Рівненський спортсмен пробігає за тиждень по 200 кілометрів

За плечима цього здолбунівського хлопчини чимало титулів та перемог, здобутих на легкоатлетичних доріжках світу. Майже 14 років він займається марафонським бігом. Чого тільки варті десятки його пам’ятних медалей  зі змагань чемпіонатів Європи та світу! Віталій Носов присвятив улюбленій справі значну частину свого життя.

29-річний чоловік не дає собі розслабитися ні на мить. Постійно тренується на стадіонах, щодня пробігає десятки кілометрів повз лісосмуги чи автомобільні шляхи, займається гімнастичними вправами на тренажерах, взимку обливається холодною водою, а влітку підтримує форму плаваючи у водоймах. Ця проста методика легкоатлета й є його секретом успішних виступів на спортивних змаганнях.

- Нині за тиждень пробігаю до 200 кілометрів, - зізнається марафонець. - А коли починав займатися легкою атлетикою, правду кажучи, були непросто. Пробігти навколо стадіону було справою непростою. Однак я не здавався. Почав у вільний час від роботи бігати. Спочатку підкорив кілометр, потім другий… Тепер намагаюся тримати себе у формі щодня.

Любов до спорту Віталію Носову прищепив тренер зі Здолбунова Володимир Баран. Опісля тренувався у одного з найкращих тренерів України Андрія Попіляєва. Віталій Носов з гордиться перемогою свого наставника - свого часу Андрій Попіляєв на змаганнях в Москві пробіг 3000 метрів з перешкодами і став рекордсменом змагань.  Цей чоловік зумів встановити рекорд України , який вже понад 30 років ніхто з українських спортсменів не може побити.

Віталій Носов закінчив Здолбунівську школу №1. Після служби в армії, поступив до  Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту та вивчився на помічника машиніста електровоза. Попри навчання займався спортом, удосконалював техніку бігу. Окрім спорту Віталій Носов захоплюється комп’ютерами, створив свій сайт, куди постійно дописує тематичні статті. Працює у локомотивному депо в Здолбунові. Народився і виріс в простій родині. Мешкає в селищі Новоздолбунів. Звичайних хлопець настільки закоханий у спорт, що легко добивається відмінних результатів на змаганнях.

- Моє  життєве кредо - жодного дня без кілометрів, - розповідає Віталій Носов. - Ще й вечорами просиджую над книгами спортивної та медичної тематики.

Італія, Польша, Білорусь, Росія, Німеччина, і звичайно ж Україна – нагороди Віталія Носова (золоті та срібні медалі) привезені з цих країн підтвердження його кропіткої роботи на тренуваннях. Ніде наш земляк не пас задніх. У Польщі, Росії, Білорусії він давно вже став «своїм». На легкоатлетичних змаганнях його добре знають та пам’ятають його успіхи. З різних країн він і спортивні трофеї привозить, і грошову підтримку має. До того ж, що на чемпіонаті України з бігу на 100 кілометрів ,який проходив 24 травня минулого року в місті Вишгород (Київська область ), Віталій Носов зайняв третє місце . Погодьтеся,  не кожен "помічник машиніста електропоїзда" здатен пробігти 100 кілометрів , а тим паче зайняти на чемпіонаті України третє місце.

Захоплення марафонським бігом Віталія Носов уже, напевно, давно переросло в щось більше ніж хобі. В планах спортсмена підкорити ще не одну бігову доріжку на світових першостях, вибороти не одну медаль. І віриться, що з його відповідальністю та підходом до улюбленої справи, він підкорить не одну вершину.

Коментарі

На мою думку, хлопець любить Україну, просто його любов не така диванна, як у більшості "з нашого краю". Навіть сам факт, що хлопець живе, працює і розвивається в рідній країні багато про що говорить. Робіть так і ви у формі "Україна", думаю, вам тоді буде змістовніше спілкуватися:) А форма "Раша" - це така ж формальність, як і червоне полотно в тореодора. Ми ж не бики, щоб на нього кидатися.
Дискусії... Чесно кажучи, не вела дискусій із цією людиною, але підозрюю, що недругів Віталій нажив через таку поширену нелюбов до тих, хто думає НЕ ТАК, як маси. Набагато легше любити Україну всією душею і водночас проживати десь під Москвою або в Кракові. Таких патріотів ми поважаємо... усі ж мають право на комфорт і грошове життя, тоді коли Віталій не має право на свободу слова, думки і самовираження.

