«Запитай у хіроманта»: рівнянка Жанна Табачук он-лайн відповіла на запитання, які секрети долі можуть розповісти долоні

Що чекає на нас у майбутньому? Напевне, кожен із нас хоча б раз у житті задавався цим запитанням і хотів би дізнатися про секрети, які для нас підготувала доля. Кажуть, у цьому можуть допомогти долоні. Треба лише вміти правильно читати лінії, що на них зображені. Це майстерно робить відома рівненська хіромантка та психолог Жанна Табачук. Жінка ще з дитинства почала цікавитися тлумаченням ліній на долонях і ось уже впродовж 30 років цим займається професійно. Саме їй рівняни мали можливість надсилати свої запитання в рамках он-лайн проекту сайту “ВСЕ” “Запитай у хіроманта”. Відтак, на електронну скриньку сайту надійшло чимало запитань від наших читачів. На деякі з них, які мали особистий характер, Жанна Табачук відповіла листами. Відповіді на інші публікуємо.

 

Запитання №1.

“Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, де зараз приймає хіромант?”

- Прийом відбувається за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 6, кв. 8.

Запитання №2.

“Доброго дня. Чи змінюються лінії на долонях впродовж життя і у яких випадках?”

- Від народження у кожної людини лінії на долонях різні. Адже на правій руці міститься інформація про те, як ми живемо, що робимо, а на лівій — те, що назначено Богом. Впродовж життя лінії можуть змінюватися. Це залежить від низки причин, наприклад, якщо людина не реалізує себе, збивається з дороги, губить своє життя. Дуже часто, при народженні назначено прожити 60-70 років, але, не впоравшись із певними життєвими ситуаціями, емоціями, які поклала на неї доля, це призводить до того, що особистість втрачає контроль над собою. У результаті вона може серйозно захворіти або ж з відчаю спробувати накласти на себе руки. У таких випадках певні лінії змінюються. Та завжди є шанс направити себе у правильне русло. Втім є речі, які не залежать від волі людини, але також здатні впливати на її життя. Це порча, вроки - енергетичні “удари” медіумів, магів, які мають на меті нашкодити. У такому випадку на долонях з’являються нові лінії, сигналізуючи хіроманту, що на того, хто до нього звернувся, здійснюється негативний вплив. Іноді на долонях в певний період життя можна прочитати фатальні знаки, які змінити неможливо. Також за лініями можна передбачити загрози, які чекають на нас у житті, дізнатися, як себе реалізувати, у якій сфері це краще робити, також інші події, що на нас чекають у майбутньому.

Запитання №3.

“Чи можливо по лінії долі визначити важкі хвороби, які чекають у майбутньому, і як від них вберегтися? Дякую.”

- Лінії на руці можуть чітко попередити про ті хвороби, які чекають на людину. Та я, як хіромант, лише надаю інформацію, розповідаю, що потрібно остерігатися, а кожен сам вирішує, чи на це зважати. Втім, є і проблеми генетики, які так само можуть викликати хвороби в майбутньому. Якщо це, скажімо, проблеми з серцем, то у таких випадках, я розповідаю людині, щоб вона за можливістю уникала сильних фізичних навантажень, певною мірою змінила стиль життя, ставлення до тих чи інших звичок тощо. Якщо, наприклад, лінії на руці показують, що людина генетично може бути схильна до психічних розладів, то я раджу вести більш спокійний спосіб життя, не так сильно реагувати на ті чи інші події, які відбуваються у житті. Та це все дуже індивідуально. Я практикую хіромантію вже більше 26 років і за цей час жодного разу не зустрічала однакових рук. Тому, якщо не бачиш ліній на долоні конкретної людини, то можна лише сказати про загальні характеристики. А щоб відповісти на ваше запитання детально, варто аналізувати, тлумачити саме ваші лінії на руках.

Запитання №4.

“Скажіть, будь ласка, як лінія долі впливає на життя людини і чи можна визначити, в скільки років зустрінеш справжнє кохання?”

- Варто зазначити, що кохання — це взагалі поняття філософське. По лініях на руці можна визначити, в якому віці у людини сприятливі періоди для шлюбу, а в яких роках сімейне життя складатиметься менш вдало. Коли людина використовує вдалий період для шлюбу, то у її сімейному житті всі процеси відбуваються не так проблемно, випробування проходять легше. Якщо ж обрати другий варіант, то складнощів може бути більше, вони проходитимуть важче та залишатимуть сильніші психологічні наслідки. У результаті рано чи пізно це призводить до розірвання шлюбу. Я про це інформую, але вибір за кожним - одружуватися чи ні. Адже невдалий досвід теж може бути корисний в житті. Тому справжнє кохання здебільшого можна трактувати як вдалий шлюб, і він можливий тільки тоді, коли ті чи інші планети сприятливо впливають на цей процес та люди проявляють активність у формуванні своїх відносин.

Запитання №5.

“Доброго дня. Скажіть, будь ласка, скільки коштують Ваші послуги? Чи можна за один раз розповісти долю, чи потрібно приходити кілька разів?”

