Квартирні розбірки власника рівненського "Льонокомбінату"

Ранок середи для деяких мешканців нашого міста розпочався з того, що вони не змогли потрапити у власне помешкання, оскільки замок до їх під'їзду був замінений. А сусіди розповіли, що бачили, як їхні речі виносили невідомі люди, яких охороняла міліція.

– На "Льонокомбінаті" я працював з 1973 року, і, згідно ордеру, нам надали цю квартиру. Коли сюди переселився Червонюк – нас почали звідси виживати, вимикати світло та воду. Я живу тут 31 рік, у квартирі прописано шість людей, серед яких і чотирирічна дитина. Тут, в цьому будинку, жило ще декілька сімей, Червонюк їх правдами і неправдами повиселяв, колись це все була одна профспілка. Вони зробили так, що всіх повиганяли, а в моїй квартирі нагло поламали двері і винесли всі мої речі, без всяких рішень. Так, є рішення суду, але ж не виганяти серед ночі і не викидати мої меблі. В мене є рішення суду, що мій ордер дійсний. Нас по рішенню суду хотіли виселити в гуртожиток, але ми подали апеляцію на це рішення в обласний суд. Обласний суд виніс рішення – видати нам аналогічне житло. Після чого Червонюк подав апеляцію у Вищий адміністративний суд в м. Київ, а це ж суд Януковича і його бандитів, таких як Червонюк. Звідти прийшло "Соломонове рішення". Ми те рішення показували багатьом адвокатам, і ніхто не зміг зрозуміти, що там написано! Не написано виселити, не написано наш ордер скасувати. І з тієї пори нам Червонюк то світло відключає, то воду. Ми 6 років не маємо води! У нас маленька дитина, жінка – пенсіонер. Сусідка наша вже померла, і, на даний момент, ми залишились тут фактично самі, ще одна жінка живе з іншої сторони будинку. Моя квартира це 55 "квадратів". "Льонокомбінат" заборонив нам оформити право власності. Я працюю в "пожежці", мені завтра на роботу, а навіть немає у що переодітись, немає грошей, бо гроші лежали в сейфі, вивезли абсолютно ВСЕ! Куди його завезли – я не знаю! Це по-бандитськи прийшли, забрали все і вивезли. Апеляційний суд поставновив, що той хто мене хоче виселити – має надати мені рівноцінне житло. Червонюк, коли купляв "Льонокомбінат", купив і це приміщення разом з людьми. Це не житлове приміщення, але тут житловий фонд. У будівлі знаходяться як не жилі приміщення, так і 150 м² житлової площі – на другому поверсі. Ми тут жили законно. Я поїхав доглядати за мамою, якій 88 років, а мені сусіди телефонують і кажуть, що мої речі виносять і вантажать у вантажівку. Я зателефонував до жінки, вона прибігла сюди, а тут міліція, вибиті двері, її не пускають додому, а працівники з "Льонокомбінату" виносять наші речі, – розповів Анатолій Реут, житель квартири.

На місці були присутні і депутати Рівнеради: Ольга Покальчук та Лариса Зелінська.

– Я депутат у цьому окрузі і знаю про цю ситуацію. Ці люди з 2008 року живуть тут без води, і їх постійно намагаються звідси виселити. Виконавча служба порушила закон. Є норма закону, що в період з 15 жовтня по 15 березня, людей виселяти заборонено. Я буду писати подання у прокуратуру з запитаннями про дії виконавчої служби, – заявила Лариса Зелінська.

Тим часом, на місце події приїхали працівники ДСО, вислухали про ситуацію, сказали, що телефонують до свого керівництва та поїхали.

– Я проживаю тут законно вже 28 років. І навіть коли я змінювала паспорт по тій причині, що вийшла заміж, – мені його змінили без проблем, з пропискою у цій квартирі. Ми з чотирирічною донечкою наразі житимемо у бабусі. Речей у нас немає, всі вони поїхали запаковані у мішках невідомо куди. Воду нам відключили у період моєї вагітності, – розповіла Ольга Гудюк, мешканка квартири.

Тим часом, в людей увірвався терпець. Ольга Покальчук принесла з сусіднього гуртожитку металевий предмет, схожий на сокиру. У вікнах квартири люди помітили силует та голосно попрохали відкрити двері, бо в іншому випадку вони це зроблять самі.

Людина в квартирі ніяк не відреагувала на прохання. Після чого один з мешканців квартири взяв до рук металевий предмет та почав відкривати ним двері під'їзду.

Коли двері піддались, і люди почали входити до під'їзду, Анатолій Реут звернув увагу громади на нові величезні завіси на дверях.

– Зверніть увагу, які вони масивні! Це вони їх вчора поставили! Раніше їх тут не було, – наголосив Анатолій.

В під'їзді відразу натрапили на переноску. Присутні припустили, що її використовували для подачі електроенергії для інструментів, якими тут працювали вчора.

