У Рівному до кінця року облаштують 30 комфортних зупинок

Приблизно 30 зупинок громадського транспорту планують облаштувати у Рівному вже до кінця цього року. Нині, врахувавши побажання рівнян, складано перелік попередніх місць, де мають бути встановлені накриття, лавочки та розміщені інформаційні вивіски з графіком руху громадського транспорту. Передбачається, що одна така зупинка обійдеться від 25 до 50 тисяч гривень, які будуть виділені з міського бюджету. 

 

Як повідомив начальник управління транспорту і зв'язку Рівненського міськвиконкому Віталій Миронюк, наразі у Рівному діє 204 зупинки громадського транспорту, з них приблизно 100 потрібно облаштувати накриттям, інформаційними вивісками з графіком руху маршруток і тролейбусів тощо.

- Нині у місті лише 103 зупинки громадського транспорту мають накриття, лавочки, інформаційні вивіски з графіками руху та смітники. Ще є потреба облаштувати приблизно до 100 зупинок. За рахунок перевиконання міського бюджету за перше півріччя, кошти на це будуть виділені. Окрім того, ми оновимо деякі інформаційні таблички з графіками руху транспорту на тих зупинках, де є така потреба, - розповів Віталій Миронюк.

У свою чергу, заступник міського голови Рівного та голова комісії з питань безпеки руху Олексій Хмилецький додав, що наразі з урахуванням пропозицій рівнян складено попередній перелік вулиць, де мають облаштувати зупинки.

- До рівненської міської ради надійшло чимало звернень від рівнян із проханням облаштувати зупинки на тій чи іншій вулиці. На кожну з них планується виділити від 25 до 50 тисяч гривень із міського бюджету. Така сума коливається через низку характеристик, які впливають на вартість облаштування зупинок - це й самі матеріали, з яких виготовлене накриття, монтаж тощо. Тому й кожна зупинка коштуватиме по-різному, з урахуванням того, де саме вона буде розміщена. Так, наприклад, у центрі міста облаштування зупинок обійдеться дещо дорожче, на окраїнах - дешевше, - розповів Олексій Хмилецький

Окрім того, за словами чиновника, наразі є лише попередній список вулиць, складений із побажань мешканців, на яких планується звести зупинки.

- Остаточне ж рішення про те, чи можливо облаштувати зупинки громадського транспорту в запропонованих місцях, буде за координаційною радою з питань безпеки руху до кінця серпня. До її складу входять працівники ДАІ, які й мають дати висновки, чи можливо там встановити накриття для зупинок. Зважаючи на їх висновки, й прийматиметься остаточне рішення. Нині попередньо передбачається, що буде облаштовано приблизно 30 зупинок  вже до кінця року. Роботи щодо їх монтажу мають розпочатися вже цієї осені, - запевнив Олексій Хмилецький.

Попередньо планується, що зупинки громадського транспорту або ж відповідні накриття розмістять на таких вулицях:

1. Біла

2. Будівельників (БДК - заміна)

3. Вербова - 6-та Гвардійська (заміна - в місто)

4. Д,Галицького (гуртожиток 31)

5. Дворецька 184 (навпроти)

6. Дворецька 154 (навпроти)

7. Гагаріна («Новус»)

8. Київська («Вопак»)

9. Князя Романа 15

10. Князя Острозького («Ринок»)

11. Курчатова («Фоззі»)

12. Лубенська (кінцева тролейбуса)

13. Макарова («Екватор») - 2 шт.

14. Макарова (поліклініка, супермаркет «Макарон»)

15. Мельника («Літа» - в місто)

16. Млинівська (сільськогосподарський ринок)

17. Олексинська

18. Ст. Банд ери («Побутрадіотехніка») - 2 шт.

19. Ст. Банд ери («Полісянка»)

20. Ст. Бандери («Єдиний центр»)

21. Соборна (РУМ)

22. Соборна (Цегляний завод»)

23. Соборна (Ювілейний перехід)

24. Соборна (будинок офіцерів, башня)

25. Соборна (Органний зал - в місто)

26. Струтинської (кінцева маршрутки N2 36)

27. Смотрицького (Дім молитви)

28. Шухевича (Черняка - в місто)

29. Ювілейна (6-та Гвардійська - заміна)

30. Черняка (біля «Мисливця»)

31. Черняка 10.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.