Почитавши статтю, переглянувши профіль "ВКОНТАКТІ" та розпитавши знайомих (зі Здолбунова), маю думку, що таких треба "вчити" любити БАТЬКІВЩИНУ.
Між іншим діти працівників депо (де працює, надіюсь ще недовго, ця істота) гинуть в АТО, а цей бігає за і рассею

крутіші бігуни в здолбунові є , але більше вони не бігають.

В Здолбунові є крутіші бігуни, які бігають набагато більше.

Пан Микола !
В статті за політику не згадується , яка ще може бути зброя ?
Ви лише в скайп чаті скинули ссилочку , і чатівці почали коментувати на цьому сайті . Знаю по собі що інакомислящих банять , тому там всі "правильні",тому й тролять лише в одному напрямку.
а що стосується коментарів , я міг би теж написати своїм друзям-тролям , і вони тут би коментували і коментували ))
Про комісара відеосюжет був пізніше за вихід статті на здолбунівсіті
Що стосується спортивного костюма, то іншого я немаю. костюм який я купив за свої дембельські гроші , я вже зносив , тай для бігу він не пригодний.
виступаючи за збірну , нам давали костюми , і форму , але після змагань потрібно було їх повертати, щоб наступна збірна могла в чомусь бігати. Приймаючи участь в змаганнях на 10 км в м.Невиноомиск , Ставропольського краю , я отримав перемогу , є відповідна грамота та медаль, там мені і подарували костюм.Так, що коли мені подарують костюм з надписом Гондурас, то я буду і в ньому бігати. і взагалі - на всі змагання (крім офіційних)я їзджу за свій кошт, спонсора немаю. Всі розумні філософствувати , а ви проспонсуйте , я не говорю про проїзд проживання і харчування - подаруйте український костюм , та прапор ))
а що стосується того що я ходжу з ноутом - ну це вже гон повний !!!
Да я не буду спорить, що на роботі була в мене сутичка, да , мене щимлять , починаючи від слюсаря з малими мізками і великим кулаком і закінчуючи вищим керівництвом , проте я вмію вести себе толерантно по відношенню до інших ))

Віталій)) саператиста-це від слова сапер))? Я нікому свою думку не навязую і ціную думку кожного, просто в цей період особливо гострими стають розбіжності коли мова йде про потенційно можливих прихильників країни-агресора, а я не дуже хотів би бачити під боком не друга. Ваша зброя-спорт, моя-слово. До того ж як бачите не я один прокоментували тут вашу персону і повірте без думки про образу, однак позиція ваша дійсно принципово інша ніж у більшості жителів цих країв.Про військкомісара був сюжет телеканалу.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=653135378083694&set=t.1802024809...

НОСОВ, а чого ти постійно у формі "рассєя"??? Виходить, дівчині на конкурсі краси у сєвасі не можна, а про кацапів-запроданців цілі матеріали готують???

Віталій Носов - знаний в Здолбунові прихильник путіна і москви. За це йому не раз били морду його колеги з вагонного депо. Але йому не доходить. Він ходить по депо і показує на ноуті фільми про кримнаш.
Пане Кривошеєв, я переконана, що коли ви ставили цей матеріал, то не знали хто такий носов. Краще зніміть цю статтю. Або перепитайте у знайомих зі Здолбунова хто такий цей виродок, а тоді зніміть...

Я люблю Україну так само як і всі,але мене не влаштовує,як керують країною наші "обранці".Те, що від мене відвернулись друзі - ну це не друзі - це всього лиш знайомі, з друзями я дружу так як і дружив. Що стосується тренерів, то тренеру Романчуку не сподобалась одна "Європейська" картинка, і він вирішив зі мною не спілкуватись, а з Попеляєвим А.В ми й досі спілкуємось , адже спорт поза політикою і розумні люди це розуміють.
Пан Микола , якщо моя думка не збігається з Вашою то не треба з мене робити саператиста !!!
вже з головою Здолбунівського військкомісаріату постарались ...нескоро людина відмиється від бруду, що на нього вилляли.Віталій.

На жаль він вже ніби і поїхав у країну в яку вірить. Шкода що навіть серед нас є запроданці які пів життя піднімали прапор країни а в тяжку мить відцуралися.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.