Директор "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш підтримав Всеукраїнський танцювальний конкурс

Нещодавно у рівненському Палаці дітей та молоді відбувся Кубок Рівненської області з бальних танців, спонсором якого виступило підприємство "Рівнеоблводоканал", на чолі з директором Андрієм Караушем.

 

 

 

У Кубку взяли участь 239 танцювальних дуетів із Рівненської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської та Київської областей. Програма конкурсу була досить насиченою, адже змагання відбувались за європейською та латиноамериканською програмами.

Юні дівчата та хлопці демонстрували свій танцювальний талант та бездоганну підготовку до конкурсу.

Найбільш зворушливими були виступи наймолодших учасників. Адже для них це був перший конкурс. Наймолодшим діткам було лише 5 років, проте вони впевнено боролись за перемогу та проявили себе як справжні професіонали.

Своїми враженнями від конкурсу поділилась рівнянка Юлія, мама однієї з учасниць.

- Я задоволена, що моя дочка взяла участь у такому танцювальному конкурсі, адже для дітей – це шанс проявити свої танцювальні здібності та талант, для них це дуже важливо. Я дуже вдячна спонсорам, та директору "Рівнеоблводоканалу" Андрію Караушу, що у нашому місті вдалось провести на високому рівні конкурс танцю. Незважаючи на нелегкий для країни час, дуже непросто знайти кошти для організації подібних свят, проте діти – це майбутнє нашої держави і ми разом маємо розкривати їхні таланти, - розповідає мама однієї з учасниць конкурсу Юлія.

Всі діти отримали нагороди та грамоти, адже у такому конкурсі немає переможених чи переможців. Організатором турніру виступила громадська організація "Вега-Данс", під керівництвом Вадима Городніченко та Ірини Ромашкевич.

Директор "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш разом зі своєю сім'єю також завітав на танцювальний конкурс та привітав учасників Кубку із перемогою та побажав професійного росту і нових перемог.

на правах реклами