У Рівному мешканці мікрорайону протестують проти будівництва "регіоналів"

У Рівному мешканці мікрорайону міста обурені бажанням "регіоналів" побудувати багатоквартиний будинок на мелькій земельній ділянці прамо в них у дворі. Про це у Facebook пише журналіст Юрій Дюг:

- Про реконструкцію водонапірної башти на Соборній, яка невдовзі може "обрости" квартирами, які прибудують просто до неї. Такий проект чотириповерхового будинку на території у 440 м.кв. розробляє фірма "МБЛ Компані". На першому поверсі будуть магазини, а на трьох вищих — 9 квартир. Минулої середи ескізи обговорювали на архітектурно-будівельній раді міста
А тепер подивимось де ж ці родичі Сороки хочуть будувати магазини. Чи влізе сюди парковки, підїзди і все інше. І скільки зелених насаджень доведеться протизаконно знищити заради цього. Бо огороджена ділянка там дуже маленька. Вписати туди будинок можна тільки, якщо ви в Шанхаї і хочете жити на голові одне в одного. Почнемо з того, що одразу ж за баштою там, нещодавно спорудили паркан, а ще обгородили частину площі перед монастирем, щоб люди не могли паркуватися. А до слова паркуватися там охочих багато, особливо в свята. Бо люди приїжджають до церкви. Автівками все заставляють скрізь. А нова будівля зробить з цього п’ятачка місцину гірше, ніж Шанхай. Тим паче гарантій, що забудовник не захопить територію громади жодних.

Друзі, запам’ятайте слова Микола Сорока і чесне підприємництво – несумісні речі. Бо всі статки цього екс-голови Рівненської ОДА, регіонала і друга Януковича та колишнього почесного ректора НУВГП навряд чи мають щось спільне з законністю. Адже людина все життя працювала на державній службі на на служила собі на готелі, бізнеса і фірми. Тому «хай собі будуть чесні підприємці» зразу забули. 

Допрацьований проект будинку імені Сороки
Подивіться на фото, як монастир Московського Патріархату невимушено в дворах будинків побудував цілий будинок. Триповерховий. І мешканців району ніхто не питав. До слова на останній сесії, депутати Рівнеради віддали землю під цією будівлею московському патріархату. А що, вони ж там не живуть. 
Тому вгадайте з одного разу чи будуть захоплювати нову землю родичі і друзі регіонала? А знаючи Сороку – точно знаю – буде захоплювати, бо інакше до тієї забудови не підійти і не під’їхати. І що, що машини, будівельні крани будуть давити дітей, яким нема де гратися. Бо направду в цьому дворі, як і в сусідніх немає жодного дитячого майданчика. 

Загальна панорама. Як сюди впихнути багатоповерховий будинок, ділянка 20 на 50 метрів.

Півроку тому паркану тут не було.

Башту майже впритул підпирає паркан іншої будівлі.

Тісний пятачок перед монастирем.

Монастр Московського патріархату врямо в дворах будинків побудував собі триповерховий будинок.

Чудова інфраструктура... дорога латана перелатана.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Та кому ті кваартири мають бути,хто дав землю?З того і спрос.Я думаю варто в мера попитати.

то ти,Сірожа Ходаковський?:))про яке ти міровозрєніє і багатство кукарікаєш?:))нічого тебе життя не вчить:((тобі череп молотком ламають,а ти все про бахатства і дєньхі:))і,як теє багатство і дєньхі зароблені??в найчесніший спосіб?:))така,вона жидівська порода..

Бруд, образи це не вирішення питання. Місто велике і забудова 100% ділянки це абсурд. Візьміть за приклад реноме жк спектрум-це приклад коли виграє і місто і бізнес! А аргументи моя ділянка і роблю що хочу вже не актуальна. вірю що люди це доведуть, а порядок буде якщо мер буде персонально відповідати за перетворення міста в незрозуміло що

В этой статье есть только зависть бедных людей которые умрут бедными и не понимают что такое деньги и для чего они нужны. Не воспитывайте своих детей, тогда есть надежда что хотя бы они будут умнее и смогут что-то поменять, т.к. вы со своим мировозрением если сможете что-то сделать, то от этого будет только хуже. А вообще больше занимайтесь самообразованием и возможно и у вас появится шанс

Дядько IP 77.123.32.57! У вас через зад народився вислів- "полісько-руський акцент". Прохвесор! Не паплюжте поліський діалект! Він зберігся с часів Київької Русі і його берегти треба і милуватись ним. А якщо вас пече оборудка пана Сороки-наваляйте йому купу з свого заду біля входу в його дім в Царському селі...На більше ви не спроможні

Що,обломом бабла запахло?Такий кусок з рота виривають(майже проковтнули,а стає поперек горла).У нас "цивілізовані" тільки "ригоаннали" з полісько-руським акцентом,а всі інші-бидло.

відношення до сорокиного кубла відсутнє а жополизством і заздрістю хтось другий і це наявно займається!
говорииться про те що а якби хтось другий це робив би а не з наголосом регіонал, то все було б хіп хоп.

"Тепер офіційним замовником проекту значиться п. С. Ходаковський"-це той жидок,який є прєдсєдатєлєм "Рога і копита",яке і "Європу" на Набережній для молдаван збудувало,а потім від них же,"вдячних" по голові молотком отримав?:)))Тепер його в сорочине кубло прийняли???

де сорока і його кубло-а де цивілізація?:))ги-ги-ги:))

Стаття правильна.А жополизів і родичів у Сороки завжди хватало.Особливо з Рокитнянського району.Там в район землі їм мало.Там нагадили тепер треба ще нагадить в "городі".А "городскі" хай знають.Ми щуряче кодло,тому нас багато.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.