Рівненський проект для дітей "Добро на Різдво": пересадка серця та собаки

Рівненський міський Палац дітей та молоді сьогодні, 19 грудня, розпочав традиційний благодійний проект «Добро на Різдво». Проект існує вже третій рік.

Цього року в проекті беруть участь діти двох категорій – троє хворих дітей, яким необхідне дороговартісне лікування, та десятеро дітей, чиї батьки загинули під час АТО на Сході України.

Метою проекту є зібрати кошти на лікування та виконати різдвяні мрії дітей.

Діти мріють про різні подарунки, про планшети, ноутбуки для навчання. Дехто про девайси, пов`язанні з хобі- професійний фотоапарат, екшн-камеру GoPro HERO4. Були й такі, хто мріє не про девайси, а про вірного друга.

Олександра Суліцька

- Дуже сильно хочу собаку. Він стане мені вірним другом, хочу гратися з ним, щоб він мене розважав, підбадьорював коли мені буде сумно. Я готова гуляти та доглядати за ним, робити все щоб йому було комфортно. Я буду дуже його любити. Мама не проти собаки.- розповіла про своє бажання Олександра Суліцька.

Були серед них і діти, які мріють про одне – бути здоровими.


Іван Коврига

- Для кожної дитини, мрія на різдво своєрідна. Хтось мріє про планшет, хтось ноутбук, хтось котика чи песика. Я, на даний момент дуже хворію. Вже рік я борюсь за своє життя. Спочатку я не думав, що все так серйозно, мама мене підготовлювала і не казала відразу всю складність ситуації. Мені потрібна серйозна операція – пересадка серця. Хочу попросити небайдужих людей, щоб вони мені допомогли. Вартість операції - 100 000 доларів. – поділився своєю мрією Коврига Іван.

Маленька Даринка, мріє чути.

Дарина Бобровницька

- Даринка в маленькому віці перехворіла, і втратила слух. Так як і всі дітки, вона хоче гратися і спілкуватися, а для цього їй потрібен процесор. В середині в голові у Даринки знаходиться інплант, а назовні – процесор, це міні-комп`ютер який сприймає зовнішній світ, і передає інформацію Дарині в мозок. Справа в тому, що він як і вся техніка зношується, та потребує заміни, а коштує досить дорого. Самі ми таку річ купити не спроможні. Тому просимо небайдужих людей допомогти нам. Ціна процесору близько 80 000 грн. Країна виробник Австрія. – розповіла мама Даринки, Лариса Володимирівна Бобровницька.

Діткам підготували солодкий стіл, після якого на них очікувало театралізоване дійство, та подарунки від Святого Миколая.

Повний список подарунків:

1. Дарина Бобровницька: потребує заміни старого процесора на новий. Вартість нового становить біля 80 000 грн.

2. Коврига Ваня: потребує імплантації серця. Ціна операції 100 000 доларів.

3. Євчук Іван: потрібна пересадка нирки - 60 000 доларів.

4. Суліцька Олександра (13 років): мрія - собака мопс.

5. Нечипорук Любов (12 років): мрія - ноутбук, Марія (11 років) мрія - планшет.

6. Белкін Олександр (14 років): мрія - відеокамера, Анастасія (12 років): мрія - фотоапарат, Марта (3 роки): мрія - будинок для барбі.

7. Левчук Роман (16 років) та Марія (11 років): мрія - ноутбук.

8. Петренюк Софія (6 років): мрія - собака.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.