У Рівному військовий погрожує і тероризує дружину з дитиною. ОНОВЛЕНО

Зараз розлучення стало буденною справою, і чи не щодня у РАЦСі фіксують бажання розірвати шлюб. Проте для героїні статті, рівнянки Вікторії – процес розлучення став справжнім випробуванням. Адже це вплинуло і на роботу, і на можливість навчання дитини у школі.

 

Як писав відомий класик Лев Толстой, "Усі щасливі сім'ї щасливі однаково, кожна нещаслива сім'я нещасна по-своєму". Цей вислів доречно згадати, пишучи про історію однієї рівненської сім’ї військового. Люди не часто виносять свої особисті конфлікти на загал, проте у цьому випадку сімейні стосунки перетворились у залякування та моральний тиск не лише на дружину з боку її чоловіка, а й на її керівництво.

Як розповіла Вікторія, чоловік вирішив зруйнувати її життя. Вікторія вирішила розлучитися зі своїм чоловіком Миколою ще у травні. До слова, Микола Чумак працює у батальйоні охорони ОК "Північ". За словами жінки, вона помітила, що чоловік приймає наркотики, це і стало причиною для такого рішення. Проте на суд, який відбувся 29 серпня, чоловік не з'явився, нібито через його перебування у зоні АТО. Зараз цю інформацію перевіряє суд.

– Він категорично проти, щоб я віддавала дитину у школу в Клевані. Ми з сином наразі живемо там у моїх батьків. Чоловік зі своїм юридичним представником Людмилою Голубінською навіть приїжджали до директора школи та погрожували, агресивно себе поводили. Жінка представилась представником громадської організації "По боротьбі зі злочинністю та корупцією". Директор була вагітною, а ці люди не зважали на це і агресивно себе поводили. Також вони подали заяву у міліцію на мене та на директора, нібито через те, що я незаконно утримую дитину вдома і незаконно віддала дитину у школу, - розповідає Вікторія Чумак.

На цьому тиск на Вікторію з боку чоловіка, як каже жінка, не закінчився. Незвані "гості" завітали і до неї на роботу. А саме – у відділ одягу "Воронін", що у ТРЦ "Екватор".

– У відділ зайшли чотири людини – мій чоловік, Людмила Голубінська і ще двоє, як вони сказали, свідків. Ці люди нахабно починають бігати по відділу, шукати куточок споживача, викликати директора, щоб повідомити, що я незаконно тут працюю, і вони знайдуть "управу", щоб закрити ці всі магазини. Чоловік мені сказав, щоб я готувала гроші, щоб заплатити моральну компенсацію – не розумію, за що. Також він сказав, що всіма законними і незаконними способами зробить все можливе, щоб я тут не працювала і надалі не змогла знайти роботу. Ще погрожував відібрати в мене дитину. Наприклад, казав, що підкине мені наркотики, що він підсадить мене на наркотики. Тобто, настільки жахливі речі, що мені стало страшно. Я писала в міліцію дві заяви про ці погрози, – додає жінка.

Адміністратор магазину Андрій також розповів про інцидент у магазині:

– 4 вересня у відділ прийшли люди, щоб налякати нас і зробити все, щоб ми звільнили Вікторію. Представник громадської організації не знайшла порушень в магазині. Жінка провокувала працівників магазину на скандал, розмовляла на підвищених тонах із адміністратором магазинів "Mexx", "Voronin", "Відіван". Ми не звертались у міліцію, тому що вона не завдала ніякої шкоди.

Продавець у сусідньому магазині Вікторія зазначила, що люди вимагали документи магазину:

– Я почула, що у сусідньому відділі говорять на підвищених тонах, я викликала охоронців. Пізніше ці люди підійшли до відділу, де я працюю, і зайшли за моє робоче місце. І почали вимагати документи та куточок споживача. Ці люди кричали на мене. Погрожували, що будуть скаржитись. Проте підійшли охоронці та залагодили конфлікт.

Охоронець Олег, який був присутній під час конфлікту, розповів, що люди вели себе дуже нахабно, проте не заподіяли ніякої шкоди:

– Група людей вимагали якісь документи, самі представились покупцями, вели себе дуже нагло. Вони не здійснювали розбою, просто влаштували скандал. Але потім пішли.

Про всі обставини конфлікту журналіст сайту "ВСЕ" звернулась за коментарем до чоловіка Вікторії, пана Миколи Чумака, аби він озвучив свою позицію:

– Я звернувся до юридичного представника, тому що в юриспруденції нічого не розумію. В мене немає претензій до дружини, а всі запитання можете поставити моєму представнику з громадського об’єднання по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Людмилі Голубінській, – повідомив у телефонній розмові Микола Чумак.

