Рівненську родину з немовлям виселили з будинку. ВІДЕО

Стасюків, які проживали у Рівному за адресою вулиця Чернишевського, 19 за рішенням суду виселили працівники виконавчої служби та міліціонери. Хоча родина, яка виховує тримісячну дитину каже, що їх ніхто не попередив про виселення.

 

 

 

25 вересня близько 11:00 години ранку кілька посадовців та правоохоронці увійшли на подвір'я, пошкодивши паркан. Мешканці будинку намагались перешкодити їм, проте безрезультатно. Пізніше правоохоронці домовилися із людьми, що зачекають юриста. Врешті-решт група осіб силою увірвалась всередину будинку та почала описувати все майно родини.

Підтримати родину прийшли представники Правого сектору, вони не перешкоджали діяльності правоохоронних органів.

Нагадаємо, конфлікт навколо будинку триває вже кілька років, адже родичі покійного власника квартири подали до суду та претендують на помешкання.

- Зараз нас викидають на вулицю. За нами ніхто не стоїть, і суд не нашій стороні, а за цими людьми стоять всі, тому що в них багато грошей. У адміністративному суді повідомили, що нам треба звертатись у міський суд, а туди ми давно подали заяву, ми не маємо ніякого вирішення, - розповідає Ніна Стасюк.

Внучка Йосипа Курильчика Наталія розповіла, що люди, які живуть у будинку не допомагали її дідусю:

- Мої батьки доглядали за дідусем і надавали йому як матеріальну так і моральну допомогу. Вони для нас були близькими людьми, яких ми поважали і доглядали за ними. Ці люди, які живуть тут, просто купляли в мого діда молоко і за час нашої відсутності кілька разів може косили дідові траву для кіз. 4 червня 2002 року у дідуся трапився інсульт. На цей час ми перебували з батьками в селі. Нас ніяк не могли повідомити, тому що на той час не було мобільних телефонів. Через чотири дні дід помер. Після похорон до нас прийшла дружина діда і пан Стасюк нам показав договір довічного утримання. Моя бабуся подавала у суди і судова тяганина триває тринадцятий рік. Заповіт був укладений 1999 році на мою маму, а дідусь був у інсультному стані… я не знаю чому дід, у якого є рідна сестра, син переписав будинок на чужих людей. Дід був не в здоровому глузді. Стасюк мені постійно погрожує, принижує разом зі своїми дітьми. В мене ще виникає питання: чому ці люди не надали медичної допомоги моєму дідусю? Я вважаю, що цей будинок належить нам, тому що ми є прямими родичами, - розповіла Наталія.

Головний державний виконавець Сиськова Оксана Леонідівна пояснила, що виселення родини з будинку виконується згідно рішення суду:

- На виконанні у відділі державної виконавчої служби перебуває виконавчий лист про виселення даних громадян із домоволодіння. Виселення полягає у звільненні даного приміщення від речей, домашніх тварин. На даний момент ми виконуємо рішення суду, - розповіла Оксана Сиськова.

Наразі родина не сподівається на вирішення конфлікту на їхню користь, а вирішує, як житиме далі. Згідно із законодавством, малолітня дитина не підлягає виселенню. Все ж зважаючи на те, що у сім'ї дитина ще немовля, залишати її у чужому будинку ніхто не буде.

Ключові слова: 

Коментарі

Вулиця наспрвді називається Чернишевського

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.