У Рівному нагородили переможців "Моя автоластівка - 2014"

У п'ятницю, 31 жовтня, в урочистій святковій атмосфері відбулося нагородження переможців фотоконкурсу "Моя автоластівка - 2014", організаторами якого є магазин автозапчастин "Вен Авто" та сайт "ВСЕ". Упродовж місяця п'ятдесят рівненських водіїв змагалися за перемогу та чудові подарунки від організаторів. Сам конкурс складався із декількох етапів, проте найцікавішим виявилося онлайн-голосування читачів на сайті "ВСЕ". Власне, за його результатами і було визначено переможців.

Зокрема, за результатами голосування рівненські водії-переможці розмістилися наступним чином:

1 місце - №9 Вікторія Івченко (304 голоси)

2 місце - №25 Лакіза Дмитро (262 голоси)

3 місце - №30 (вибір організаторів) Марина Сидор (137 голосів)

Нагородження переможців відбулося на базі магазину автозапчастин "Вен Авто", який знаходиться по вулиці Корольова, 27 (авторинок "Динамо").

Кожен переможець отримав від організаторів конкурсу цінні подарунки - розпочинаючи з наборів по догляду за автомобілем та закінчуючи подарунковими сертифікатами зі знижками на продукцію магазину.

- Дякую сайту "ВСЕ" та магазину "Вен Авто" за цікавий конкурс та чудові подарунки. Адже, прочитавши назву і умови конкурсу, я зрозуміла, що це саме те, що потрібно для моєї машинки, - розповідає переможниця Вікторія Івченко. - Вона гарненька, маленька і червона. Дякую всім, хто підтримав мене. Тепер завдяки вам взимку моя машинка буде доглянута.

На фото: переможець, який посів 2-ге місце, Лакіза Дмитро

Не менш щирі слова подяки висловили й двоє інших переможців. Емоції від успішно проведеного конкурсу висловив і власник автомагазину "Вен Авто", пан Павло:

- Надзвичайно приємно, що багато рівненських водіїв взяло участь у фотоконкурсі. Особисто мені як співорганізатору фотоконкурсу імпонувало чимало конкурсних світлин, але зауважу, у онлайн-голосуванні обрано дійсно найщиріші фото. Висловлюю від імені команди "Вен Авто" щиру подяку усім автомобілістам, які взяли участь у фотоконкурсі "Моя автоластівка - 2014", - зазначив директор мережі магазинів "Вен Авто" пан Павло та вручив переможцям подарунки.

На фото: комерційний директор сайту "ВСЕ" Анна Радько, власник магазину "Вен Авто" Павло Нараєвський та старший менеджер магазину Олена

Свою подяку партнерам за плідну співпрацю в організації фотоконкурсу висловив і сайт "ВСЕ". Адже співпрацювати із людьми, які є професіоналами у своїй справі та просто чудовими людьми, - завжди приємно. Тому після офіційного нагородження стало зрозуміло одне - це далеко не останній фотоконкурс, який сайт "ВСЕ" організовує разом із автомагазином "Вен Авто". Адже підсумки першого показали, що у Рівному є багато цікавих автомобілів, які заслуговують на повагу та захоплення.

Сайт "ВСЕ" також вітає переможців фотоконкурсу "Моя автоластівка - 2014" та бажає лише позитивих емоцій та приємних життєвих сюрпризів!