У Рівному пропонують "кінчать бухать" і "купити футбольний клуб"

У Рівному з’явилася соціальна реклама з дивними гаслами. Так, на одному з рекламних щитів розміщено заклик "Кінчай бухать та курить!", а на іншому пропонують купити футбольний клуб. Жодних додаткових відомостей, окрім напису "соціальна реклама", на біл-бордах немає. Щоправда, один із рекламних щитів наштовхує на думку, що дивна соціальна реклама має стосунок до Рівненського футбольного клубу "Верес". На ній розмішено напис "Ми пройшли київське "Динамо". А саме команда "Верес" ще у 90-их роках минулого століття "вибила" столичних "динамівців" із кубку України.

Як зізнався журналісту сайту "ВСЕ" виконавчий директор РФК "Верес" Євген Донцов, рекламна кампанія й справді ініційована футбольним клубом.

– Так, це наша робота. В такий спосіб ми хочемо привернути увагу людей, небайдужих до спорту, й тих, хто просто живе у Рівному та в області. Хочемо, щоб люди задумались над простою річчю: Рівненщина вже дероків не має свого професійного футбольного клубу. Багато хто плачеться, що немає грошей, не допомагає влада, бізнесмени не вкладають гроші. А насправді все в наших руках. Хочемо футбольний клуб? Можемо його зробити самі. Просто треба повірити в себе і в ідею. Зрештою, люди мільярди гривень прокурюють і пропивають. І це тільки на Рівненщині. Десятини від цих грошей вистачить на повноцінну команду, – говорить виконавчий директор Рівненського футбольного клубу "Верес" Євген Донцов.

 Викликає найбільше питань та інтригує напис на рекламних щитах "У Рівному буде "Барселона". Як розповів Євген Донцов, головна ідея полягає в тому, щоб створити футбольний клуб, який належав би самим уболівальникам і не був підконтрольний владі чи олігархам. Саме за таким принципом побудований відомий футбольний клуб "Барселона". Однак Донцов відмовився розкривати секрети облаштування РФК "Верес".

– Дайте ще день-два і ви все дізнаєтесь. Зараз на завершальній стадії допрацювання всіх нюансів та схеми контролю членами клубу фінансів та діяльності команди. В цьому нам допомагає "Острозька академія" і фахівці одного з потужних банків. Всі деталі - після остаточних домовленостей та завершення роботи. День-два, і все буде відомо,  сказав Євген Донцов.

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", нещодавно РФК "Верес" отримав юридичну реєстрацію та звернувся до міської влади з проханням посприяти в розміщенні соціальної реклами.

Ключові слова: 

Коментарі

)))) Смішно! Та Гидко! Хто зрозумів. Лоховский піар від ...? Білими нітками - шито! Типу того. Я - Хох - отель. Я такий - великий! Хто проти футболу - Вереса? Хто? Смішно!))) Та грош ціна - цьому праплаченному журналюге! За що працюеш? Відомо. За грошики! А ти спитав? Звідки кошти? На Отель? Бла- бла- бла!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.