на групу Флешмоб Рівне і надіюсь, що молодим людям наша влада не відмовить у дозволі. Іскіз малюнку мені дуже сподобався ))) Доречі дана група вже зробила не один патріотичний малюнок у Рівному!

Буде графіті! ось тут https://vk.com/rivneukraine дані в цій групі, чекають на дозвіл.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.