ФФУ вирішила: Олексій Хахльов - голова Рівненської обласної федерації футболу

Нещодавно на конференції Рівненської обласної федерації футболу обрали нового голову. Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", ним став Олексій Хахльов. Однак екс-голова РОФФ Михайло Кривко не погоджувався з рішенням конференції. Він подав скаргу до Комітету з етики і чесної гри Федерації футболу України. Днями ФФУ поставило крапку в цьому питанні.

Раніше Михайло Кривко прокоментував ситуацію з обрання нового голови РОФФ інтернет-сайту ERVE.ua так:

– Якщо навіть звітно-виборча конференція відбулася, і всіх обрали, то потрібно надати офіційні протоколи. Виконавчий директор РОФФ запитує мене  про ці документи, за якими відбулася зміна керівництва, але я ж їх не бачив. Нехай керують ті, що прийшли до влади. Скоро побачимо, що з того вийде, – сказав Михайло Кривко.

Однак Комітет із етики і чесної гри Федерації футболу України відхилив скаргу Михайла Кривка. Крапку у конфлікті поставило керівництво Федерації Футболу України. Як стало відомо сайту "ВСЕ", Михайло Кривко та Олексій Хахльов зустрічались із керівництвом Федерації футболу України та досягли компромісу в ситуації, що склалась.

Вже  наступного дня на офіційному сайті ФФУ було повідомлення про те, що головою Рівненської обласної федерації футболу є Олексій Хахльов. Так само й на офіційному сайті Рівненської обласної федерації футболу (на сторінці "Голова РОФФ") також з’явилось ім’я і фото Олексія Хахльова.

– Нам вдалося досягти порозуміння. Рішення позачергової конференції Рівненської обласної федерації футболу є, і далі потрібно приступати до роботи. Її попереду дуже багато:  потрібно відроджувати професійну команду, будувати стадіон та розвивати аматорський, молодіжний і дитячий футбол на Рівненщині. Зараз не час конфліктам і особистим амбіціям. Потрібно закочувати рукави і братись до роботи. І я, як голова федерації, готовий до конструктивного діалогу з усіма, хто вболіває за розвиток футболу в нашій області, – сказав голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

Коментарі

Дочку суркіса !

ще й коментарі видаляють із логічними запитаннями. Ще раз запитую: Про сайт ФФУ - вірю, сам бачив, погоджуюсь - це перемога, а що до другого фото? Тло - це сайт РОФФ, але на сайті РОФФ такої сторінки немає - це що за фотошоп та фальсифікації???

Як і всі ми очікували кривошеєв починає відробляти зарплату. Крім піару Хахльова ніхто нічого не побачить. Сміхота "PR агенція Все"))))

Шо хахльов дочку серкіса трахнув???
Оце новина ))))
Кривошеєв лікує )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.