Довге та розкішне волосся за кілька годин - у Рівному це реальність

Кожна жінка хоче бути красивою і притягувати до себе зачаровані погляди. Не малу роль у цьому відіграє волосся. Адже за допомогою стрижки або зачіски жінка може «приміряти» на себе будь-яких образ – від скромної красуні до грайливої кокетки. Та для того, щоб відростити довге волосся потрібно чимало часу - приблизно 5-6 років.  А, що робити, якщо володаркою цього багацтва хочеться стати вже? Сучасні перукарі вирішують це питання за допомогою техніки нарощення волосся. Декілька годин у надійних руках майстра і коротке волосся перетворюється на довге та розкішне.

 

Інколи рівнянки вагаються: варто чи ні так кардинально змінювати імідж, наростивши волосся. Журналіст сайту «ВСЕ» вирішила дізнатися секрети цієї процедури і поцікавитися у майстра з нарощення волосся рівненського салону «Masterhair» Мирослави Мишкевич особливостями таких загадкових перевтілень.

За словами Мирослави Мишкевич, сучасні техніки нарощення волосся зовсім не шкодять власному, тому рівнянки можуть не боятися це робити:

- Сучасне професійне нарощування набагато безпечніше, ніж, наприклад, фарбування волосся. Суть у тому, що нарощування – процес технічний, а не хімічний, тому й шкоди волоссю воно не завдає. Більше того, коли жінки нарощують волосся, то помічають, що своє починає рости вдвічі швидше. Це пов’язано з тим, що воно менш страждає від негативного впливу навколишнього середовище, бо «весь удар» на себе бере нарощене волосся. Та багато залежить і від техніки нарощення та професіоналізму майстра. Наприклад, я зацікавилась технікою нарощення волосся багато років тому, професійно ж цим займаюся вже більше чотирьох років. Вчилася цьому тривалий час. Спочатку я брала уроки у майстра, потім підвищувала кваліфікацію у Києві.

Нині я вже маю своїх учнів, проводжу групові та приватні майстер-класи з техніки нарощення волосся. У Рівному в мене є своя студія з нарощування волосся «Masterhair», яка на вул. Шевченка, 105. Я нарощую волосся за італійською схемою. Це дуже клопітка та довготривала робота. Її суть полягає у тому, що кожне пасмо волосся, вагою близько 1 грама, прикріплюється до свого волосся спеціальними кератиновими капсулами. «Одягається» кожна капсула окремо, прямими лініями навколо голови. Зазвичай, одягають близько 100-150 таких пасм волосся. Все залежить від того, яку густоту хоче клієнт. Важливо, щоб майстер при нарощенні брав не надто тоненькі пасма свого волосся, аби те витримувало довжину донорського пасма. Така процедура зовсім не шкодить своєму волоссю, а самі капсули практично не помітні. Щоправда, трішки відчуваються на дотик. Довжину волосся можна наростити різну - від 50 до 100 сантиметрів.

Найбільшим попитом користується довжина 55-70 сантиметрів. За допомогою нарощення волосся можна зробити різноманітні зачіски. Наприклад, наростити мелірування, колорування, зробити креативні зачіски з нарощуванням у певних зонах тощо. Все залежить від побажань клієнта. Єдиним обмеженням є те, що для нарощення потрібно, щоб довжина свого волосся була не менше 10 сантиметрів. Найкраще для нарощення використовувати слов’янське волосся. Зі своєї практики можу сказати, що воно найкраще носиться. Ходити з нарощеним волоссям можна від двох з половиною до трьох з половиною місяців. Все залежить від того, як швидко відростає своє. Важливо вчасно робити корекцію, щоб не давати зайвого навантаження на своє волосся. При корекції ми спеціальною рідиною знімаємо капсулу, потім відрізаємо її залишки від пасма (близько 5 міліметрів), формуємо з кератину нову капсулу та одягаємо знову, - розповідає майстер.

На фото: використано 200 грам волосся. Ціна: 2800 гривень + робота 350 гривень

Як зазначає майстер, також нарощене волосся потребує спеціального догляду.

- Зокрема, при митті голови потрібно нахиляти голову назад, не розчісувати волосся мокрим. Також не бажано його фарбувати аміачною фарбою. Якщо ви бажаєте змінити відтінок нарощеного волосся, то можна його тонувати безаміачною фарбою. Окрім того, на нарощене волосся не можна робити хімічної завивки. Однак, його можна крутити за допомогою бігудів. Нарощене волосся, так як і своє можна сушити феном, щоправда, не рекомендується цим зловживати, - додає Мирослава Мишкевич.

