Рівненський ріелтор: "Заєць в лісі… спорті та бізнесі"

Сайт чесних новин "ВСЕ" продовжує  серію публікацій "ВСЕ про нерухомість". Автором проекту є відомий рівненський ріелтор Ігор Гойда, який має багаторічний досвід у цій сфері та готовий поділитись із ним з читачами нашого сайту. Сьогодні Ігор Гойда на конкретному прикладі навчає Вас бути успішним. 

- Кінець 80-х та початок 90-х в моєму житті асоціюється з закінченням київської середньої школи, вступом у Інститут фізичної культури та заняттям легкою атлетикою. До речі, вона вважається королевою спорту. Я займався бігом на 800 метрів, це всього два кола стадіону. Така дистанція ще називається довгим спринтом. І насправді, щоб добре її пробігти, потрібно мати хорошу витривалість та, звичайно, високу швидкість. Поєднати ці дві якості доволі складно.

Маючи тільки швидкість спринтера, Ви зможете пробігти метрів 300, а потім зупинитися. Чому? Тому що робота м’язів пов'язана з потраплянням до них кисню. В людини, яка не має витривалості, «кисневий голод» починається дуже швидко. Тому ні про які 800 метрів не може йти мови.

Якщо Ви витривалі, бігаєте на одному подиху кроси по 20, а то й 30 км (мій найдовший крос становив якраз 30 кілометрів в Чолпон-Аті, що в Киргизстані; це високогір'я - 2200 метрів над рівнем моря, і саме там ми готувались до першості СРСР), а стометрівку не долаєте й за 11 секунд, то в бігу на середні дистанції нема чого робити.

Як же спортсменам вдається швидко пробігти дистанцію майже в кілометр?

На допомогу приходять «зайці»!

 Щоб досягти в будь-якій біговій дисципліні високого результату, потрібно, щоб на кожному відрізку дистанції були спортсмени, які задаватимуть ритм для лідера. Дуже часто, коли на змаганнях має бути встановлений світовий рекорд, організатори підбирають учасників, які будуть виводити лідера на встановлення світового рекорду. Саме такі бігуни і називаються "зайцями". При чому, вони також сильні спортсмени. Іноді навіть чемпіони світу. Чим довша дистанція, тим більше потрібно "зайців". Скажімо, на моїх 800 метрів їх може бути один чи два. При чому, пробігши свою встановлену відстань, вони сходять з дистанції. Їх місія – розігнати рекордсмена на певну швидкість та підтримувати її.

На встановлення рекорду світу на 800 метрів використовувався лише один "заєць". Він пробіг всього 400 метрів в потрібному (дуже швидкому) темпі. І зійшов. А лідер побіг далі до світового рекорду.

На 5000 метрів "зайців" може бути навіть п'ять. Кожен має провести лідера по одному кілометру. І знову рекорд!

Перед виконанням нормативу кандидата в майстри спорту я мав серйозні тренування - пробіг три рази по 400 метрів в повну силу з дуже коротким (одна хвилина) відпочинком. Так ось, кожен раз перші 200 метрів мене вів "заєць", якого звали Толик. Останній раз був дуже важким. Толик навіть не добіг свої 200 метрів. Але тренування було виконане.

Через 4 дні на старті змагань я був впевнений, що покажу гарний результат на першості міста Київ. Він становив 1 хвилину 54 секунди. Я став кандидатом в майстри спорту. 

Після змагань я віддячив Толику за активну участь у тому тренуванні. На цих же змаганнях він виконав норматив другого дорослого розряду. Свій особистий рекорд Толик також побив. Ми були вигідні один одному.

На великих міжнародних змаганнях спортсмени-лідери, встановивши світовий рекорд, обов'язково частину гонорару віддають "зайцю" чи "зайцям". При чому, це не подачка, а плата за якісну роботу. 

В нашому бізнесі також є "зайці", ті, хто задає темп, потрібний для максимального результату. Одні можуть привести клієнта, інші - довести його до вибору нерухомості, а лідер проведе переговори та закінчить угоду. В результаті в виграші всі! 

Чи зміг би я самостійно виконати таке складне та виснажливе тренування? Думаю, що ні. Хіба може суперфорвард самотужки забивати голи чи шайби? Ні. Є ті, хто стріляє, є ті, хто наводить, а ще є ті, хто підносить снаряди і вчить теорії "стрільби". 

