Думка рівнян: за збитий Boing-777 має відповідати Росія

Війна на сході України відучора зачепила весь світ. У Донецькій області терористи збили пасажирський літак, який летів у напрямку Куала Лумпура. В катастрофі загинули 283 людей і 15 членів екіпажу. Впав літак у районі пункту Грабово, який контролюють терористи. 

Чи було це терактом та хто відповідатиме за смерть сотень іноземців журналіст сайту «ВСЕ» запитала у рівнян. Всі зійшлися в одному – винні у цьому мають бути якнайшвидше покарні.

 

Фотохудожник Олександр Харват: «Путінські бандити вже неконтрольовані»

- Я вважаю, що це наслідки путінської агресії. Ті звірі, яких захищає і використовує Путін, що збили літак, їм без різниці чий він, вони з того тішаться, як шакали, налетіли на його залишки. Ті бандити вже неконтрольовані. І це в 21 столітті! І захищає їх Путін! Ганьба йому та його прихильникам! Я вважаю, що ніяких переговорів з террористами не може бути. Потрібен міжнародний суд і наша влада має докласти усі зусилля, щоб покарати винних. Ніяких політичних поступок не повинно бути у цій ситуації. Світ має бачити справжнє обличчя російського агресора. Ми усі, в тому числі й ЗМІ, не маємо мовчати а масово говорити, писати. Тому що в світі немає трансляції українских телеканалів. А російські ЗМІ постійно брешуть, і в цьому випадку також. Багато людей на це ведеться. Потрібно порушувати питання про скасування акредитацій тих російських ЗМІ, які зараз перебувають у зоні АТО, вони є розсадником брехні по всьому світу ...

Помічник начальника Рівненського міськвідділу міліції Надія Юрчук: «Збитий літак – це терористичний акт»

- Це страшна трагедія, загинуло майже 300 людей. Звичайно, це терористичний акт, який був детально спланований. Українська влада має провести якнайшвидше розслідування цієї ситуації. А також надати результати проведення розслідування для суспільства. Терористи, котрі це зробили мають у повній мірі відповісти за вчинене.

Режисер Ельдар Магомедов: «На Донбасі мають негайно ввести військовий стан»

- Я вважаю, що збиття літаку – це однозначно теракт. Але метою терористів був не "Боїнг". Адже, не маючи у себе на озброєнні РЛС, вони не змогли визначити тип і марку лайнера. У відповідь реакцією України мало б бути негайне введення військового стану на Донбасі та силами нашої армії знищити і витіснити за межі кордону терористів! Але ні в якому разі не можна запрошувати американську армію для ведення бойових дій на території України! Наша армія, на сьогоднішній день цілком боєздатна протистояти бандитським формуванням, навіть без залучення до військової кампанії добровольців. Єдине, що ми можемо попросити у Заходу - засоби захисту та екіпіровки!

Підприємець Марина Кудрицька: «Винні у трагедії мають бути покарані»

- Я думаю, що те, що сталося вчора – це жахлива трагедія для всього світу. Впевнена, що винні у цьому мають бути знайдені та покарані, у тому числі не лише виконавці, а й ті, хто за цим стоїть. Я вірю в те, що відбудеться об’єктивне розслідування.

Депутат Рівнеради Олександр Нестерук: «На місці загиблих міг опинитися кожен із нас»

- Те, що сталося 17 липня – велика трагедія. Я переконаний, що винні в загибелі стількох людей однозначно мають бути покарані. Я сам 11 липня прилетів з Америки. Летів літаком «Київ-Амстердам», з того ж аеропорту, що і збитий літак. Мене дуже хвилює те, що сталося і я щиро співчуваю рідним загиблих. На їх місці міг опинитися будь-хто з нас, особливо ті, хто часто подорожує. 

DJ Borneo (Павло Краснопольський):  «За цей теракт має відповідати Росія»

- Збитий літак на Донеччині – це однозначно теракт. За це має відповідати Росія, оскільки саме її президент-недолідер спонсорує ту всю сепаратистську шоблу. Вічна пам’ять людям, які по суті ні в чому не були винні...А деякі навіть не здогадувались про існування тимчасових східних терористичних республік. Дуже співчуваю тим, хто  втратив не тільки близьких, а й дітей... Це страшна трагедія, страшні втрати...

Голова ГО «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець: «Реагувати на трагедію на Донеччині має весь світ»

- Збитий літак - це не теракт, а наслідок військових дій проти України - коли вважали, що стріляють по українському транспортнику, а збили мирний пасажирський літак. Очевидно, що стріляли ті, хто воює проти України, адже у нас не має жодної логічної мотивації збивати будь-які літаки над своєю територією, тим більше пасажирські. А реагувати має тепер не стільки Україна, скільки світ. Адже сепаратисти водночас стали загрозою безпеки для світової спільноти. Сьогодні вони збили пасажирський літак, а, де гарантія, що завтра вони не вдарять позиченою сучасною ракетою по одній із країн Європи, яка підтримує Україну?

Журналіст газети «Вісник+К» Марія Мартинюк: «Реакція з боку України має бути жорсткою»

- Те, що на Донеччині збили пасажирський літак - теракт. Щоправда, думаю, росіяни знову цілилися в українців і випадково збили не той літак. Реакція на це з боку України однозначно має бути. Щоправда, зараз важко сказати, якою вона буде. Та я вважаю, що це цілком достатній привід, щоб  почати жорсткішу боротьбу з ворогом. Адже те, що сталося – це злочин проти людства.

Фотограф Едуард Хитрий: «Країни, пасажири яких загинули мають провести своє розслідування»

- Це дуже велика трагедія. На жаль, все що робиться зараз на сході - це біда та біль України. З повідомлень новин та у соцмережах, неможливо стовідсотково зробити висновки, адже інформаційна війна провокує сотні фейкових новин. Гадаю, країни, чиї громадяни були на борту літака, проведуть назалежне розслідування і винні мають бути покарані. Шкода, що конфлікт, чи вже справжня війна, розгортається все більше. Звичайно, хочеться повністю викреслити навіть можливість причетності до цього наших збройних сил. Якщо винні терористи, бойовики та їх посібники, гадаю, реакція спільноти та України буде відповідною.

Маркетолог Павло Алексєєвич: «Відповідати за загибель мирних людей має агресор»

- Очевидно, що те, що на Донеччині збили літак - це вже неприхована військова агресія сусідньої країни. Я би не називав це терактом. Бо це не хаотичні терористи, а добре організовані військові частини конкретної країни. Відповідати повинен керівник цієї країни-агресора.  Щодо реакції на цю трагедію, то вважаю, що однозначно має бути міжнародний резонанс - потрібно поширювати цю інформацію в ЗМІ всіх країн, давати інтерв’ю, дізнаватись думки незаангажованих аналітиків.

Актор Станіслав Лозовський: «Я засуджую те, що сталося»

- Будь-які злочинні дії щодо інших людей недопустимі, але що може зробити з цим світ споконвіку? Чим можна зарадити, якщо якимсь злочинцям захотілося взяти до рук страшну зброю і вчинити таке? Тому я не коментую, а засуджую,співчуваю тисячам людей і сумую з усіма!

Депутат Рівненської райради Дмитро Сільман: «Час називати речі своїми іменами»

- Час називати речі своїми іменами - триває війна між Росією та Україною. Відповідати за це має той, хто зазнає поразки. Треба готувати диверсійні групи та проникати вглиб країни-аґресора. На своїй території захищатись завжди гірше. У нас немає єдиного командування, але добре це, чи погано -покаже час.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.