Україна-2014 у малюнках рівненського генія Юрія Журавля

Лідер гурту "От вінта", художник, громадський діяч Юрій Журавель у 2014 році став неофіційним головним літописцем мальованої історії нової України. Його малюнки прикрашали білборди по всій країні. Їх показували по всіх телеканалах. Давайте разом спробуємо згадати, яким був рік, що минув. У малюнках Журавля, звісно!

 

"Я з ганьбою жити не буду... куля в лоба..."

"Казочка про трьох поросят. Чи то вже не казочка?"

"Ви знаєте, як називається ця "антитерористична" операція? Бумеранг!"

"У Жиріка знов сказ матки? Може жиріком?

"50-річчя повісті Януша Пшимановського "4 танкісти і собака", по якому у Польщі був знятий однойменний серіал, Московія точно відзначати не буде. Самі розумієте"

"Дещиця міг і ошибицця"

 

"Як там його? Кобздюн? Кобздец? Газмясов? Раз-торгуєв? Два-торгуєв? Чи то сам Валєрік? Забув"

"Ватнік звичайний. Підозрюю, що бувають ще кіловатніки і мегаватніки..."

"Гуманітроянський КОНЬвой"

"Путін виграв у рейтингу найчастіше мальованих мною покидьків. Він як стругачка, що загострює мій олівець і думку. Рейтинг Вована сточується – а олівців у мене безліч"

"Путін дав наказ не підривати його рейтинг вантажем 200. Тому вони лежатимуть в нашій землі. Пронумеровані..."

Ну, от! Просто намалювати, виходить, замало. Я просто зобов'язаний розпочати невеличкий лікнеп з історії. Не думав, що так все запущено. Хоча, можна зрозуміти, чому ми зовсім не знаємо про Оршу. Протягом століть нам втлумачували в голови ватну історію імперської Московії. Будь-якими способами намагались стерти з пам'яті народної славетну Битву, у якій наш народ під проводом Волинського князя князівства Руського і Жемайтійського, Великого Гетьмана Литовського Костянтина Острозького пліч-о-пліч з братами литвинами та поляками вщент розгромили військо московського князя Василя ІІІ. І це була славетна тактична і майстерна перемога над навалою, що майже втричі перевищувала наші об'єднані війська. Пам'ятайте! Ми нащадки шляхетного роду. В жилах кожного з нас тече кров лицарів-переможців. Москва брехала і бреше. Кожного року в Білорусі Крапівенське поле – місце Оршанської битви – переорюють тракторами, щоб білоруські націоналісти не приходили відзначати знаменну дату. Вони роблять все, щоб ми відчували себе бульбашами, хохлами та пшеками.

"Завтра у хуйла днюха, а подарунок вже готовий..."

"Обережно! Натиснувши Like, Ви можете сполохати його, і воно застрелиться завчасно! Хоча..."

"Viktor Gurniak. Почекай! Вітьок! Я ж тобі книжку обіцяв."

"Залізний Правосек"

"Нічого, крім відрази, ця Моль в мене не викликає"

"Даля Грибаускайте"

"Тарзан Габыров? Камаз Дебилов? Размаз Нарывов? Чи все ж таки Лабзан Вседыров?"

"Зі святом! Любі дітки!"

"Сподіваюсь, я помиляюсь..."

 

Юрій Журавель відомий у Рівному, перш за все, у якості лідера та вокаліста украбільного гурту "От вінта". Він – автор слів та музики альбомів гурту "Дригтиндимба", "Дарма я наївся цибулі", "Попереду", "Потом і кров'ю". Крім того, Юрій – активний громадський діяч та ініціатор загальноміських акцій. За його ідеєю у місті відбувається кінофестиваль "Двері", флеш-моб "ЧЖ", "Велодень". У 2012 році Журавель створив громадську організацію "Діти підземелля", яка ініціювала у місті багато проектів. Зокрема, встановлення в місті велопарковок.

Відомий Юрій Журавель як художник та аніматор. Мультиплікаційні кліпи Юрія Журавля: "Не мала баба клопоту – купила порося", "Опля – картопля!" та анімований ремікс "Дарма я наївся цибулі" неодноразово займали призові місця у хіт-парадах провідних музичних каналів України, Росії та Литви. Юрій Журавель – винахідник та засновник музичного стилю "украбілі". Піонер української флеш-кліп анімації. Переможець багатьох рок-фестивалів України, Росії, Польщі та Литви.

Саме малюнки Журавля ілюстрували книгу "Мазепа. Крок до правди" та роман Братів Капранових "Щоденник моєї секретарки".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.