Всі ролі вже роздані. Сценарій написано та відрежисовано. Виставлено звук, налаштовано світло,  підібрана музика, та ще є багато закулісних ролей без яких вистава не буде мати успіху. Результат успіху - це овації глядачів з вигуками "браво". 

У нашій роботі, на мою думку, головним критерієм успішності ріелтора, так само, як і будь-якої іншої професії, є кількість отриманих рекомендацій від Клієнтів. Чим більше Вас рекомендують, тим міцнішим, прибутковішим та стабільнішим буде Ваш бізнес.

З повагою Ігор Гойда, ріелтор

Більше інформації можна дізнатися на сайті Агенства нерухомості "Гід Ріелті".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як рівнянам продати квартиру без ріелтора?

Погляд вперед або як рівнянам не проґавити вигідну пропозицію

Публікація здійснена в рамках проекту "ВСЕ про нерухомість". Автор проекту - Ігор Гойда.

 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Дякую Вам, Наташа! Я та моя Команда і Вам бажаємо завжди бути на висоті! Ми отримуємо тільки те, чого ми хочемо. Якщо в нас чогось немає - винити потрібно тільки себе. Бажаємо всім мати те, чого ви дійсно хочете!

Ігоре, Ви все робите правильно. Успіхів і натхнення!

Відповідь на коментар більше схожий на статтю про нерухомість і про ріелторський бізнес ніж сама стаття,будемо рахувати ,що то був просто ліричний відступ))

Про час в великому спорті я завжди згадую з радісттю. Ніякої ностальгії. Про все, що було вчора жаліти не можна. Вчорашній день ніхто з нас не змінить. Але спорт дав мені багато відповідей на сьогоденні запитання. В тому числі і як будувати свій бізнес. За якими принципами.
Про ринок нерухомості. Він сьогодні перманентний (дуже змінний). Продавці виставляють ціни, які вони просто почули від знайомих чи прочитали в рекламних оголошеннях. Чомусь кінцева ціна продажу суттєво відрізняється від початкової. Як я вже писав, що ціноутворення це найголовніше питання сьогодні для продавця. Не провівши ряд аналітичних заходів для встановлення початкової ціни власник зробить подарунок для тих, хто продає схожу квартиру. Щоб цього не сталося - зверніться до експертів , які мають практику та хороші письмові відгуки від клієнтів. Не нехтуйте послугами ріелтора. Ну не всі вони погані. Не всі вони-дармоїди і прохіндеї.
Для покупця сьогодні набагато легше. Він сьогодні диктує моду. Але і покупці теж замовляють нашу послугу. Хороший ріелтор - це хороший і переговорник. Від вміння правильно провести переговори з власником залежить і кінцева ціна вибранної квартири.
Запитань насправді дуже багато. І не завжди клієнт сам в змозі на них відповісти. Якщо в кого є запитання - будьласка, відповім.

Якщо уважно перечитати -складається враження,що це стаття про особисті спортивні досягнення чи ностальгію за ними.Та аж ніяк не про ринок нерухомості.

Це стаття про те, як тримати темп у такому специфічному бізнесі, як продаж нерухомості. Читайте уважніше) А не подобається - не читайте

Це стаття про те, як тримати темп у такому специфічному бізнесі, як продаж нерухомості. Читайте уважніше) А не подобається - не читайте.

Вибачте,це стаття про біг чи про нерухомість?

Дякую Ірина. Ви знаєте, за майже вісім років, яки я присв'ятив цій цікавій справі, зібрано стільки цікавих історій, яки можна розповісти. Кожна проведена мною угода - це сторінка життя клієнта. В моїй книзі угод таких сторінок вже є понад дві сотні. До двух сотень рахував, а потім перестав. Тепер в книгу додаються сторінки моєї Команди, яка тільки на стадії становлення. Все тільки починається. Тільки зараз прописуються та встановлюються стандарти за якими має працювати ріелтор в Компанії, а Компанія звичайно має бути в Ріелторі. Ще раз дякую.

А мені подобається. Автор - молодець. Він справді любить свою роботу і йому є що розказати.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.