У Рівному мешканці будинку борються з незаконною парковкою

У Рівному на вулиці Дубенській, 44-В власники бізнес-будівлі облаштували незаконну стоянку. Місцеві мешканці обурені такою поведінкою, кажуть, що парковка розміщена на захопленій території. Крім того, у законодавстві не передбачає стоянок "тільки для службового транспорту". 

 

 

Журналісти сайту "ВСЕ" звернулись до управління ДАІ у Рівненській області з прохання прокоментувати законність облаштування території та встановлення знаків на парковці.

- Згідно з журналами обліку погоджень проектно-кошторисної документації, розміщення стоянки та дорожніх знаків біля аптеки «Сальве» № 16 по вул. Дубенська, 44-В у м. Рівне упродовж 2010-2015 років управлінням ДАІ УМВС України в Рівненській області та відділенням ДАІ з обслуговування  м. Рівне, підпорядкованого УМВС України в Рівненській області, не узгоджувалось, - повідомив начальник УДАІ в Рівненській області Олександр Семенюк. - Дорожні знаки (таблички до дорожніх знаків) «Паркова тільки для службового транспорту» Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306, та ДСТУ 4100-2014 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування» не передбачені.  Працівникам відділення ДАІ з обслуговування м. Рівне доручено провести перевірку, за наданими Вами фактами,  дотримання вимог правил, норм та стандартів з безпеки дорожнього руху, та вжити заходів реагування в межах компетенції Державтоінспекції, які передбачені Законом України «Про дорожній рух», Законом України «Про міліцію», Положенням про Державну автомобільну інспекцію МВС України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 341 та Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.