Елітна клоака: влада Рівного не знає, хто в дорогому житловому районі зливає каналізацію в річку

Коли є гроші, можна все. Навіть до ворожки бігати не треба, щоб затуманити очі армії міських чиновників і спокійно зливати каналізаційні стоки у водойму. В гідропарку нечистоти потрапляють у річку через новенькі пластикові труби, а міська влада лише розводить руками. Кажуть, що розкопувати не будуть, бо ймовірні власники їх можуть потім покарати. Втім, чи законні труби - вся комунальна галузь міста нічого не знає.  Чиновники вдають, що все це бачать вперше. 

 

Майже рік тому студенти НУВГП, прочищаючи Устю, помітили багато труб, направлених в річку. Це занепокоїло громадських активістів, тому вони вирішили дізнатись, що ж туди виливають. 

Вони запросили представників "Рівнеоблводоканалу" подивитись на одну із труб, із якої надходить найбільше зливів, та дізнатись, хто і навіщо її туди проклав.

Активісти підозрюють, що це стоки від елітних будинків, які розташовані в декількох метрах від водойми.

- Нас непокоїть те, що в річку виливається невідома рідина. До того ж ця труба захована так, що її відшукати непросто. Ми хочемо дізнатись, хто і що виливає в річку. І якщо це відбувається незаконно, то щоб винних покарали, а дану трубу ліквідували. Нам здається, що вона може бути прокладена від приватних будинків, що знаходяться зовсім поряд, - розповів ініціатор проекту "Зелена стежка" Юрій Ойцюсь.

Представник "Рівнеоблводоканалу"  запевнив, що дана труба точно не належить їх підприємству. Також він пояснив, що є норми ГДК, і якщо їх дотримуватись та виготовити документацію,то тоді злив у річку дозволений.  Щоб з'ясувати, чи є дозвільні документи на конкретну трубу, потрібно знайти місце, звідки вона прокладена.

Ситуацію прокоментував заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький:

- Наразі цією трубою займається комісія з надзвичайних ситуацій. Якщо виявиться, що цю мережу проклали незаконно, то на її власників чекає адміністративне стягнення до півтори тисячі гривень та ліквідація труби

Директор РОВКПВКГ “Рівнеоблводоканал”  Андрій Карауш запевнив, що ця труба на балансі підприємства не перебуває.

- У річку Устя "Рівнеоблводоканал" має сім витоків, проте, всі вони сухі та не використовуються. За якісь інші зливи ми відповідати не можемо. Труба, з якої витікає незрозуміла рідина, на балансі "Рівнеоблводоканалу" не перебуває.

Пасивність і не компетентність чиновників шокує. Бо хіба можна не знати про всі законні зливи, які є у відповідних план-схемах? То як може бути така труба законна? Чи у нас вже законним стало скидання каналізаційних стоків в міську річку? Чи та невідома рідина то французьке шампанське?

Коментарі

задрот д"юГ за гроші пише третьосортну заказуху і воображає себе серйознтм журналістом а насправді - гівнюк гівнюком. ))))))

Хочете дізнатись чия це труба, то заглушить цю трубу і хто прийде ії відкупорювати того і "поймать и наказать"

Нехай ще про інспектують, район Царського Села, там набагато більше таких труб, які зливають нечистоти з будинків прямо в наш Басів Кут.

якби той будинок належав Якимцю, то тут не зявилася б ця стаття )))

Не знаєте ,що робити?
Раджу передивитись мультфільм про крокодила Гену і чебурашку.
Можливо тоді знайдете вихід...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.