А коли піднялись на другий поверх, виявилось, що замок змінили не тільки в дверях під'їзду, а і на дверях в квартиру, на яких після вчорашніх подій залишились прорізи від "болгарки".

Постукавши в двері квартири з вимогою відкрити двері та в сусідні двері до пана Червонюка жителі квартири вирішили, що натерпілись, і увійдуть до квартири через вікно. Що, як видно на відео, їм і вдалось.

В квартирі знаходилась жінка, яка твердила, що вона просто прибиральниця і нічого не знає. Також жінка відмовилась називати своє ім'я.

– Я працюю на "Льонокомбінаті", і мені наказали йти сюди прибирати. Я прийшла сюди, двері мені відкрив начальник охорони, і я почала прибирати, – сказала вона.

Квартира була повністю без меблів.

Були вибиті міжкімнатні двері.

А на підлозі лежали вибиті кріплення.

Коли журналісти змогли дотелефонуватись до Червонюка, він повідомив, що знаходиться не в м. Рівне, а зі всіма питаннями потрібно звертатися до Віталія Бережнюка.

– Давайте для початку вияснимо таку річ, що це приміщення пожежного депо, а не жиле приміщення. В Цьому приміщені проживати забороняється. У 2000 році посадові особи, керуючись своїми повноваженнями, дозволили там реконструювати приміщення як жиле. У 2008 році новим власником було виявлено, що там проживає 6 сімей. Після чого з боку власника була подана пропозиція надати тим сім'ям аналогічну площу в гуртожитку. А також була пропозиція продати ті приміщення за ціною 500 доларів за квадратний метр. На такі умови погодилися всі, крім даної сім'ї. Можливо, така пропозиція буде дійсна і на сьогодні, щоб залагодити цей конфлікт. Речі цієї сім'ї знаходяться у мене на складі, по вулиці Джерельна, – прокоментував ситуацію Віталій Бережнюк, керівник юридичного відділу "Льонокомбінату".

А на запитання журналістів "Якщо в даному приміщенні жити забороняється, то як там живе пан Червонюк?" Віталій відповів, що немає такої інформації, а знає, що Олег Червонюк проживає у м. Хмельницьк.

Як буде розвиватись ситуація надалі, читайте на сайті "ВСЕ".

Коментарі

"Невідомо яка булаби доля тієї баби зарез якби Реут незабрав її з рук "дбайливої хрещениці "."- зате,зарЕз відомо яка:)))Спочатку дурка,а потім хоспіс,після якого, коли бабця відійде в кращий світ,законним власником хатинки і пару гектарів землі,відповідно переписаному заповіту,стане страдалець Реут:)))Згідно запису книги відвідувань, в тому ж будинку пристарілих,спадкоємці останній раз відвідували бабцю, аж 27 квітня цього року.Навіть по нинішнім кризисним цінам , спадок оцінюється в не одну тисячу мертвих американських президентів.

За бабою Оленою Бицюк догслядала її хрещениця Людмила Жарська ( на той момент соціальний працівник села Пересопниця ).Після такого догляду баба залишилася гола та голодна,без особистих речей та грошей ще й в дуже поганому психічному стані.Після того Реут відвіз свою тітку на лікування в рівненський психоневрологічний диспансер а не в остріг. А соц.працівника звільнили з роботи через неодноразові скарги на неї.На даний час Олена бицюк знаходиться в будинку пристарілих,а її старенька хата записана не неї.Ні на племінницю ні на Реута вона ніколи небула переписана і ніхто її нездає. Дуже багато бруду вилито на цю сім"ю ,журналісти подають неправдиву інформацію бо напевно зацікавлені....
Невідомо яка булаби доля тієї баби зарез якби Реут незабрав її з рук "дбайливої хрещениці ".

"що він є прямим конкурентом будь кого із місцевих депутатів-садівників-бездарів-корупціонерів на посаду міського голови Рівного"-:)))))))))))))))))))))))який конкурент,показали попередні вибори і місця,зайняті твоїм пархатим босом в них.А чергові вибори,ще раз це доведуть.Не сприймають рівенчани твого заїзджого богодєятєля:)))А Реути,насправді-аферюги,якщо мають три хати і відмовилися від 25 уйо за комірку в депо.

