Чи хочуть рівняни служити у новій поліції?

Суботнього вечора, 4 липня, стежити за порядком на вулицях міста Києва вирушили нові поліцейські патрулі. На чергування виїхали 200 автомобілів, у кожному з яких знаходиться двоє поліцейських, а також 100 чоловік пішого патруля. Працюють у складі нової поліції і  представники з  Рівного.

Ми вирішили поцікавитись у рівнян, якої вони думки про поліцію, та чи хотіли б поповнити її лави.

Керівник проектів молодіжної платформи "Яскраво" Вікторія Власюк:

- Дивлячись на усміхнених молодих дівчат та хлопців, підтягнутих, у красивій формі - важко повірити в те, що ми рухаємося не у тому напрямку. Завжди є сміття серед добірних зернят, тому зачаровуватися з головою не варто. Але бачу не лише візуально, що це зовсім новий підхід до роботи, навчання, професійної підготовки.Такий молодий склад і легше сприймає нову інформацію, тренінги, іноземні мови, і цінності в них сформувати правильні. Звісно, цікаво було б спробувати і собі, але наразі про це не думала серйозно. Як то кажуть - час все покаже, але вірю в краще.

Півфіналіст шоу "Україна має талант-6", керівник РОО "Street Workout Ukraine", керівник колективу "Art of Streets", громадський діяч Влад Олейніков:

- На мою думку, оцінювати роботу поліції поки що рано, власне, як працює поліція, я ще не бачив. На жаль, мало віриться, що поліція стане значно кращою за міліцію, але все ж надія на це є. Надія на те, що нові кадри і нове керівництво зможуть працювати так, як на це сподіваються люди. Проте якщо не змінювати систему докорінно і в поліцію підуть працювати всі ті, хто працював у міліції, то зміниться лише назва, і ми навряд чи побачимо позитивний результат у роботі поліції. На службу туди йти не бажаю, вважаю, що від мене буде більше користі як від громадського активіста.

Солістка та педагог мистецького об'єднання "Едельвейс" Олександра Пелешок:

- На мою думку, великої різниці між міліцією і поліцією наразі немає. Звісно, реформи -  це дуже добре, і оновлення завжди на користь, але як каже старе прислів'я - риба гниє з голови, тому якщо буде хороше керівництво, то і поліція буде грамотно працювати. Згодом побачимо, як вони себе зарекомендують, будемо надіятись на краще.  Особисто я у поліцію наразі йти  не хочу.

Архітектор Сергій Ковальчук:

- По тому, що читаю у соцмережах, - робота поліції поки що подобається. Якщо вони менше будуть спілкуватися з "попередниками", то, можливо, такими ж хорошими помічниками і лишаться. Якщо в полісмена у Рівному буде така ж зарплата, як у Києві, розміром 8000 - 10 000 грн., то я б, як мінімум, задумався, чи не змінити професію, бо допомагати людям, будучи на стороні закону, та ще й за такі гроші - хороший варіант.

Журналіст Юлія Корецька:

Мало часу, щоб нова поліція вже якось себе проявила. А зовнішній вигляд, форма - супер! Аваков на своїй сторінці у "Facebook" пише, що не всі задоволені роботою нової поліції, але будь-які зміни і реформи відразу гладко не проходять. Так що треба дати трохи часу для адаптації нової патрульної служби в суспільстві і адаптації суспільства до неї. Я думаю, що зміни і реформи роблять якийсь рух вперед. І чудово, що прекрасна "слабка" стать прикрашає нову поліцію. Адже жінкам більше довірятимуть. А враховуючи те, скільки грошей на цю реформу пішло, то поліцейські вже повинні старатися гарно працювати. Я не пішла б служити в поліцію, мабуть, не на стільки "бойова баба".

Лідер гурту "Брем Стокер " Олексій Казанцев:

- Нова поліція - це просто нова форма. Доки вся увага спрямована в їх бік, вони намагаються бути нормальними. Потім стануть такими ж, як всі міліціянти. Будуть брати хабарі, користуватись і хизуватись своєю безнаказаністю. Працювати на боці системи я не буду, намагатимусь не потрапити під ті жорна.

Тим часом голосування у найбільшій спільності міста "Типове Рівне" вказало на те, що 34%  опитаних хлопців та 21,9 % дівчат з Рівненщини готові працювати в поліції.

Ключові слова: 

Коментарі

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

Сьогодні в Україні сталась надзвичайна подія, що може змінити хід історії. В м.Мукачево на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів ґвалтівника та наркоторговця регіонала Міхаіла Ланьо – на даний час депутата ВР України – спробували фізично знищити бійців "Правого сектору". В цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука.

Після запеклого бою вбито двох бійців "Правого сектору", поранено - четверо (з них двоє - важко). Забравши вбитих та поранених, підрозділ з боєм вирвався з оточення бандитів та відійшов у гори.

На даний час по бойовій тривозі піднімають спецназ для знищення наших побратимів. Якщо це відбудеться - почнеться незворотній процес. Ми не дозволимо нікому відстрілювати наших побратимів.

Наші вимоги: негайний публічний арешт депутата Ланьо, що брав безпосередню участь у події, всіх бандитів і силовиків, що відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ.

Увесь Військово-політичний рух "Правий сектор" піднято по бойовій тривозі.

Звертаємось до українців підтримати справедливість у цей нелегкий час.

Звертаємось до побратимів по зброї стати для нас надійною опорою у боротьбі з бандитами.

Звертаємось до Збройних Сил України не брати участі у знищені тих, хто вчора з вами був у окопах.

Смерть бандитам!

Слава Україні!

11.07.2015 р. Б.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.