Рівнянам пропонують придумати "google про нерухомість" і отримати 500 гривень

Ми продовжуємо серію публікацій "ВСЕ про нерухомість". Автором проекту є відомий рівненський ріелтор Ігор Гойда. Він має багаторічний досвід у цій сфері та готовий поділитися ним із читачами сайту.

 

 

 

 

Мені самому не подобається, коли хтось щось нав’язує. Те, що цікаве комусь, не обов'язково має бути потрібно мені. Мені телефонують та запитують: будете купувати вже чи Вам передзвонити? При тому, що я відповідаю, що сам передзвоню – все одно знову телефонують. Можливо, думають, що я загубив їх номер телефону? Чи переживають, що «дотисне» хтось інший? А мені потрібно просто розібратись, зважити, наскільки це мені потрібно, прийняти рішення. Я хочу сам натиснути на кнопку "замовлення" своєю рукою та без тиску.

Тому пропоную Вам познайомитись із нашим сервісом, випробувати, зробити зауваження та вирішити, потрібно це чи ні. І все. Ще хочу запропонувати 500 гривень тому, хто… Трохи нижче напишу і про це!

Google, bingo, rambler, yandex, yahoo, mail.ru, liveinternet… Це назви інтернет-пошуковикив, які створили люди. Також вони дали їм назви, за допомогою яких ми можемо знайти будь-яку інформацію про те, що нас цікавить. Ось, скажімо, Ви знаєте, чому google має таку назву? Я теж не знав. А тепер знаю завдяки… гуглу. Отже, google - це цифра 10 в 10-му ступені. Так просто!

І ніхто не каже, що це нісенітниця, непотрібні, маячня. Ні. Ми просто користуємося цими чудовими сервісами. Дуже рідко не отримуємо відповіді на свої запитання. Вони, пошуковики, знають все! Звідки? Раніше я не ставив собі такого запитання, але з часом цікавість перемогла. Тепер я знаю, що за допомогою людей, які розповідають про ті чи інші новини, послуги, продукти та товари, вся інформація збирається, розсортировується та вноситься до мегапам’яті. Ось звідки такий «розум» у пошуковиків. Від людей.

За рахунок чого виживають ці сервіси? Відповідь дуже проста – за рахунок реклами. В інтернеті взагалі будь-який дохід із сайту приносить реклама чи то товару, чи то послуги. Якщо Ви хочете, щоб про Вас дізнались, створіть рекламу та розмістіть її на інтернет-майданчику, де є велика кількість відвідувачів. Щоб її побачило якомога більше людей, а потім і купили Ваш товар максимально швидко та дорого, потрібно заплатити. Якщо ні перше, ні друге не потрібно – все безкоштовно! Тобто, сервіси з пошуку існують завдяки тим, хто хоче та має змогу платити за те, щоб «не стояти в черзі». Ймовірність знайти покупця, якому ще нічого не пропонували конкуренти, набагато менша тоді, коли ми не розраховуємо на грошові витрати на пошук.

Сьогодні покупець знає, що він в ціні. Але щоб знайти необхідне, потрібно знати хоча б, де шукати? Де шукати інформацію про ті чи інші речі, ми знаємо, – google дасть посилання на матеріали. Нам залишиться лише відкрити сторінку, яку порадить пошуковик. Запропонує він і щось купити. Вибір має бути завжди.

Ми пропонуємо шукати та виставляти на позиціонування свою нерухомість на віджеті, який поки що в тестовому режимі розміщений на нашому сайті. Плануємо далі розвивати його як окремий ресурс. Якщо Ви дочитали до цього місця, я думаю, що дочитаєте й до того, де буде пропозиція для Вас. Бо нам потрібна допомога. За гроші, звичайно. Отже, про наш сервіс – віджет-пошуковик нерухомості на карті міста Рівне, та околиць. Він може працювати і по всій Україні.

Сам пошуковик доволі простий в користуванні. Незабаром запишемо відео-інструкцію. Поки що на словах:

1. Спершу, для більшої зручності, потрібно в правому верхньому кутику натиснути на чорну рамку-розширювач. Карта розгортається на увесь екран Вашого комп’ютера.

2. Виберіть у фільтрі-меню потрібне Вам місто чи селище.