Чому такий хай піднявся навколо Червонюка отаннім часом, а все тому що він є прямим конкурентом будь кого із місцевих депутатів-садівників-бездарів-корупціонерів на посаду міського голови Рівного. Шановні "депутатки" із сокирами якщо ви є щирими проведіть детальну перевірку і зясуйте чи це нежитлове приміщення є житловим фондом. Почитатйте законодавство, зверність КП БТІ яким чином воно реєструвалось. Якщо у вас мізки працюють а не зациклені на дерибан землі, отримання хабарів за виділення землі, передача в оренду з викупом ліквідних приміщень то ви зрозумієте, що в свій час біля кожного депо будувалось караульне приміщення. Наступне під час купівлі ЦМК льонокомбінату, будівля пожежнного депо входило в статутний фонд підприємства і ніякого там житла в апріорі не було. Шановні депутати "в лапках" а що ви зробили для територіальної громади міста, зокрема для мене як громадянина цього міста, а чи побудували якесь підприємство, а чи ви залучили інвесторів? Не хрєна ви не зробили. Ви разом із Чугуєвцем бігаєте з сокмрами, який ніде не працює, невідомо на які засоби існує і знову дурите нібито свій електорат щоб пробратися в 2015 році до міської ради. Червонюк відродив льонокомбінат, дав людям роботу, поповнює бюджет а ви його тролите. Побільше таких Червонюків в місті, краще жилося б міському бюджету якого ви бездарі дерибаните. Я підтримую Червонюк, тримайся Олеже, закон є закон дотримуємся ми його чи ні але закон є і рішення суду сокирою не перерубаєш.

Сирота, не бійся підписувати коментар своїм ім"ям.. Чи ти за себе і Червонюка, в якого підночовуєш пишеш "Сусіди Реутів"? Ти свої і Червонюкові будинки порахуй.. Вчепились до людей.. Наступне, що їм припишете мабуть буде земля на МАрс

Сирота, не бійся підписувати коментар своїм ім"ям.. Чи ти за себе і Червонюка, в якого підночовуєш пишеш "Сусіди Реутів"? Ти свої і Червонюкові будинки порахуй.. Вчепились до людей.. Наступне, що їм припишете мабуть буде земля на МАрсі

Реути мають 3 (три) будинки на території Верхівської сільської ради, голова сільради - свідок! Один з цих будинків набутий шахрайським способом за рахунок безпорадності родички - тітоньки. Ця тітонька переписала хату на племінницю, яка доглядала її, однак незогляділася, як Реут старший (Анатолій Мілентійович), скориставшись безпорадним її станом (після того, як ця тітонька потрапила у психлікарню), переписав цю хату на себе. Востаннє, коли тітка була при здоровому глузді, була впевнена, що хата дістанеться її племінниці. Про це гуде все село, а також будинок пристарілих, де наразі перебуває одинока тітка. За останній рік жодного провідування з боку Реутів. Хату здають в оренду. Син Андрій- алкоголік, крім того - стукач, відпрацьовує по камерам в міліцянтів - єдиний, хто мешкає в пожДЕПО. Постійний дебош зброду-алкашів напроти помешкання Чевронюка. Донька Ольга з чотирьохрічною дитиною - проживає на Ювілейному, відношення не має до пождепо і ніколи там не проживала. Чотири гуртожитки навколо - свідки. Дитина також ходить в садочок на вул.Вербовій. Однак в ЗМІ фото виселеної без речей чотирьохрічної дитини - на першому плані. Червонюк дає 25 тис. доларів алкашу Андрію, аби той звільнив незаконно зайняте приміщення пожДЕПО, хоча нічого йому не винен. Виконавча служба вже винесла все майно Андрія з пожарки, однак пропозиція Червонюка в силі. Горе-депутати Покальчук енд компані продовжують переконувати Реутів в тому, що 25000 доларів - це мало, тому Реути наразі вимагають 200 000 зелених. Покальчук вже мала розмову з невдоволеними пару сотень працівниками ЛЬонокомбінату 19 листопада 2014 року (на наступний день після звільнення пождепо від речей Андрія Реута ), коли обізвала Червонюка злодієм. Якщо преса не висвітлить обєктивно інформацію з приводу звільнення пождепо від шахраїв Реутів, то гнів льонокомбінатівський скорше відчує на собі.

Поливати брудом людей за їх роботу (журналістів) та ображати людину, яка все життя відпрацювала на льонокомбінаті це пряме замовлення пана Червонюка. Кватрира отримана Реутом на законних підставах, а пан Червонюк хоче розширити своє житло пропонуючи сімї кошти, за які не придбаєш і однокімнатну квартиру. А щодо дітей. Після народження вони автоматично вносяться до будинкової книги і паспорту ніякого не потрібно. Червоненко після двох програних судів на місцевому рівні організував третій з рішенням, яке не вирішило суперечки, а розвязало руки для безчинства.

Хто не в курсі (Сергій Птн, 21/11/2014 - 11:29) пояснюю:
дитина при народженні приписується в будинкову книгу в паспортному столі, а потім по місцю приписки планово обстежується в тій чи іншій поліклініці

Відреагувавши на інформацію, оприлюднену окремими засобами масової інформації про виселення з житлового приміщення по вул. Фабричній, 18 сімʼї, у якій виховується малолітня дитина, та за колективним зверненням громадян прокуратура міста Рівне внесла до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення.
Здійснювати досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 367 КК України за фактом службової недбалості, вчиненої службовими особами державної виконавчої служби, доручено слідчим Рівненського МВ УМВС України в області.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.