Поблизу Рівного батьки школярів влаштували "туалетну революцію"

Батьки учнів Колоденської ЗОШ обурені бездіяльністю влади. Адже там уже скільки років діти змушені користуватися старим деревяним туалет, що спричиняє часті хвороби. Тим часом під час кожних виборів кадидати обіцяють допомогти школі, але справа досі не зрушила з місця. 

Про проблему колоденської школи  у Facebook написав Юрій Дюг: 

- Не секрет, що основи правової держави закладається в школах і садочках. Бо саме виховані на європейських демократичних цінностях діти зможуть збудувати європейську країну і гідно жити в ній. Але про школу в кожного свої спогади. Бо не всім пощастило вчитися в елітних ліцеях. Більшості і ЗОШ за щастя.Тим часом для вихованців Колоденської ЗОШ найяскравішим спогадом про навчання буде шкільний туалет. Він тут як 50 років тому, дерев’яний в дворі. А це простуджені діти і проблеми зі здоров’ям. Влади змінюються одна за одною, а туалет стоїть. Бо жодна з них не спромоглася зробити сучасний туалет в приміщення. Кажуть – все складно – кошториси, проекти, мільйон гривень. Хоч на кожних виборах кандидати обіцяли все зробити. Втім, цьогоріч батькам урвався терпець вони вирішили добиватися правди. Підняли на вуха волонтерів, місцевих чиновників, голів облради та ОДА. З великими потугами компромісне рішення знайшли і запланували вирішити проблему до зими, зекономивши купу грошей. 
Батьків здивував і обурив той факт, що після цього директор школи Роман Горбатюк-Василейко почав переможно звітувати, що проблему він вирішив і туалет буде. Хоча в процесі вирішання проблеми не зробив нічого за 4 роки роботи. Батьки може б і змовчали, якби не сама особистість директора і його політичні вподобання. Батьки заявляють, що пан Роман не приховувався свої симпатій до Партії Регіонів. Розхвалювався її під час кожних виборів навіть у школі. Хоча це заборонено законом. На жаль, не можу судити чи є Горбатюк-Василейко членом ПР, бо не бачив його партквитка. У коментарі журналісту він категорично заперечив своє членство в ПР. І у нас немає підстав йому не вірити. 
Цікавий інший факт. Молодий директор гідний публікацій в газеті, адже він справжній вундеркінд. Йому зараз 28 років. А директором школи в Колоденці він став у 24 роки. Тобто фактично через два роки після закінчення університету, де він отримав фах вчителя фізкультури. Як вам така кар’єра? Наврядчи тут трампліном стали політичні вподобання? Батьки стверджують, що пан Горбатюк-Василейко призначений на посаду рішенням районного керівництва освіти, а перед тим працював в відділі соцзахисту. Та це чи ні, ми вирішили з’ясувати відправивши відповідний запит до Рівненської РДА. 
Так що далі буде.

Щоб ви розуміли така ситуація не тільки в Колоденці поблизу Рівного у сотнях сільських шкіл ситуація ще гірша.

 

Роман Горбатюк-Василейко 

Кореспондент сайту "ВСЕ" під час телефонної розмови із директором Колоденської школи  Романом Олексійовичем уточнила, чи є він членом "Партії Регіонів"? На що останній ствердно відповів: "Ні". І мовляв ніколи там не був. Щодо туалету: виготовляється технічна документація на добудову туалету. Каже, що сама технічна документація вже зроблена, наразі корегується, оскільки змінилися певні норми.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.