У "Рівнеоблводоканалі" відбувся грандіозний розіграш цінних подарунків. ФОТО

Отримувати подарунки під час новорічних свят для всіх стало хорошим звичаєм. Однак, паралельно з тим,  рівнянам підготували подарунки і у «Рівнеоблводоканалі». За своєчасну оплату комунальних послуг кожен абонент мав шанс виграти планшет, електрочайник, блендер або ж телевізор. Учасниками акції стали більше тисячі рівнян, які сьогодні, 20 січня, затамувавши подих, брали участь у розіграші подарунків. На офіційне нагородження переможців завітала і кореспондент сайту «ВСЕ». Отож, як розігрувалися подарунки та хто став їхнім щасливим власником – читайте далі.

«У вас ще нема новенького планшету – сплатіть борги  та автоматично станьте щасливим учасником акції!», або «Бажаєте отримати новенький телевізор? Сплатіть 500 гривень за воду та ставайте учасником акції», - так звучали анонси акцій від «Рівнеоблводоканалу». Впродовж декількох тижнів рівняни, які своєчасно сплатили рахунки та не мали заборгованості за послуги водопостачання, заповнювали анкети та брали участь у акціях: «Творячи дива» та «В кожну родину з добром у Новорічну  днину». Деталі акцій активно анонсували місцеві ЗМІ, з ними можна було ознайомитися у самому підприємстві, або ж на офіційному сайті «Рівнеоблводоканалу».

Вчора, 20 січня, розпочинаючи із одинадцятої ранку рівняни поспішали до приміщенні абонслужби підприємства, що на вулиці Білякова, 6, аби зайняти вільне місце та не пропустити церемонію розіграшу подарунків. Вже за півгодини зал приміщення був повністю заповнений учасниками акції. Окрім того на церемонії були присутні члени комісії у склад якої входили працівники підприємства та представники місцевих ЗМІ.

Святковий розіграш цінних призів від «Рівнеоблводоканалу» розпочався о дванадцятій годині. Після привітального слова ведучої на монітор вивели повний список усіх учасників акції «У кожну родину з добром у новорічну днину». Комп’ютер наосліп обрав трьох переможців, які отримали у якості подарунку планшети.

Щоразу, коли на екрані з’являлися нові імена, а присутні, затамовувавши подих, мріяли почути своє ім’я. Єдине, що допомогло б виграти – віра у свою фортуну, адже шанси у всіх були однакові. Отож, фортуна посміхнулася наступним учасникам:

1. Рибачук Леонід Борисович

 2. Юра Петро Петрович

 3.Завгородня Зоя Олександрівна

У другому турі визначати переможців допомогла шестирічна квасилівчанка Оля Мартинюк. На церемонію дівчинка приїхала з мамою, татом та із маленькою сестричкою.

Під час розіграшу організатори винесли опломбовану скриньку із картками учасників акції «Творячи дива». Після чого один із учасників допоміг її відкрити чим і розпочався розіграш подарунків.

Першими розігрувалися електрочайники. Що цікаво, при їхньому розіграші, три прибори із п’яти дісталися одному абоненту «Рівнеоблводоканалу». Ось таким чином виглядає список переможців, які виграли чайники:

1. Стьопіна Вікторія Олексіївна

2. Андрухів Євгенія Миколаївна

3. Андрухів Євгенія Миколаївна

4.  Андрухів Євгенія Миколаївна

5   Лаврук Юрій Володимирович

Наступними розігрувалися кухонні блендери. За іронією долі чотири із п’яти блендерів дісталися жінкам, п’ятий – чоловіку.

Отож щасливими власниками кухонних блендерів стали наступні учасники розіграшу:

1. Барицька Алла Володимирівна

2.  Король Марія Яківна

3. Поліщук Наталія Іванівна

4. Самкова Оксана Володимирівна

5. Внук Володимир Юрійович

Мабуть, найбільше учасники хвилювалися, коли настав момент оголошення імені переможця, який отримає найцінніший подарунок – телевізор. Саме цей, багатьма омріяний, приз дістався рівнянці Ірині Рибачок.

Однак, не дивлячись на те, що розіграш закінчився, без подарунків не залишився ніхто. Переможці та усі хто завітав розіграші  отримали фірмові календарі «Рівнеоблводоканалу» на 2015 рік.

Завершилася церемонія привітальним словом директора «Рівнеоблводоканалу» Андрія Карауша. Він привітав усіх переможців та анонсував, що у лютому місяці відбудеться черговий розіграш цінних подарунків за безстроковою Програмою лояльності «Сумлінний платник». А у кінці року стартуватимуть нові акції із новими подарунками.

- Щиро вітаю переможців та нагадую, що подарунки можна отримати в приміщенні абонслужби до 30 січня включно. Не забуваємо також і про те, що наше підприємство проводить щомісячну акцію із розіграшем подарункових сертифікатів ТМ «ДЦ», - розповідає директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. – Такі акції стануть традиційними, адже своєрідне заохочення та активна роз’яснювальна робота  допоможе стабілізувати та удосконалити систему розрахунків і паралельно зменшить кількість боржників. На наступний рік, всі ці акції збережуть свою дію, тому закликаємо всіх своєчасно сплачувати комунальні послуги, адже це не лише зручно, а, як бачимо по сьогоднішньому розіграші – ще і вигідно.

Отож, ще раз вітаємо переможців та нагадаємо, свої подарунки можна отримати у приміщенні абонслужби водоканалу на вул. Білякова, 6 до 30 січня включно. Із собою обов’язково потрібно мати паспорт та копію довідки про ідентифікаційний код.