Погляд вперед або як рівнянам не проґавити вигідну пропозицію

Сайт чесних новин "ВСЕ" продовжує  серію публікацій "ВСЕ про нерухомість". Автором проекту є відомий рівненський ріелтор Ігор Гойда, який має багаторічний досвід у цій сфері та готовий поділись із ним з читачами нашого сайту. Сьогодні Ігор Гойда на конкретному прикладі навчає Вас бачити вигоду у будь-якій справі. 

 

- Вчора знайома розповіла дуже цікаву історію своєї поїздки в Київ на семінар "Amway". Головним гостем заходу був німецький бізнес-тренер Бодо Шефер. У Палаці спорту яблуку ніде було впасти. Кожен приїхав послухати гуру бізнесу та взяти щось собі на замітку. Знайома не стала переказувати, про що був сам тренінг, лише розповіла одну історію, яка мене зачепила.

Перед виступом німецького бізнес-тренера на сцену вийшла Ніна Каряк – дуже відома та успішна бізнес-леді у "Amway". І вона вразила увесь зал своїм уроком, який неможливо забути. Вирішив розповісти цей корисний, на мій погляд, приклад читачам сайту "ВСЕ".

Ніна звернулась до залу з одним запитанням: "Хто погодився б пройти пішки від Борисполя до Києва (це приблизно 40 км) за 10 000 доларів США? Майже всі присутні підняли руки. Людей не лякала відстань. Їх приваблювало те, що вони отримають хороші гроші за це ходіння.

Далі Ніна задала ще одне запитання: "А хто погодився б кожен день їздити з Києва до Одеси (приблизно 500 км) та з Одеси в Київ, при цьому, за кожну поїздку отримувати гонорар в такому розмірі: в один бік - 1 цент, дорога назад коштувала б 2 центи, наступного разу вартість поїздки збільшилась із Києва до Одеси до ціни 4 центи, назад – 8 і так далі? Щоразу проїзні кошти подвоюються. І так потрібно було б їздити місяць."

Після цього прикладу зал затих. Тільки одна дівчина підняла руку. Вийшовши на сцену вона пояснила, що перший варіант із ходьбою до Києва дуже невигідний в порівнянні з поїздками на автомобілі.

Адже в першому випадку ви отримаєте дохід у сумі 10 тисяч доларів одразу. А в другому - 11 мільйонів. Однак лише через місяць. То що ж насправді вигідніше? 

Давайте мислити логічно: якщо їздити в Одесу і назад, то за місяць подорожей на своєму легковому авто не вистачить місця у багажнику на зароблені гроші. Адже на десятий день в неї було б всього 10 доларів США, на двадцятий - вже 10000, а на останній 30-й день всі центи не помістилися б у своє авто, бо це було б вже майже 11 МІЛЬЙОНІВ доларів!!! Чому вона відразу вибрала мандрівки на авто?

А все тому, що доволі добре знає математику. Дівчина не гадала, а порахувала наближену суму, яку заробить, і зрозуміла свою вигоду!

Не вірите – перерахуйте самі.

Ось так і нам не потрібно розмінюватися на швидкі призи. Варто подивитися вперед та мислити масштабно: глибше та ширше.

Зрозуміти свою вигоду, вміти порахувати її та побачити кінцевий результат, - ось ваше головне завдання!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як рівнянам продати квартиру без ріелтора?

Публікація здійснена в рамках проекту "ВСЕ про нерухомість". Автор проекту - Ігор Гойда.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.