Проте отримати коментар від представника – пані Людмили, яка фігурує на відео, – нам не вдалось.

– Коментар? З якого ви ЗМІ? Сайт "ВСЕ"? Тоді до побачення, – так відреагувала Людмила Голубінська і поклала слухавку.

Незважаючи на небажання давати коментар іншої сторони конфлікту, сайт "ВСЕ" готовий опублікувати позицію чоловіка Вікторії Миколи Чумака та представника Людмили Голубінської, якщо вони висловлять таке бажання.

А тим часом, у мережі Інтернет є інформація, що згадуване вище громадське об'єднання "захищає інтереси" своїх підзахисним шляхом тиску та погроз. Більше того, згадуються і випадки шахрайств, до яких, начебто, причетна організація. Так це чи ні – наразі швидше риторичне запитання, адже представник громадського об’єднання нічого не коментує.

Як завершиться історія розлучення Вікторії та на чиєму боці опиниться правосуддя – читайте у наших наступних публікаціях.

Одразу після публікації статті на сайті "ВСЕ" про сімейний конфлікт у родині військового, до редакції звернувся Микола Чумак, який раніше відмовився надати коментарі щодо питання розлучення та спростував оприлюднену інформацію.

- Я не наркоман і ніколи не вживав наркотики. Я можу пройти будь-які аналізи. По-друге, я не погрожував своїй дружині. Дитина без нагляду, жінка  в 7 ранку їде на роботу а в 10 вечора повертається. Доглядають за дитиною батьки, а батькам дитина не потрібна. Я вважаю, що з дитиною потрібно займатись, виховувати її, а не перекинути на батьків. Я не хочу забрати дитину, а забезпечити їй хороші умови. Я зранку буду завозити дитину в школу і забирати її, вже домовився зі своїм керівництвом.

Також Микола прокоментував ситуацію, яка сталась у магазині

- Дружина казала, що ніде не працює, але я знаю, що вона працює у магазині "Воронін" і ми прийшли, щоб перевірити це. Вона не працевлаштована офіційно впродовж 4 років. Ми прийшли задокументувати, що вона є продавцем магазину. Адже вона вимагає, щоб я сплачував 50% заробітної плати аліментів. А за що я маю жити?

Микола Чумак стверджує, що дружина забрала дитину без його згоди:

- Я з'являтимусь на всі засідання і навіть для цього взяв відпустку. Вона (дружина, - прим.авт.) незаконно без моєї згоди забрала дитину і влаштувала в школу, мені про це нічого не повідомила. Зрозумійте мене, як батька я маю такі ж самі права і обов’язку, як і вона. Жінка не хоче зі мною розмовляти і вирішити цю ситуацію. Вона тільки заявляє, що забере в мене все і попре з роботи. Зараз я не сплачую аліменти, а чекаю рішення суду. Я їй віддав спільне майно.

Сайт "ВСЕ" сподівається, що суд допоможе родині вирішити цей конфлікт, і місцеві ЗМІ не будуть засобами сімейних "розбірок".

Коментарі

Вікторія судячи з коментаріїв - ВИ зробили величезну помилку, що винисли сміття з вашої сімї на широкий показ через "ЖОВТУ" пресу. Дійсно Микола поступив як чоловік-військовий (їм притаманні таки риси як чесність, порядність) віддав вам все майно, за дитиною переживає "труситься" щоб жодна волосина не впала даремно, у Вашу сторону після всього що Ви зробили - Він тільки посміхається. Що ВИ ще від нього хочете? Розмовляючи з Миколою він Вас досі кохає і готовий Вам пробачити ВСІ ВАШІ "виходки" Але Ваш гонор!!!!!!!!!!!!! Дивіться бо буде пізно. Миколі як ніколи зариз потрібна Ваша підтримка. Вікторія на майбутне не звертайтесь до "жовтої" преси, повірте вона тільки шкодить. Приберіть свій гонор - передзвоніть, зустріньтесь і побачите............ Бажаю Вікторія Вам - розуму. А Микола Вам - витримки. У Вас Микола все получеться, бо Ви порядний, чесний, цілеспрямований. Щасти Вам!!!!!!!!!!!!!!!!!

А ПРО ЯКУ КУМУ ЙДЕ МОВА???

