Рівняни обрали "Жінку мрії". ФОТО

До 8 березня салон краси "Батерфляй" підготував чарівним рівнянкам приємний подарунок - можливість взяти участь у конкурсі "Жінка мрії", який впродовж двох тижнів тривав на сайті "ВСЕ", і отримати призи від закладу. За це звання змагались 74 учасниці, які надіслали свої найкращі фотографії, а читачі сайту обрали ту жінку, яка, на їхній погляд, є "Жінкою мрії". Отож напередодні Міжнародного жіночого дня відбулось вручення призів переможницям.

Якою вона є, Жінка мрії? Відповідь на це запитання знають читачі сайту "ВСЕ", адже саме вони і вирішили, кому бути переможцем у конкурсі.

6 березня о 12 годині всі учасниці конкурсу "Жінка мрії" поспішали на нагородження у салон краси "Батерфляй".

- Дорогі наші учасниці, у цьому конкурсі ви всі переможниці. Адже кожна з вас гідна носити звання "Жінка мрії". На сайті голосували читачі, і саме вони обрали переможцниць конкурсу, - розповіла власниця салону краси "Батерфляй" Марія.

Впродовж тижня рівняни голосували та підтримували учасниць. Саме час підбити підсумок фотоконкурсу.

Третє місце зайняла Вікторія Котяй, учасниця під номером 67. Рівнянка отримала сертифікат від салону краси "Батерфляй" на 100 гривень.

- Дякую організаторам за такий чудовий конкурс.Мені дуже приємно стати однією із переможниць. Сподіваємось, що ініціатори акції й надалі проводитимуть такі заходи. Дуже вдячна за чудовий подарунок, - зазначила Вікторія Котяй.

Друге місце посіла учасниця під номером 65 Ірина Бучинська. Салон краси "Батерфляй" подарував сертифікат на суму 200 гривень.

- Дякую за дуже цікавий конкурс. Всі дівчата красиві і достойні перемоги. Вітаю всіх з наступаючим святом 8 Березня, - привітала всіх Ірина Бучинська.

І нарешті "Жінкою мрії", на думку читачів сайту "ВСЕ", стала Ірина Савчук, яка змагалась під номером 25. Вона отримала головний приз - сертифікат на суму 300 гривень від салону краси "Батерфляй".

- Це  велика несподіванка і справді приємний подарунок напередодні 8 березня. У моєму розумінні "Жінка мрії" - це гарна дружина, любляча матір і жінка, яка, в першу чергу, є мудрою. Я всім вдячна за підтримку, особливо  своєму чоловіку, адже незалежно від того, перемогла я чи ні, для нього я була і буду завжди Жінкою Мрії. Усім любові! - поділилася своїми враженнями Ірина Савчук.

Крім того, на цьому приємні подарунки від улюбленого салону не закінчились. Організатори конкурсу обрали трьох переможниць, чиї фото стали втіленням жіночності і краси, і подарували засоби для догляду за волоссям.

- Ми також вирішили обрати ті фотографії, які, на нашу думку, були дуже гарними. Для мене "Жінка мрії" повинна бути, з одного боку, ніжною і романтичною, з іншого - впевненою у собі і ефектною. Тому ми разом із колективом хочемо подарувати засоби для догляду для волосся ще трьом учасницям, - говорить Марія.

Отож титул "Жінка мрії" від салону отримали : Аліна Кравчук, учасниця під номером 11.

- Ось так сонячно і гарно розпочався мій суботній ранок. У Рівному проходив фотоконкурс від сайту "ВСЕ.Сайт чесних новин " та салону краси" Батерфляй" під назвою " Жінка мрії". Моя мамуля вирішила зробити сюрприз і відправила моє фото на конкурс❤. Результатом цього дійства стали мої круглі очі, коли мені зателефонувала журналіст Оля і повідомила, що я є переможницею у номінації "Жінка мрії. Вибір салону краси". У мене купа позитивних емоцій і вдячних слів усім, хто голосував (адже я навіть не знала про свою участь), та організаторам за гарні та корисні подарунки. Дякую вам за маленьке свято для жінок, а особливо моїй мамі. Ти вмієш мене дивуват, - поділилась враженнями Аліна.

Також засіб для догляду за волоссям отримала Оксана Шостак:

- Мені дуже приємно було отримати подарунок. Дуже неочікувано. Дякую сайту "ВСЕ" за гарний конкурс і салону краси "Батерфляй" за цінні подарунки, - сказала Оксана Шостак.

Учасниця під номером 51 Анна Кравчук також отримала подарунок, її світлину обрали організатори. 

Учасниці конкурсу обмінювалися щирими побажаннями зі святом 8 березня та насолоджувалися гарною атмосферою закладу "Батерфляй" і приємними подарунками.

Також всі учасниці фотоконкурсу отримали знижку на послуги у розмірі 10%. Адже напередодні 8 березня кожна жінка прагне виглядати бездоганно.

Переможниці "Жінка мрії. Вибір салону" Оксана Шостак, Аліна Кравчук, Анна Кравчук

Учасниці конкурсу Наталія Терновець, Юлія Сенянська, Альона Шеремета

Салон краси "Батерфляй" - місце, де надають якісні перукарські та косметичні послуги. Саме тут спеціалісти дбайливо ставляться до кожного клієнта та створюють гарний настрій. Невипадково "Батерфляй" називають місцем позитивних емоцій, адже, зайшовши сюди, Вам завжди запропонують філіжанку кави або чашечку чаю. Відвідавши цей заклад, Ви відчуєте приємну атмосферу та неодмінно захочете сюди повернутись.

Сайт "ВСЕ" дякує організатору конкурсу салону краси "Батерфляй" за співпрацю та всім учасницям, які надіслали свої фотографії і взяли участь у конкурсі. Любі жінки, ще раз вітаємо Вас із 8 березня. Не забувайте, що Жінка мрії - це кожна з вас! Кохайте і будьте коханими!!!

на правах реклами