Рівненським футбольним клубом "Верес" зацікавилась англійська компанія "UMBRO"

Рівненським футбольним клубом "Верес" зацікавився всесвітньо відомий виробник спортивного одягу та товарів - британська компанія "UMBRO". Про це стало відомо журналісту сайту "ВСЕ" від виконавчого директора ФК "Верес" Євгена Донцова.

 

Як розповів один із керівників рівненського футбольного клубу, із ним зв’язались представники "UMBRO" в Україні.

– До мене зателефонував представник компанії дистрибьютора "UMBRO" і розповів, що їх зацікавив наш футбольний клуб і вони готові обговорити можливість співпраці, – говорить виконавчий директор Рівненського футбольного клубу "Верес" Євген Донцов. – Ми надіслали кілька варіантів ескізів форми, яку хотіли б мати, і домовилися з представниками компанії пізніше зустрітись, щоб обговорити можливість співпраці вже в нинішньому футбольному сезоні.

Як повідомили в українському представництві компанії "UMBRO", їх зацікавив проект і формат відродження футбольного клубу "Верес". 

– В Україні наша компанія співпрацює  з футбольними командами прем’єр-ліги, першої ліги, з аматорськими командами. Нас зацікавив проект футбольного клубу "Верес". Ми готові розглянути варіанти співпраці компанії "UMBRO" з командою "Верес", – розповідає керівник напряму компанії дистрибьютора "UMBRO" в Україні Віталій Кокота. – Ми зв’язались із представниками клубу і домовились наступного тижня зустрітись та обговорити можливість співпраці. Ми вже отримали від команди "Верес" кілька варіантів ескізів форми. І після вихідних приїдемо до Рівного зі своїми пропозиціями.

У формі компанії "UMBRO" виступають багато відомих футбольних клубів і національних збірних

Нагадаємо, що британська компанія "UMBRO" є одним зі світових лідерів виробництва спорттоварів. І активно підтримує та співпрацює з командами, а також футбольними клубами. Наприклад, саме у формі від "UMBRO" виступають національні збірні з футболу Швеції, Англії, Ірландії, Норвегії та Азербайджану.

Сподіваємось, відроджений рівненський "Верес" теж вийде на поле у формі всесвітньо відомого спортивного бренду.

Коментарі

Договір с Умбро ! Скан! Договору? Для Вереса? Та всі деталі? Договору? Пісакі - від слова пісят.. ! Pis! Який сайт - такі і пісакі. Просто -пісакі! бачимо що школу журналістики проходили в підвалах з картоплею! жах! Та сором!

Форма умбро дійсно за якістю дуже гарна! Ми хоча і граємо на рівні аматорів але форма тримається вже два роки, купляли в києві. Якщо наш Верес буде одягнутий в Умбро це буде круть! )) Це не тільки круть ! Це революция! Для Вереса! ОЙ! Цеж надо - хворму пошиють? Ми ж - заграемо? Слава хохльову! Дякуемо - папа! Таке зробив! хворму))) Це да! Прорив! Будемо молитися на вас! У швуйцарії! Кожен день! В караоке.

Вдягнути форму такої якості це супер! Адже це показник професіоналізму керівництва команди. Це явний бред та ясно хто написав ці строки. Так на сайте Все - все так робиться. Хвала хоху... Тількі - доундеб. В цей коммент повірить. А що Рівняни - ? Ви їх рівняєте до масси- ослів???

Вдягнути форму такої якості це супер! Що отримає натомість виробник - це вже справа менеджменту та перемовин. Зможе Донцов і Ко переконати бренд в значущості створення команди Верес народним методом - отримає Верес не лише форму, а й спонсора (на екіпіровку). Для мене, це стане серйозним показником долучитись до команди вболівальників офіційно. Адже це показник професіоналізму керівництва команди.

Якщо клуб відроджують за підтримки місцевих мешканців, то може і форму брати у місцевих виробників.Гадаю, що Рівненський Льонокомбінат міг би вирішити проблему з формою для нашого клубу. І гроші залишались би на Рівненщині.

Добре є !

О це рівень!!!

Форма умбро дійсно за якістю дуже гарна! Ми хоча і граємо на рівні аматорів але форма тримається вже два роки, купляли в києві. Якщо наш Верес буде одягнутий в Умбро це буде круть! ))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.