У Рівненській облраді не хочуть селити в себе безхатченків

Ця історія розпочалась тоді, коли мешканці будинку на вулиці Кавказька, 15, почали обурюватись, тому що в підвалі їхнього будинку знаходиться заклад, де годують безхатченків. Своє обурення мешканці висловили депутатам міської ради – і почався конфлікт. Питання постало знову на минулій сесії Рівненської міської ради. І несподівано в неї виявилась втягнутою обласна рада. Точніше її приміщення.

Мешканці поскаржилися міським депутатам на те, що там постійно неприємний запах, ходять невідомі люди і створюють купу незручностей. Саме тому рівняни просять міську владу відреагувати.

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що потрібно створити депутатську групу для дослідження цього питання.

– Буде створена депутатська група, в яку увійдуть депутати всіх фракцій і з'ясують це питання. Адже 23 грудня завершується термін оренди, і якщо мешканці будуть проти, її більш не продовжать, – каже Володимир Хомко.

Міський голова Рівного Володимир Хомко та депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук

Тим часом депутат Олександр Лащук запропонував переселити безхатченків у підвал обласної ради, адже влада заявляє, що вона народна. Окрім того, депутат міськради заявив, що в будівлі обласної адміністрації і обласної ради є спортзал, який облаштував екс-заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов – то чому б там не облаштувати притулок?

Обласна влада скептично поставилась до ідеї міського депутата. А голова Рівненської облради Сергій Рибачок порадив розпоряджатись власним майном, натомість зазначив, що згадані підвали у власності Рівненської обласної ради.

– Є багато осіб, які можуть щось запропонувати. У міській раді є 54 депутати, і кожен з них може щось запропонувати. Мені більше подобається, коли люди розпоряджаються своїм майном. А підвал Рівненської ОДА належить Рівненській облраді, – повідомив Сергій Рибачок.

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок

В Комунальному підприємстві "Управління майновим комплексом" Рівненської обласної ради категорично проти ініціативи Олександра Лащука. Як повідомив його керівник Валентин Кирилюк, на балансі підприємства немає підвальних приміщень, які б можна було виділити під притулок. Натомість порадив міським депутатам забрати безхатченків додому або створити такий притулок в приміщеннях міської ради.

Начальник КП "Управління майновим комплексом" Рівненської обласної ради Валентин Кирилюк

– Підвальні приміщення не пристосовані для проживання людей та використовуються за призначенням. Ніяких спортивних залів в даному приміщенні немає. Також пропоную шановним депутатам міської ради, які подають такі ідеї, розмістити і без того нужденних людей в себе дома, а не піаритись на їх горі. Облаштувати приміщення можна у одному з приміщень соціального призначення, які знаходяться в підпорядкуванні Рівненської міської ради.

Цікаво, що останнім часом стали регулярними "непорозуміння" між Рівненськими міською і обласною радами. І історія з пропозицію поселити безхатченків в облраді далеко не перша.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.