- Скільки разів приходити — це індивідуально, адже все залежить від того, які питання цікавлять людину. Взагалі психологи вважають, що людина сприймає інформацію від 7 до 9 хвилин, далі увага розсіюється, адже є закономірна властивість концентруватися на попередній інформації . Тому за один раз всю інформацію про життя розповісти практично неможливо. Адже, погодьтеся, якщо людина приходить у 20 років, то її не дуже цікавить, що чекає на неї в 50. Є запитання, які пріоритетні зараз, в конкретний період життя, є проблеми, які актуальні в цей період, і вирішення їх першочергове. Відповіді на запитання, які хвилюють, можна дати за один сеанс. Але, як правило, вже через певний час можуть виникати додаткові запитання, і людина потребує консультації знов. Тому що ми постійно вносимо зміни у своє життя, самостійно приймаючи ті чи інші рішення.

Запитання №6.

“Про що можуть розповісти лінії на долонях?”

- Лінії на лівій долоні - це план, карта життя, дана при народженні. На ній відображений потенціал та можливості, закладені природою. А лінії на правій розповідають про те, наскільки ми реалізуємо свій життєвий потенціал. Адже людина - не робот, тому базовий план життя, що дається їй при народженні, можна змінити, і в ньому передбачено декілька варіантів розвитку. Цікаво, що в хіромантії відіграють роль не тільки лінії на долоні, але й форма руки, довжина та округлість її пальців. Тому завдяки лініям на руках можна побачити, що являє собою людина насправді, важливі моменти прожитого, напрями розвитку долі, основні цілі. Можна прогнозувати майбутнє, передбачати важливі події і дати. Адже на долоні міститься інформація про все життя. Лінії на долонях розповідають про кожного індивідуально. Руки містять інформацію як про минуле, так і про майбутнє.

Запитання №7.

“Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я сама визначити, про що розповідають лінії на руках? Дякую”.

- Зараз дуже багато літератури та інформації в інтернеті щодо хіромантії. Тому можна скористатися цими джерелами і спробувати самому читати, аналізувати лінії на руках. Та не факт, що у вас це вийде точно, бо без постійної практики це дуже важко. Адже потрібно вміти поєднувати послідовність ліній та відповідних знаків, розуміти, що кожен елемент має значення. і для того, аби відповісти на одне запитання, яке цікавить людину, потрібно визначити сукупність комбінацій ліній та правильно їх тлумачити. Я цим займаюся професійно, тому не витрачаю багато часу, поєднуючи ті чи інші лінії. Хоча, кому цікава хіромантія, то можна спробувати читати лінії на руках і з часом навчитися це робити. Але наголошу, що для цього потрібна постійна практика, і за період моєї професійної діяльності я не зустрічала однакових рук, однакового розміщення ліній та індивідуально читала долоні кожної людини.

Запитання №8.

“Допоможіть, будь ласка. Я закінчую університет і планую працювати. Роботу знайшов і на теперішній час непоганий варіант. Однак мені дуже часто просто не щастить. Тому сумніваюся, чи правильно я роблю, не розумію, чи це моє покликання. Порадьте за можливістю, що робити?”

- Розумієте, за сферу навчання відповідають одні планети, а за роботу — інші. Тому може бути таке, що планети не відповідають тій базі роботи, якою займаєтеся, і ви відчуваєте дискомфорт та не до кінця не реалізовуєте свій потенціал. Але детально можна сказати лише, побачивши лінії на ваших руках. Адже знову ж таки, повторюся, у хіромантії все дуже індивідуально.

Запитання №9.

“Я маю невеликий бізнес, який залежить від курсу долара, бо вся закупівля товару йде в валюті. Чи можете сказати, що буде з доларом до кінця року?”

- Свого часу в своїй професійній діяльності я зробила помилку, почавши розповідати про курс долара. Зрозумійте, я працюю на вищих вібраціях, вищому інформаційному рівні, де курс долара не йде в цифрах. У той час валюта, країна, політика — це на нижчому рівні. Тому відповідно рівень інформації, на якому працюю я, не можна буквально трактувати. І на початку року я казала, що долар знову впаде. Це й сталося, його вартість із 35 — 40 гривень знизилася до 20 — 23. Але достатньо багато негативу я отримала щодо того, що він не стабілізувався до попереднього рівня. Я не так трактувала цифри, хоча інформація була правильна. Тому зараз намагаюся не давати відповіді на такі запитання і не лізти не в свою справу.

Якщо Ви не встигли надіслати своє запитання хіроманту або з певних причин воно не потрапило до проекту "Запитай у хіроманта", – зверніться до неї особисто. Прийом відбувається за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 6, кв. 8. Детальну інформацію можна отримати за номером телефону: 067 948 96 69.

А ми бажаємо вам гарного настрою, щасливої долі та успіху в житті! Дякуємо за ваші запитання!

Коментарі

Доброго вечора На якій році у мене зображена лінія життя

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.