Майстер не радить нарощувати волосся людям, які проходять курс хіміотерапії, при облисінні. А також людям, які приймають сильнодіючі антибіотики і гормональні препарати. Не бажано нарощувати волосся дівчатам до 16 років, оскільки в цьому віці воно ще досить слабке. Головним же протипоказанням для нарощування волосся є гормональні порушення, захворювання, при яких спостерігається сильне випадання волосся. Адже дуже часто прийом гормональних ліків призводить до випадання волосся.

Якщо ж у вас немає протипоказань і ви бажаєте мати довге та розкішне волосся, можете сміливо зважуватися його наростити. Рівнянки, які спробували це зробити кажуть, що більше не уявляють свого життя без довгого волосся.

Як розповіла Олена Аляска, вона нарощує волосся вже близько року.

-  Якщо чесно, то перед нарощенням трохи хвилювалася, бо наслухалася від знайомих багато про шкоду волоссю від цієі процедури, але любов до "коси" перемогла. За час, поки нарощую волосся, моє волосся не постраждало взагалі, оскільки майстер зробив свою роботу якісно, та й сама належним чином за ним доглядаю. Побачивши такий результат, я однозначно буду радити Мирославку всім, в кого є бажання наростити волосся. Про Мирославу скажу одне: вона як майстер - просто супер. Допоможе і тон підібрати, і порадить все по догляду та, як людина вона супер, - каже дівчина.

Олена також зазначила, що нарощуватиме волося до тих пір, допоки своє не досягне такоі довжини, як на фото. Як каже рівнянка, коли вже починаєш ходити з такою шевелюрою, відмовитися від неї вже не можеш.

Ще одна клієнтка майстра - Natasha Login зізнається, що нарощує волосся вже 8 років.

- За цей час змінила дуже багато майстрів, нарощувала волосся і в Рівному, й у Києві, і за кордоном. Про Міру дізналася через знайому. Після того, як побачила результат була дуже вражена акуратністю роботи і зразу ж записалась до неї. Мені дуже подобається робота цього майстра! Як вперше спробувала, так більше і "не зраджую". На сьогоднішній день довге та густе волосся для жінок це велика розкіш, адже навіть ті, хто в дитинстві мали густу шевелюру, не похизуються нею вже у зрілому віці. З часом через вплив фену та плойок, волосся стає більш слабким, зменшується густина і довжина, - розповідає рінянка Наталя. - Нарощення - найкращий спосіб швидко стати Рапунцель із дитячого мультика. Саме тому всім дівчатам та жінкам, хто хоче удосконалити свій образ я раджу завітати до Міри. Вона все розкаже, покаже і до кожного клієнта має індивідуальний підхід.Також зазначу, що нарощене волосся не шкодить своєму рідному. Я і сама часто в інтернеті на різних форумах читала негативні відгуки про те, що хтось зняв нарощене разом зі своїм. Насправді це пишуть ті люди, які зекономили на майстрі, на волоссі, один раз невдало наростили і тепер на весь світ кричать, що нарощення - це погано. Якщо ж правильно нарощувати, доглядати і вчасно робити корекцію, то все буде дуже добре. Буквально 2 тижні тому я знову була на корекції у Міри. Так що, як не крути, але довге і густе волосся - це круто і відмовитись від такої розкоші я не можу.

Клієнтка Анна Тарасова приїздить до майстра Мирослави Мишкевич не те, що з іншого міста, а зовсім з іншої країни.

- Я довгий час нарощую волосся, відповідно змінила не одного майстера. Як клієнт, я дуже перебірлива, але Міра єдиний майстер, який зрозумів мене і зробив саме те, що я хотіла. Нарощувати волосся можна по-різному і в кожного своя технологія, але ця дівчина в першу чергу прислухається до клієнтів і робить саме те, що хоче він. Я сама не живу в Рівному, а в іншій країні і перша причина по якій я приїзджаю до Рівного - це мій майстер по нарощення волосся. Таких майстрів важко знайти навіть у великих містах і за кордоном, адже якість не лише перевищує ціну, а очікування! Я думаю, кожен хто звернеться до цієї майстрині буде задоволений на всі 100%.

Ось ще декілька фотознімків робіт рівненського майстра із нарощення Мирослави Мишкевич:

На фото: використано 120 грамів волосся. Ціна: 1700 гривень + робота 350 гривень

На фото: використано 100 грамів волосся. Ціна: 1950 гривень + робота 350 гривень

На фото: використано 120 грамів волосся. Ціна: 2 500 гривень

На фото: використано 130 грамів волосся. Ціна: 2 500 гривень

 

на правах реклами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.