Кума? Що за кума - що хоче втікти до турка? Сімейка потужна - кодло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Незнайома зі сторонами цього конфлікту, а просто зацікавила стаття. Читаючи цю статтю та коментарі і можу зробити висновки , що жінка дійсно обливає чоловіка брудом краще б дійсно думала про дитину, якщо вона дійсно така гарна мати, як про це пишеться. Моя порада батькам задуматись про дитину, а на рахунок фото в мережі то , вважаю що матері дитини потрібно бути пристойнішою.

А я з Миколою знайома все життя, як то кажуть з пелюшок. І не треба тут розповідати, що Віка не перешкоджає, батьку спілкуватися з сином. А як що до того, що Віка не дозволяє спілкуватися Антону з його бабусею Людою ? І як можна писати про жадністи чи скупість? Віка нічого не потребувала. Запитайте у неї, хто їй купував пальтечка чи то плащики шкіряні, чобітки і так далі ? Це дуже дріб*язково зараз все це обговорювати і виставляти на показ і ще гірше брехати типу про наркотики, писати про жадність і скупість це просто....
молодій сім*ї дали дуже хороший старт, молода сім*я не скиталася по зйомних квартирах. Микола весь час на роботі. Є дуже гарна приказка: якщо чоловік голова то жінка шия. Таких чоловіків у наш час ще пошукати треба. Вікторія попала на все готове, більшість молодих пар роками працюють щоб мати власне житло і до житла. Вікторія, а Ви хотіли ще більшого? Треба було освіту хорошу отримати і високооплачувану роботу знайти і гроші заробляти своїм розумом, а не вимагати постійно ремон інший та меблі і т.д. Або до своїх батьків звертатися з вимогами.

Да, читаю коментарі та прозріваю 96 % коментуючих - білш ніж впевнена не знають Ні Миколи ні Вікторії, дехто з них можливо знає Голубінську. Але де логіка речей: дружина яка захотіла розлучитися йде в газету і виносить це все на широкий загал. Якщо тобі немає чого приховувати розкажи як є: працюєш ти чи ні, офіційно чи ні, дай відповіді на всі запитання та йди собі з миром. Не тягни руки до того що тобі за законом не належить. Скільки дитині років ? якщо дитині є 6 р. про яке утримання дружини йде мова ? Колишню дружину ніхто не зобов*язаний утримувати. А від дитини нормальний батько ніколи не відмовиться. Абсолютно не викликає поваги жінка, яка "винесла сміття з хати для широкого загалу". Не здивуюся, якщо про свою долю вона почне розповідати з телеекранів. В Україні чимало сімейних пар, що розлучаються, але чогось не всі це виставляюють на показ.

В першу чергу винний сам Микола -довів сімейну справу до скандалу. Ревнощі, злість, банальна жадність? І до чого тут АТО? не потрібно плутати грішне з праведним! Микола, цим викликаєш тільки відразу до себе, тому що ти не чоловік, а гниле ганчір"я. Навіть якщо тебе дружина не влаштовує як жінка (всі ми не без гріха...), чому доводиш свою дитину до страждання? Але мабуть найбільшою твоєю помилкою є голубінська- "представник з громадського об’єднання по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією". Це ж якою злочинністю і корупцією представник бореться? Де гучні розслідування, розкриті справи? Одна дрібна гидота!

Дійсно Бог все бачить! Хто в садочок водив, хто по лікарях, хто до логопеда. Дійсно Бог все бачить. Микола ми за тебе. А ця "модель" нехай далі фліртує в магазині з клієнтами, можливо хтось поведеться!

Не знайомий ні з ким з учасників конфлікту, але з впевненістю можу сказати, що обом на дитину наплювати. Хоча судячи з даної статті - батько викликає більше поваги (якщо він дійсно не наркоман). Вікторія, якби була нормальною дружиною і матір"ю, дізнавшись, що чоловік приймає, мала б зробити все, щоб разом подолати цю біду. Тому вважаю озвучену нею причину розлучення надуманою. Очевидно, що у людей просто не склалося сімейне життя і за влаштований цирк обом ганьба.

Чого ж така щира та порядна Вікторія, добра господиня і так далі вешталась по нічних клубах і вагітна тепере не знати від кого ? Поняття добра господиня і порядна дівчина НЕ ТОТОЖНІ. Якщо вона сама піклується про свого сина і тільки її допомагують, тоді чому Антона одягають та взувають Коліні батьки? Якщо хотіла розлучитися по - тихому треба було по нормально підходити до цієї ситуації. Зробила казна що, тиж Вікторія і сама знаєш чим ти займаєшся ! Не опускайся ще нижче, ти сама себе з брудом змішала.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.