 3. Далі обираємо район (наприклад, в місті Рівне – автовокзал чи центр)

 4. Потім можемо вибрати тип (квартира, будинок…) та матеріал будівництва. Якщо Вам не потрібні «панельки», тоді навіщо на них звертати увагу?

 5. Ціна, кімнати, поверх, площа – чим більше кількісних параметрів вкажете, тим ближче дістанетеся до того, що Вам потрібно.

6. Ну і, звичайно, вкінці потрібно натиснути на червону кнопку – «показати».

7. На карті будуть відображені будинки з номерами. Натиснувши на вибраний об'єкт, з'явиться короткий опис. На відміну від інших сайтів, у нас Ви зможете побачити, на якій відстані від центру міста Ви можете відзначити своє новосілля!

8. Натиснувши «детальніше», перейдете на опис (саме рекламне оголошення), фото (якщо вони є) та пропозицію залишити свої побажання щодо кращої ціни чи інше. Також можете залишити свої контактні дані. Ніхто не збирається Вам надсилати спамові листи чи телефонувати та запитувати, як справи. Ваш час, як і наш, ніколи не можна буде повернути назад. А всім, я впевнений, що хотілося б.

Звичайно, є ще багато питань, які ми обов'язково вирішимо. Ось одним із перших є назва. Здається, придумати її дуже легко. Ми так не вважаємо. За кращу назву віджета я заплачу 500 гривень.

Запропонуйте, будемо вдячні!

Більше інформації на сайті Гід Ріелті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як рівнянам продати квартиру без ріелтора?

Рівненський ріелтор Ігор Гойда про двокімнатні квартири

Поради рівненського ріелтора: пошук квартири через інтернет

Погляд вперед, або як рівнянам не проґавити вигідну пропозицію

Рівненський ріелтор розповів, якими бувають трикімнатні квартири

Публікація здійснена в рамках проекту "ВСЕ про нерухомість". Автор проекту - Ігор Гойда.

Коментарі

Дякую. Всі варіанти хороші. Але перший, як на мене, самий кращий з чотирьох.

Duehouse-що в перекладі "гідний дім".
Flatsite-сайт квартир.
Flatgid
Findrooms

Віталій, а як доречі перекладається слово findhouse?

Звичайно, що після 1

Я думаю, Вова, що , правда я так і не здогадався, Nebo це пан чи пані, читачам буде також цікаво почути те, що особою N було не досказано. Саме 100 нулів було написано на чеку, який засновники google отримали від першого інвестора.
Ваша та мої помилки це такі дрібниці та дурниці в порівнянні з прагненнями тих, хто нічого не вміє зробити такого, що не роблять інші, та що буде корисно для користувачів чи споживачів. Буває так, що вони тим і займаються, щоб знайти помилки в чомусь хорошому, перетворити це в пагане, а потім преподнести під своїм іменем як свою геніальну річ))) Мені також смішно чути і бачити таких людей. Часто в них з фінансаме все дуже і дуже добре.

а від механічних помилок ніхто не застрахований, ось і я помилився в слові ріелтор, сподіваюсь ви не будете мене ображати за це)))

Шановний Nebo, я розумію ваше прагнення вразити нас розумом, але ж не своїм, і це смішно. Не бажаєте брати участь - не беріть, я так підозрюю, шановний рілтор нічого не втратить без вашої участі, бо ваші варіанти будуть такі ж недолугі, як і ваші спроби поставити себе вище туалетнного паперу ))

Дякую, Віктор! Мені сподобався варіант my-gid

Дякую Вам за виправлення моїх механічних помилок. Цю інформацію я прочитав там само де і Ви. Тільки не правильно написав. А Ваші підозри... Ми бачимо тільки те, що хочемо бачити. Я бачу в Вашому коментарі хороший посил: бути уважним . А до написання на сервісі будемо залучати людей (наприклад вчителів української та російської мови, яким не буде зайвим додатковий заробіток. Нажаль я пишу не завжди грамотно.

Насправді, нема такої цифри як Google. Є Googol (Гугол), і це не 10 в 10-му степені, а таки в 100-му.
Прочитавши таку неграмотність автора, відпала охота придумувати назви. Я так підозрюю, сервіс буде такий же недолугий, як і стаття.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.