Рівненський "INTER BETON" - якість має свою ціну

Надійний фундамент – запорука міцності споруди. Загроза природних катаклізм та стихійних лих, які все частіше шкодять, зокрема і жителям Рівненщині змушує забудовників відповідально ставитись до вибору будівельних матеріалів. Багато в чому саме від них залежить безпека людей. У нашій області щороку зводять десятки нових житлових та комерційних об’єктів. Часто пересічних громадян цікавить, які будматеріали використовують для їхнього будівництва. Раніше люди скептично ставились до розповідей будівельників про використання вітчизняних матеріалів. Адже за загальноприйнятою думкою – якісне виробляють тільки за кордоном. Однак рівненські виробники спростовують цей міф.

За 5 років - лідируючі позиції в області

"INTER BETON" – одна  з найбільш потужних компаній виробників бетону, яка за 5 років стала однією з лідерів в Рівненській області. Серед основних принципів роботи компанії – якість, гарантія та підтримка місцевого виробника.

Компанія "INTER BETON" виконує повний спектр робіт з бетоном: від приготування бетонної суміші до доставки та укладання. Фірма також здійснює контроль якості та подачу бетону бетононасосом. До слова, підприємство має найбільший в області автоміксер HOWO, ємністю 13 м3 та три найбільш потужних бетонних насоси в Рівненській області із довжиною стріли довжиною 25-30 метрів, які забезпечують подачу бетону до 8 поверху.

В асортименті продукції компанія представлений бетон різних типів міцності, адже ТМ "INTER BETON" співпрацює з однією із найкращих компаній. Науково-виробниче підприємство «МІСТІМ» виготовляє добавки та рецепти до бетонів.

«Розвиток Рівненського регіону – місія нашої команди», - Юрій Чаборай

За 5 років з моменту заснування "INTER BETON" налагодила тісну співпрацю з іншими виробниками будівельних матеріалів, які необхідні для виготовлення бетону. Крім того у компанії сформувалась команда вузькопрофільних фахівців, які вболівають за успіх компанії. Важливим є те, що завдяки співпраці виключно з підприємствами Рівненщини, розвивається економіка області.

- Я вважаю, що купувати цемент та інші будівельні матеріали для виробництва у інших областях – це неправильно, тому що кошти повинні залишатись в області. Єдине, що ми купуємо у іншій області – митий пісок. Ми повинні забезпечувати робочі місця рівнянам та сплачувати податки у місцевий бюджет, - розповідає власник компанії "INTER BETON" Юрій Чаборай.

Свій до свого по своє

Завод працює виключно із цементом концерну "Дікергоф", який виготовляє ПАТ "Волинь Цемент", а  щебеневу продукцію замовляє у  рівненських виробників, зокрема у Клесівському кар'єрі нерудних копалин «Технобуд», Селищанському гранітному кар'єрі, Рокитнянському спецкар'єрі та Вирівському кар'єрі. 

- Ми надаємо нашим клієнтам якісний продукт, навіть якщо він буде дещо дорожчий, адже споживач сьогодні цінує якість та першокласне обслуговування. Якість бетону на 70% залежить від  якості цементу. Саме тому ми використовуємо цемент німецької фірми Дікергоф.

Результат – найкраща реклама

За роки своєї роботи компанія "INTER BETON" постачала бетон та взяла участь у будівництві багатьох відомих об’єктів , зокрема торгового комплексу "Манхеттен", реконструкція готелю "Україна", житловий комплекс "Гетьман Виговський", Сільгоспринок, житловий масив "Щасливе", торговий комплекс "Партизан", ТРЦ "Епіцентр" сільсько-господарське підприємство імені Воловікова та багато інших.

Крім того, компанія постачає бетон на будівництво комплексу із захоронення твердих радіоактивних відходів на території РАЕС. 

Локалізація і перспективи

У 2013 році завод по виготовленню бетону "INTER BETON" відкрили у місті Сарни. Зараз ведуться монтажні роботи заводу у місті Луцьк. В перспективі - відкриття заводу у Новоград-Волинському і в Кременці.

Компанія, яка була заснована у 2008 році, налагодила гнучку систему взаємодії зі своїми клієнтами.

Існує єдина база контактів, яку створили працівники Call-центру. Варто лише зателефонувати за одним номером телефону і Ви отримаєте, у разі необхідності, консультацію фахівця, замовлення послуг та доставку бетону. Телефон "гарячої лінії" (0362) 46 05 43.

Компанія також долучається до благодійності, вона взяла безпосередню участь у будівництві  Церкви всіх Волинських Святих, Католицької церкви, церкви у місті Костопіль та Сарненського дитячого будинку. Також було залито безкоштовно фундамент пам’ятника Олександру Музичку.

Довідка:

"INTER BETON" виготовляє цементні розчини й товарний бетон марок від М50 до М600.

Для приготування бетонних сумішей кожної з марок використовуються заповнювачів, розмір фракцій яких відповідає всім вимогам ДСТУ.

Для виготовлення бетону з підвищеними характеристиками морозо-, водостійкості, міцності та пластичності використовуються відповідні пластифікатори.

Ретельно дібране співвідношення структурних матеріалів і правильний режим приготування бетонної суміші гарантують високу якість продукції ТМ "INTER BETON":

  • рівномірну усадку збудованих конструкцій
  • стійкість бетону до сейсмічних явищ
  • відсутність технологічних швів

"INTER BETON" співпрацює як з будівельними компаніями, так із приватними забудовниками.

на правах реклами